Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 23.09.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  @hogohin @Policjant @L0Slocos89 @Mariella zostaliście dodani na whiteliste. IP to minecraft.pl Do zobaczenia na serwerku!
 2. 2 punkty
  1. Nick: pies_X_X 2. Zakupiona gra?: woof 3. Parę słów o sobie: woof 4. Powód dołączenia na serwer: woof? @E: 5. Znajomi: Golzeb, sasuke3, sasuke2 i jeszcze jeden pewnie napisze bo nie wie sasuke3 i sasuke2 nie mają premki http://prntscr.com/l5cpqt @E: Z góry dzięki za dodanie ekipy
 3. 1 punkt
  Tak już działa latanie w tej grze. Postać nie zatrzymuje się od razu.
 4. 1 punkt
  Zapowiada się cudowny serwer. :) Nie ma jak zwyczajna, prosta Vanilla. <3 1. Nick: LorellaiNihil 2. Zakupiona gra?: Jest premka. :D 3. Parę słów o sobie: Lorellai, 24 lata, Memphis lub okresowo Kraków, tłumacz języków obcych, nauczyciel, trener i hodowca psów. Gry, broń, piłka nożna - moje pasje. :P 4. Powód dołączenia na serwer: Uwielbiam Minecrafta, a jeszcze bardziej uwielbiam grać na dobrym serwerze z fajnymi osobami.
 5. 1 punkt
  1. hogohin 2.no wiadomix 3.no bo ja tu bylem super gosciem na minkraft pl i super moderatorem bo kazdy mowil ze jestem super pozdrawiam 4. chcialbym dolaczyc na serwer bo chcialbym dolaczyc na serwer aby byc na nim obecny(?) duze el0
 6. 1 punkt
  Wiem chyba w czym był problem po prostu zmniejszylem render distance na 4 bo mialem 12
 7. 1 punkt
  Najlepiej chyba będzie napisać na https://github.com/FunnyGuilds/FunnyGuilds/issues Jeśli nie chcesz to podaj wersję funnyguilds, wersję serwera i config pluginu
 8. 1 punkt
  Ostatnio gram na zagranicznym serwerze Tekkit Classic i wzięło mnie na typowe, naturalne schrony Z zewnątrz Mała farma kawy Mody bez porządnej elektrowni? I mój mały sklep serwerowy!
 9. 1 punkt
  Ale bym zagrał na takim Freebuild i pisał "Admin daj dziauke" ( ͡º ͜ʖ͡º) A tak serio to chętnie bym zobaczył coś pokroju 2-3 edycji serwera, bez zbędnych bajerów - na bajery to inny serwer. Pozdrawiam, GreenBlind (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
 10. 1 punkt
  Wielka szkoda. Ale nie chodzi już o identyczny serwer pod kątem wizualnym ale o atmosferę i ludzi. Jeśli oni będą w porządku i nie będzie na serwerze typowej gimbazy, serwer będzie stał na nogach bardzo długo. Na dawnym freebuildzie byłam moderatorem chatu oraz helperką i bardzo rzadko zdarzało mi się banować - i właśnie to było dla mnie największym urokiem tego serwera. PS: Tilli to kobieta.
×