Skocz do zawartości
dex3r

Mój mod - wasze pomysły

Rekomendowane odpowiedzi

ratchet450    5
Blok węgla i redstone'a. I taki mój pomysł... W zależności ile gracz lub mob ma życia na jego skinie pojawiają się liczne zadrapania i rany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dex3r    143
[quote name='ratchetonia1999' timestamp='1340305857' post='76503']
W zależności ile gracz lub mob ma życia na jego skinie pojawiają się liczne zadrapania i rany.
[/quote]
Dobre! :D Będę musiał popatrzyć czyby było dużo z tym roboty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wintalan    75
@up: jeżely nie miałbyś problemu ze zrobieniem tego, to czy byłoby to widoczne na innych graczach, bez pluginu na serwerze? Działałoby to z innymi teksturami, niż default?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jantomedes    75
[quote name='Wintalan' timestamp='1340391916' post='76638']
@up: jeżely nie miałbyś problemu ze zrobieniem tego, to czy byłoby to widoczne na innych graczach, bez pluginu na serwerze? Działałoby to z innymi teksturami, niż default?
[/quote]
1. Nie
2. Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dex3r    143
[quote name='Wintalan' timestamp='1340391916' post='76638']
[/quote]

Jak tylko wyjdzie ModApi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
crafted    3
Przemyślisz moje pomysły? Bo widać, że na nie w ogóle nie zwracasz uwagi... :o (to jest ostatni post na 8 stronie)

[spoiler]
[quote]Siemka
Mam pare pomysłów, na który wpadliśmy razem z kolegą i też te własne. :lol:

1.Stone -> Cobblestone
2.Wiaderko z wodą + zboże -> Klej - Klej jest biały oczywiście :lol:
3.Tłok + Klej -> Klejący tłok (może też być zcraftowany jako zwykły lepki tłok :) )
4.Jeżeli ktoś nas potraktuje mieczem lub siekierą, ubranie Steve'a (naszej postaci) się niszczy (mogę dać SS później jak to ma mniej-więcej wyglądać :D )
5.Można zrobić z Moss Stone, Moss Stone Brick i to analogicznie też z pękniętym Stone'm
6. Z czernej wełny robimy zbroję, w której wyglądamy jak ninja :lol:
7. Lepszy Crafting Table - potrzebny by był do bardziej zaawansowanych narzędzi/przedmiotów/bloków
8.Dwu-kierunkowy przekaźnik - nie trzeba by było kombinować z redstone'm :)
9. Wizualnie dodać zombikowi zbroje i (niekoniecznie) miecz, tak jak to było za czasów survival test :D
10. Blok słomy - całe zapełnione pole 3x3 z zbożem (można to wykorzystać do palenia w piecu)
11. Wszystko co by było z drewna, można było spalić w piecu. :lol:
12. Rękawice bokserskie :lol: - dawały by +1 serduszko do obrrażeń (oczywiście z ręki) wkładało by się ją jak.. niewiem jak to określić :wacko:
Crafting:
W W W
W W W
S W S

W - wełna, S - sznur
13. Flagi - Można było by je zrobić z dowolnych kolorów :)
Crafting:
W W P
W W P
N N P

W - wełna (może być kolorowa), P - patyk, N - nic

I to by było tyle :)
[/quote]
[/spoiler]

EDIT: Dodaj szklane drzwi :)

I istnieje takie coś jak Forge API , Player API i AudioMod więc możliwości są do nieskończoności :D Edytowane przez crafted

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dex3r    143
@up
Widać, że na MOJE posty w ogóle nie zwracasz uwagi... :o

[quote name='DeX3r' timestamp='1333999435' post='60921']
[size=5][color=#DAA520][b]Uwaga![/b]
[b]Prace nad modem są zawieszone, do czasu wydania oficjalnego, w pełni sprawnego ModAPI. Pomysły nadal są mile widziane ;) Na razie nie umieszczam ich w głownym poście, ale potem jak zrobię ZombieWorld, przeczytam wszystkie jeszcze raz, wybiorę najlepsze i zaktualizuje temat.[/b][/color][/size]
[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lkuszal    76
trochę offtopic: Dex3er, wiesz, że w 1.3 nie będzie API? tak więc prace nad modem ruszają znowu, czy czekamy do API?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dex3r    143
@Up
Wiem. Na razie mam kilka (dwia) projekty na zlecenie do wykonania, ale niedługo się z nimi uporam i dokańczam MPM :) Mod musi poczekać. Przykro mi, że Mojang zostawia na koniec rzeczy, które powinny być zrobione jako pierwsze.

[quote]First things first.[/quote] Edytowane przez DeX3r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xD-PL    0
długo szukam moda na własną armię tj. łucznik miecznik. Mógłbyś zrobić moda na takie NPC ale także na wrogie Edytowane przez xD-PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zjivor    1
Blok skompresowanego dirta, gravelu i cobbla aby oszczedzic miejsce w skrzyni. Crafting to 9 klockow danego materialu w oknie craftingu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RogiPL    5
Nie wiem czy już było ale możesz dodac kolory kamienia i może blok który wygląda jak ,,kolumna'' i jeszcze może gaśnice będzie łatwiej gasic pożary :P. (Przepraszam jeśli podałem już czyjeś pomysły) Edytowane przez RogiPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rootnex    1
Dodaj zimno i ciepło i czapke z daszkiem :P

że np. będzie zimna woda wskoczysz do nie a po paru minutach ci zadaje obrażenia od zimna.

Albo że jesteś na pustyni i ciepło zadaje ci obrażenia a jak założysz czapke z daszkem co przestanie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chnd1    0
Mam dwa pomysły :

maszyne generującą niewidzialne pole (ustawiano by cztery takie wokól obiektu włączano i obiekt byłby niewidzialny)

nowy płyn niewidzialności (crafting:woda+jasnoniebieski barwnik)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tuptus9995    1
Używanie dwóch rąk - lpm i ppm bijemy rzeczą, którą trzymamy a lctrl lub pctrl jemy, blogujemy itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BMWX    0
Dodaj miksturkę na lepsze DMG i dającą nieśmiertelność na 3 minuty.
Będę wdzięczny za Hełm Górnika z Latarką (zamiast stawiania pochodni ona rozświetla teren) i linę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zrób żeby potwory mogły budowac mogły Budowac i żeby mieli taki klocek że możesz tylko im ukraśc bo nie z craftujesz i dodaj moba takiego podobnego do Herobrina tylko żeby nas szukał a jak nas znajdźe to buduje z nami kopie sórowce ścina drzewa i takie te a zanim nas znajdźe niech przed nocą robi jakieś domki bo jego potwory by też atakowały i żeby ciągle się spawnił na początku po znaleźeniu jego niech się spawnóje tam gdzie my. Taki mały pomysł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chormon    136
Mojangowi stworzenie mniej zaawansowanego AI zajęło ponad rok (tak naprawdę ciężko stwierdzić, bo nie ma informacji ile nad czym siedzieli), więc o ile nie znasz speca od AI, to nie masz raczej na co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rex90    0
Dodaj rzeczy na prąd np: kamery,telewizory. Dodaj jeszcze kable i rzeczy ze star wars np: x-wing,planety,rasy itp, oraz żeby świat z minecraft był nie płaski do bedrocka tylko był jak kwadratowa planeta ziemia z jądrem i ksierzycem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...