Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 23.07.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  1. nick: duckboi121 2. zakupiona gra?: tak 3. Parę słów o sobie: mam na imię Michał , mieszkam na nie daleko Olsztyna , mam 14 lat 4. Powód dołączenia na serwer: głównie granie ze znajomymi 5.Twoje UUID (komenda /uuid na lobby):
 2. 1 punkt
  Niestety skończyły się te czasy, pewna osoba spowodowała, że wszyscy się odwrócili i minecraft.pl upadło. Jak by ta osoba miała inne podejście to podejrzewam, że sporo osób by zostało i by to normalnie dalej funkcjonowało. Bywa.
 3. 1 punkt
 4. 1 punkt
  Przywróćmy shoutbox. Tak w zasadzie to dlaczego pozbyliśmy się shoutboxa? ;-;
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  1. Nick: Ewelina70 2. Zakupiona gra?: tak 3. Parę słów o sobie: no to ten, jestem geografem i badam klockowy świat minecrafta, uwielbiam undergroundową muzyke elektroniczną. 4. Powód dołączenia na serwer: no grałam sobie kiedyś na freebuildzie i survivalu i fajnie byłoby wrócic 5. Twoje UUID (komenda /uuid na lobby): 1. Nick: versman 2. Zakupiona gra?: tak 3. Parę słów o sobie: Jestem versman, jestem osobą grającą w wiele gier, uwielbiam minecraft oraz nienawidze mniejszości etnicznych ponieważ jestem epickim gejmerem. /s 4. Powód dołączenia na serwer: chcę pograć z dziewczyną i potrzebuję odskoczni od TF2 5. Twoje UUID (komenda /uuid na lobby):
 7. 1 punkt
  looool... Nick: Gumji_Jagodka Zakupio. Mężatka, jestem stara, mam słabe nerwy, lubię dzieci, świetnie gotuję, dużo czytam, uprzedzając dalsze pytania - tylko słabe narkotyki. Jestem super. Zaczęłam tu grać w maju 2011r i popłąkałam się scrollując listę serwerów, gdy zobaczyłąm, że odpaliliście XD UUID: e3e10378-784e-366e-a6e8-4debcb395a74
 8. 1 punkt
  Dobra, wystarczyło zainstalować optifine.
 9. 1 punkt
  Uderzył Cię piorun. Uważaj, bo w realu nie będzie już tak kolorowo.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...