Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. KeisenOfficial

  Czy kręcą was milfy?

  Siemanko, czy kręcą was milfy? - Moim zdaniem fajnie jak taka 40-45 latka ma dupeczkę 20 latki. A wy co sądzicie? O tym dlaczego mężczyzn kręcą starsze czyli tzw. milfy napisałem na mojej stronie ---> http://absurdalne.pl...zn-kreca-milfy/ *Szukam też redaktorów na naszą stronę, którzy będą z nami pisać artykuły na absurdalne tematy!! - Jeśli jesteś chętny napisz do mnie na gg:28157717 bądź na e-mail:rikentos@gmai.com
 3. Survival, gildie, dzialki, kopanie rudy, pvp arena I inne. Zapraszam na serwer Minecrafta: Minecraft Server Normal Survival + Gildie v.1.12 Address: survivia.serv.gs
 4. Wczoraj
 5. Ostatni tydzień
 6. adam226

  Mój launcher się nie włącza

  GTX 1050Ti 8 update 181 i 181(64-bit) intel core i3-7100 3.90GHz, 8GB Windows 10 Home Jak uruchamiam launchera to w menedżerze zadań nie pojawia się żaden nowy proces Javy. I tak jak napisałem na początku, jeszcze w wakacje wszystko działało normalnie.
 7. ──────────┓ WPROWADZENIE ┗────────── » Tryb: Reallife » Ip: ziommc.pl » Wersja: 1.9 - 1.13 » Autoryzacja: Non-premium » Poziom trudności: Średni » Discord: https://discord.gg/kuqbJpZ ──────────┓ OFERUJEMY ┗────────── - Dokument osobisty pod postacią książki. Imię i nazwisko można napisać sobie samemu. Jak wygląda dowód osobisty? - Prawo jazdy pod postacią książki Jak wyglądają prawo jazdy? - Różne czaty takie jak: / RP - Pisanie w odległości do 10 kratek. Dlaczego jest "none"? Dlatego, iż osoba która jest na przeciwko Nas, nie wie kim jesteśmy. Jeżeli mamy daną osobę w znajomych na telefonie komórkowym to widzimy jej nick. / OOC - "Normalny" czat. / Szept - Szept na 5 kratek. / Krzyk - Krzyczenie na 20 kratek. / Black - Czarny rynek. Czat widzi każdy obywatel oprócz policjantów i innych mundurowych. / Reklama <Wiadomość> - Usuwanie przedmiotów po czasie. - Komunikacja miejska. - Prace cywilne i mundurowe. - Bankomat - Możliwość wynajmu garażu i lokalu. - Plugin na skiny. - Piłka nożna. - Pojazdy. - Pomiar prędkości pojazdów. - Żeby wejść na lotnisko, potrzebujemy bilet. Bilet możemy kupić przy kasie. - Możliwość siadania na schodach. - Wielki napis na środku ekranu po wejściu w miejsca publiczne. - Broń biała i palna. - Można stworzyć. - Dokumenty takie jak: - Radiotelefon bądź krótkofalówka. - Można stworzyć. - Posiadać może każdy. - Żeby używać trzeba posiadać uprawnienia. Jak działa takie radio? To proste! Po położeniu włącza nam się czat "Radio" i możemy pisać użytkownikami którzy takowe posiadają. Nie widać naszego nick'u. - Związek małżeński czyt. Ślub. - Narkotyki. - Możliwość napadu na bank. - Przedmioty: Zielone - Można posiadać bez pozwoleń. Czerwone - Wymagane jest pozwolenie. - Skrzynie z których można coś wylosować. - Bony pieniężne które wypadają ze skrzyni i można je wymienić w banku. - Telefon komórkowy Oczywiście nie wszystko pokazałem na powyższej prezentacji ze względu na to, iż kilka rzeczy jest jeszcze nie dokończona i nie wiadomo czy w ogóle pojawi się na serwerze. Niedługo będą zamknięte testy-beta. Jeżeli ktoś jest tym zainteresowany, proszę napisać poniżej. Niektóre skrypty które wykorzystaliśmy: https://www.mpcforum...-tryb-reallife/ Poniżej prezentacja testów beta. Wykonywał mój technik Rex. Witam, ponieważ na naszym serwerze real life prawie wszystko jest już skończone, ogłaszamy beta testy. Zaproszenie znajomego na serwer = +100 monet. Komenda /zaprosił <nick> = +200 monet. - Rozpoczną się one dnia 20/10/2018 od godziny 14:00 i będą trwały przez minimum 4 dni. - Wstęp wolny, każdy może wejść i testować. - Za znalezienie i zgłoszenie baga dostaję się odpowiednią nagrodę. - Za wykorzystywanie bagów ban na testy oraz na pierwszą godzinę po starcie serwera. - Podczas testów regulamin obowiązuję. Więcej informacji o serwerze pod linkiem: http://www.ziommc.pl/info Rekrutacja ON! Tylko do końca października https://discord.gg/FXbJwne Miłego dnia życzy administracja sieci serwerów ZiomMC.
 8. nicku1

  Mój launcher się nie włącza

  O ile możesz to udostępnij specyfikację swojego komputera, czyli takie informacje jak: Sterownik karty graficznej (model karty graficznej), Wersję zainstalowanej Java Procesor, ilość RAM System operacyjny Jeżeli odpalasz Launcher to sprawdź też czy nie pojawia się proces Javy w Menadżerze zadań.
 9. nicku1

  Command block schody i pół plytka

  ** Wiadomość wygenerowana automatycznie ** Problem został uznany za rozwiązany, w razie wątpliwości skontaktuj się z moderatorem forum.
 10. adam226

  Mój launcher się nie włącza

  Zrobiłem tak: usunąłem folder .minecraft, odinstalowałem launchera minecrafta demo, następnie zainstalowałem minecrafta demo, zainstalowałem wersję 1.13.1, zainstalowałem Tlaunchera i spróbowałem go uruchomić, pobrałem również shiginima launcher i nadal jest tak samo jak przed wykonaniem całego tego procesu.
 11. blade88c

  Command block schody i pół plytka

  Dzięki już mi się udało. Posiadam najnowszą wersję. Trzeba było w kwadratowych nawiasach podać wartości " północ, południe, wschód, zachód" . Do zamknięcia. 😁
 12. Zaktualizowano grafiki w prezentacji, zapraszamy do testów nowej edycji serwera NCraft!
 13. nicku1

  Command block schody i pół plytka

  Pokombinuj z parametrem po dwukropku. Z tego co kojarzę, kolejne liczby zaczynają odpowiadać ułożeniu schodów. Analogicznie powinno być do pół płytek. Jeżeli jesteś na nowszej wersji to nie do końca wiem jak działają tam te ID bloków, jeżeli dwukropek nadal występuje to możesz popróbować.
 14. VenomPCPL

  Mój launcher się nie włącza

  Pamiętam, że ktoś z moich znajomych też miał ten problem. Spróbuj usunąć ".minecraft" i zainstalować wersję Minecrafta od nowa.
 15. adam226

  Mój launcher się nie włącza

  Pobrałem oryginalnego launchera minecraft demo i gra działa idealnie ale gdy próbuje uruchomić TLauncherem to nic się nie dzieje.
 16. Witam. Zacząłem tworzyć własną mapę oparta na komendach "command block" i mam pytanie. Czy ktoś orientuje się jaka komendę wpisać aby postawić pół płytkę na dolnej połowie innego bloku? Gdy wpisuje kod ona wyskakuje mi na górnej części. Czy ktoś wie jak postawić obrocone schody? O 180 stopni?
 17. nicku1

  XBOX ONE przenoszenie świata

  Są to moje obawy, jednak nie widzę też rozwiązania na internecie, więc śmiem twierdzić że jest to niemożliwe.
 18. centaurus

  XBOX ONE przenoszenie świata

  ale to jest tylko Twoja obawa,czy tez wiesz na 100%?
 19. nicku1

  XBOX ONE przenoszenie świata

  Obawiam się że nie, obie gry chodzą troszkę na innych silnikach, więc powątpiewam w możliwość przeniesienia świata.
 20. Witam mam pytanie; czy jest możliwe i ew. jak można przenieść świat z minecrafta z PC do xbox one?
 21. MiutuPoland

  Temat informacyjny oraz zapisy na whiteliste

  1. Nick: MiutuPoland 2. Zakupiona gra?: Tak 3. Parę słów o sobie: Co ja mogę mówić? znacie mnie lol 4. Powód dołączenia na serwer: Lubię grać z polakami i na takich serwerach gdzie oszustwa są karane.
 22. Zapraszam do oglądania i komentowania!! Jeśli spodoba wam się filmik to zostawcie kciuka w górę! Jesteśmy raczkującymi dopiero kanałami więc jesteśmy bardzo otwarci na krytykę. \/ \/ \/ \/ Przygoda z pochodnią z MINECRAFT!
 23. @hogohin @Policjant @L0Slocos89 @Mariella zostaliście dodani na whiteliste. IP to minecraft.pl Do zobaczenia na serwerku!
 24. MlecznySernik

  Polska na zagranicznym serwerze EarthMC

  Tworzy się miasta, które wchodzą w skład państwa i państwami można atakować inne kraje. Można by rzec, że chodzi o to by stworzyć jak najsilniejsze państwo i podbijać miasta innych krajów. Oczywiście można grać spokojnie, bez wojen. Wzbogacać się na handlu itp.
 25. Wcześniej
 26. nicku1

  Polska na zagranicznym serwerze EarthMC

  Roleplay w jakim charakterze? Coś w stylu wracam z pracy i wchodzę aby pracować tylko że na serwerze Minecraft? A może coś ciekawszego się dzieje na tym serwerze?
 27. VenomPCPL

  Mój launcher się nie włącza

  Jakieś błędy przy uruchamianiu?
 28. VenomPCPL

  Po puszczeniu "W" postać leci kawałek dalej.

  ** Wiadomość wygenerowana automatycznie ** Problem został uznany za rozwiązany, w razie wątpliwości skontaktuj się z moderatorem forum.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×