Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Czas na małe sprawozdanie. Serwer już po drugim tygodniu od premiery co za tym idzie można wysunąć pierwsze wnioski. Liczba graczy wieczorami średnio wynosi 10 za co jesteśmy jak na początek zadowoleni. Najczęstsze godziny gdy można kogoś spotkać na serwerze to rano w okolicach 10 oraz po 22, wtedy serwer cieszy się największą aktywnością. Na poniższych screanshotach można raczej zauważyć, że jesteśmy wyluzowaną administracją jedynie czego nie tolerujemy to oszukiwania Na załączonym wykresie widoczny jest wzrost graczominut z każdym dniem, cieszy nas to i oczekujemy dalej to lepszych wyników Tak takie akcje co weekend się na razie u nas działy.. Ale to nie koniec, odbywały się również grupowe walki na arenach z bossami, czy też drift A na koniec, tak kończą nieszczęśnicy
 3. Ostatni tydzień
 4. Minecraft Realms dostało pierwsze nowości w tym roku, ale jest ich całkiem sporo, bo aż sześć różnych pozycji! Artykuł Minecraft Realms – owce i inne nowości pochodzi z serwisu Portal Minecraft.PL - Odkryj inny świat!. Wyświetl pełny artykuł
 5. Szukam ludzi grających w Minecraft Windows 10 Edition lub PE na Androidzie. Chętnie pogram razem. Kontakt: PW, Xbox ID: Ketjow3, Skype: ketjow.3
 6. Pirrllott

  Plugin PAC Phoenix Anti-Cheat - lagi

  Sprawdzałem. szukam jakiegoś innego pluginu ale ciężko jest znaleźć na spigot 1.12.2
 7. BartiK0zak0

  mod iron jetpack

  witam korzystać z moda jetpack jeśli tak to jak naładować jetpack??
 8. Minecraft Snapshot 19W07A do wersji Village & Pillage wprowadza do gry nowe, ognisto pomarańczowe stworzenia... I nie ukrywamy, że bardzo nas to cieszy! Artykuł Minecraft Snapshot 19W07A pochodzi z serwisu Portal Minecraft.PL - Odkryj inny świat!. Wyświetl pełny artykuł
 9. Witam mam problem z modyfikacją buildcraft. Po jej zainstalowaniu wyskakuje coś takiego https://imgur.com/a/F6e1xs5 Podkreśla że na innym komputerze działa bez problemowo z taką samą wersja Forge i buildcraft . Inne modyfikacje laduja się normalnie próbowałem wszystkiego od nowa instalowałem Minecrafta i Java ale bez skutku. Bez zainstalowanego buildcraft Forge uruchamia się normalnie także z innymi modami . Modyfikacja potrzebna mi jest do grania z znajomymi na serwerze. Proszę o pomoc bo już męcze się z tym 3 dni bez zamierzonego skutku.
 10. W WorldPainter mogę zrobić bardzo wysoką mapę w formacie 1.1MCRegion. Lecz napotkałem na problem jej uruchomienia. Próbowałem w modzie CubicChunks, ale nie daje rady. W CubicChunks można budować niezmiernie wysokie mapy, ale mi chodzi o edycję w WorldPainter, który najlepiej się nadaje do tego co chcę zrobić. W tym programie bez problemu robię eksport z górami z wysokością 1000 a w mcregion można do 2048, ale jak to uruchomić w 1.13.2 albo w 1.12.2-forge?
 11. Wcześniej
 12. Śpiewak123

  Darmowe PSC!

  https://discord.gg/bgMngez Darmowe PSC tylko tutaj!!!
 13. bartus12161

  Logowanie

  Wiem jak to zrobić tylko nie umiem tego wytłumaczyć czy mogłbym jakis kontakt?
 14. Serwer zmienił nazwę z ClassicSurv.eu na ExploreSurv.eu. Przebudowano także dość mocno mapę serwera, jak i jego założenia. Wśród nowości są: Nowy spawn, arena PvP i opuszczone miasta. Poświeciliśmy na przebudowę dość sporą ilość czasu. Wszystko to co widzicie było budowane przez Scarena99 i Brajana1400. Pierwsza wymieniona tutaj osoba pomagała nam w budowie - głównie odpowiadała za mury przed zamkiem, wieże murów i niektóre opuszczone miasta, zaś druga jest stałym budowniczym i zbudowała wszystko co znajduje się wewnątrz murów oraz niektóre opuszczone miasta. Mimo tych zmian serwer dalej może być wykorzystywany jako normalny survival do pogrania z przyjaciółmi. Nie zmienia się też nic w temacie działek/cuboidów dalej możemy je stworzyć stawiając klocek noteblocka lub diamentu lub emeraldu. Dalej mamy także system prac na sztabki złota. Dodając opuszczone miasta dajemy graczowi cel gry, jakim jest zdobycie wszystkich skrzynek umieszczonych w opuszczonych miasteczkach. Żeby nie było tak łatwo w okolicy skrzynki są postawione mob-spawnery. Dla starych graczy poza nowym spawnem, areną pvp i opuszczonymi miasteczkami nie zmienia się nic i zachowali oni swoje itemy i działki. Mapa nie była resetowana, a przebudowywana. UWAGA: Nie mamy jeszcze skończonych 2 miasteczek i nie wszędzie ustawiono skrzynki, ale to się zmieni do końca tego tygodnia. Przebudowa serwera została praktycznie zakończona i zostały tak naprawdę drobnostki by uznać go za całkowicie gotowy. Aktualne zdjęcia serwera: A tak serwer wyglądał przed zmianami:
 15. Witajcie, użytkownicy Forum! Posiadamy projekt przygotowany na wystartowanie edycji serwera MineCraft, abyśmy mogli wystartować poszukujemy osobę sponsorującą reklamy ewentualnie przejmie na siebie projekt jako YouTuber powyżej 100.000 tys subskrypcji. Nie chcemy się bawić w jakieś śmieszne kwoty i organizacje. Zależy nam na zawarciu umowy pisennej na jakich warunkach ma się odbyć i kto z obu stron chce uzyskać. Zgłaszający Sponsor może liczyć u nas na akceptacje spisanych warunków współpracy a youtuber/ka na przejęcie serwera pod własne warunki niego działania, aczkolwiek z wymaganiem promowania niego przez siebie. Opowiemy kilka słów o sobie, w jaki sposób się możemy zaprezentować. Nasze działania w internecie są wykonywane jako OreSHC, czyli nazwa serwera minecraft. Posiadamy mały zorganizowany zespół obejmujący prowadzenie danej sieci. Naszym głównym celem jest wprowadzanie tych dodatków do gier, jakie każdy z graczy wymaga od serwerów. Nie ogranicza nas nic a tylko wartościowe pomysły, które byśmy mogli wprowadzić. Większość komentarzy pewnie pojawi się pseudo "ekspertów" programujących jakiś podstawy pluginów do minecrafta tak jasne może i z pewnymi faktami macie racie, aczkolwiek my stawiamy na swoje. Jesteśmy osobami zdolnymi i zgranymi, które potrafią wprowadzić i prowadzić serwer na poziomie zasługującym gry. Komentarze typu pluginy są z internetu możecie sobie darować, ponieważ bez oceny pliku, jak i wyglądu nie jesteście w stanie ocenić naszej pracy nad każdą linijką kodu. Dla osób, które uważają o serwerach, które są badziewne bez sektorów spokojnie. W razie, jeśli zbierzemy odpowiednią ilość graczy bezproblemowo możemy stworzyć działające stabilne sektory. Osoby zainteresowane z chęcią możemy oprowadzić po stworzonym projekcie od podstaw do końca tak, aby wszystko było jasne oraz potwierdzało fakt, że nikt z nas nie robi kolejnego "gó**o" serwera w community minecraftowe. Proszę o wiadomość w komentarzu w razie chęci nawiązania współpracy.
 16. bartus12161

  Szukam [TECHNIKA] oraz [BUDOWNICZEGO] na serwer!

  Interesuje mnie technik.Jedyny problem moge mieć przy tworzeniu mini-gier Mój discord: Dadzik79#3721
 17. 🙂co w lubicie.ogonicie moje filmy na Kacper dewe.
 18. M1Chh4l

  Porada

  1. Nie mów tak, jak byś się czegoś bał. Mów pewniej. 2. Wrzucaj ciekawe filmiki, które zaciekawią innych.
 19. Ciekawe ile osób to zauważy ;)

 20. PopePL

  Porada

  Witam chciałbym się zareklamować, oraz jednocześnie poradzić się was. Co można zmienić aby mój kanał na YouTou'be prezentował się lepiej? LINK
 21. Cześć! Szukam kilku osób do ekipy o nazwie PowerProduction. Zajmujemy się tworzeniem machinim, czyli fabuł w Minecraft! Tworzymy jedne wielkie uniwersum gdzie nie robimy seriali, tylko filmów takich jakich masz w kinie! Wiemy że może nasze filmy nie są jakieś najlepsze, lecz robimy to, bo daje to wielki fun! Jakbyś był chętny prowadzenia fabuł razem z nami to zapraszam Discord: /Lewyy/#9274. Ostatnio dwie osoby odeszły dlatego szukamy nowych! I dlatego też, na tą chwilę jest nas tylko dwóch, a średnia wieku to 14 lat (jeden 12).
 22. MaPro

  Logowanie

  Witam chciałbym się dowiedzieć jak zmienić miejsce widoku logowania na serwerze, wsesie nie wiem jak dokładnie to opisać, ale gdy powiedzmy logasz i wchodzisz ponownie, to żeby widok logowania był w innym miejscu, ale po zalogowaniu znowu być tam gdzie się było.
 23. Gdy gram w starsze wersje beta i Alpha w ogóle nie ma dźwięku, nawet w menu. W najnowszej wersji dźwięk działa bez zarzutu. Dużo szukałem w Internecie i słyszałem że wystarczy dac czas na uruchomienie się assetów. Tak wyczytałem na innym forum. Nieatety gram nawet po 5h i dźwięku nadal nie ma. Proszę o pomoc.
 24. Nicku

  Światy

  A więc tak, gra z Microsoft Store jest tak zwaną wersją Bedrock Edition i zapisy swojej mapy znajdziesz pod tą ścieżką C:\Users\(nazwa użytkownika)\AppData\Local\Packages\Microsoft.MinecraftUWP_8wekyb3d8bbwe\LocalState\games\com.mojang\ co do mapek, może być trochę trudniej, ponieważ mapy na Java Edition nie są kompatybilne z Bedrock Edition, więc trzeba skorzystać z tego konwertera https://www.planetminecraft.com/mod/anvil-to-leveldb-converter-java-to-pocket-edition/.
 25. bzikon

  Światy

  kupiłem gre na Microsoft store, odpalam z poziomu sklepu lub normalnie ikona minecraftu w menu start .
 26. Nicku

  Światy

  Czyli korzystasz z tego na minecraft.net mam rozumieć, tak? Masz zakupioną grę?
 27. bzikon

  Światy

  nie mam zadnego
 28. Nicku

  Światy

  Raczej chciałbym wiedzieć z jakiego launchera korzystasz, niektóre mają osobne foldery niż .minecraft co może powodować małe zamieszanie.
 1. Załaduj więcej aktywności
×