Skocz do zawartości

jantomedes

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  291
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

75 Bardzo Dobra

1 obserwujący

O jantomedes

 • Tytuł
  Zawodowy Badacz Twardości Bedrocka
 • Urodziny 12 Maj

Informacje profilu

 • Wersja
  Pełna
 • Gram na
  Freebuild
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Nierealna Nieruchomość
 • Zainteresowania
  Kiedyś mleko wlało się do portalu... No i portal się zwalił. Jarzył się na jasno niebiesko a to co tam wpadło nie wypadało. Portal ten prowadził do zwalonej czasoprzestrzeni. Zwalona była dlatego bo zwaliła się z podstawy wymiarowej i wpadła między Nether a Real. Powstawałowało wten sposób mnóstwo bzdur. Jedna z nich stworzyła cztery dispensery które wystrzełiły cztery przedmioty do bloku rozlanego mleka - glinę, red torcha, kilof z lapisu lazuli (sam nie wiem skąd on tam się wziął) i ciastko. Tak powstał Jantomedes... ..i creeper.. ...i wybuch... ... i respawn... I tak oto zrespił się Jantomedes II Wielki który nie zamierza znowu ginąć. Mieszka on w Nierealnej Nieruchomości (bo tak jakiś pacan nazwał ten wymiar...) i patrzy na te dwa światy, a gdy chce może przeniknąć do dowolnego punktu w nich. Nie jest w nich wszechmocny, ale powiadają że może pojawiać się i znikać z nich w dowolnym momencie, że ma pakt z creeperami (na ochronę krzaków pod ochroną...), że co dwa tygodnie leci na miotle (hmmm... w Minecrafcie nie ma mioteł... Niechtam będzie mop!) do Wójka Hearobrina i że ukradł Notchowi pelerynkę (Notch kupił na Allegro drugą - nie martwcie się!). Zklasyfikował także 16 gatunków creeperów, wykopał 2 śnieżki z jednej zaspy i policzył do 65! (Nawet 3 i poł raza!) A właśnie zapomniałem o najważniejszym - ma rezydencje w Netherze zbudowaną z trotylu, wełny, drewna i lawy. Budując go powiedział jakże nie słynne zdanie "Może w Netherze nie można wylać wody, ale można mleko!". Oto Jantomedes II Wielki (Nie musisz się kłaniasz ale dygnił shiftem!). Właściwie to mają być zainteresowania, a nie biogram... No dobra: mycie posadzki w Netherze i jakie płatki śniadaniowe jada Wójek Herobrine.

Metody kontaktu

 • Skype
  jantek-jantoni

Ostatnie wizyty

8 475 wyświetleń profilu
 1. jantomedes

  Witaj

  Och, wiem co czujesz. Też się za swojej młodości bawiłem w naukę. Przy tobie z pewnością trzeba to nazwać nauką. Wyhodowałem np. taką odmianę winobluszczu, która mogła służyć za budzik, bo gdy padały na nią promienie słoneczne, zaczynała się gwałtownie ruszać i kurczyć. Mówiłem testerom, że należy się wyluzować, bo szarpanie prowadzi tylko do większych skurczów. Jak widać przydaje się chodzić na jogę. Ale jednak chyba się bardzo spodobał klientom, bo nikt nigdy nie przychodził do mnie drugi raz na jakieś skargi czy zwrot pieniędzy.   Innym razem wyhodowałem glicynię, która jest bardzo mocna i może służyć jak wzmocnienie ścian budynków. Amerykanie kupili to ode mnie i z powodzeniem zaczęli wzmacniać tym budynki rządowe i samoloty. Skąd miałem wiedzieć, że gdy glicynia na wiosnę trzeciego roku wypuszcza kwiaty, staje się mięsożerna?   Oj, ale dla nauki wszystko. Nauka to jedyna rzecz, która sprawia, że nie cofamy się do jaskiń i błota, lecz dumnie brniemy do przodu.   Powodzenia panie Gors... Johnson!   PS. Słyszałem plotkę, że twoja córka wynalazła jakiś sposób na hodowanie ogromnych ziemniaków. Ile chciałbyś za taki patent?
 2. jantomedes

  Ile ma lat?

  12?
 3. Dwie wiadomości, 357 powiadomień. That was a long time. How have you been? Ready for testin'?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. gumji

   gumji

   Ateksiu jak zawsze czarnowidz:P hej Dżantomedez :D dawno Cię nie widziałam ;)

  3. jantomedes

   jantomedes

   Tak? A ja ciebie niestety nigdy nie widziałem :C Jaki masz kolor włosów?

  4. jantomedes

   jantomedes

   A skoro w ogóle jesteśmy przy temacie, to przyślij zdjęcie i dasz się zaprosić na drinka?

 4. jantomedes

  [Modding] Tworzenie Modów Do Minecraft'a

  [quote name='HARDKAMIL' timestamp='1354631915' post='101486'] Słuchaj, a zrobisz jeszcze jakieś poradniki? Bo wszyscy mają zrobić poradnik o własnym portalu "wkrótce". Może zrobisz serię na forum albo youtube? [/quote] Ktoś nawet cały czas robi... http://www.youtube.com/user/Brajl
 5. jantomedes

  Migracja konta

  [quote name='PLjan' timestamp='1348589925' post='94521'] nie bo znam je na pamięć, tego samego dnia jeszcze się logowałem na minecrafta [/quote] To napisz zażalenie do Mojangu przez specjalny formulaż.
 6. jantomedes

  Na jakich biomach jest najwięcej surowców?

  Jak powiedzieli przedmówcy wszystkiego jest tyle samo, nie licząc szmaragdów (emeraldów), które występują jedynie w wysokich górach. ExtremeHills jest jednym z rodzajów wysokich gór, bo jest kilka.
 7. jantomedes

  Migracja konta

  Użyj tego maila jako loginu, bo inaczej się nie da. Może wpisujesz złe hasło?
 8. jantomedes

  Proszę o pomoc w mechanizmie !

  Screenshota daj, nie save'a.
 9. jantomedes

  Problem z Serwerem

  A masz wpisane ip z hamachi do configa serwera? I jakie komunikat kolegom się wyświetla? Bardzo możliwe, że firewall blokuje dostęp, a wtedy należy dodać minecraft.exe do wyjątków.
 10. jantomedes

  Pomocy! Noby opanowaly serwer!

  Jakie noby? Jakie strusie? O_o
 11. jantomedes

  Z czym kojarzy ci się nick osoby powyżej?

  Z przemocą [s]na serwerze[/s] w rodzinie.
 12. jantomedes

  Bukkit i PVP

  Było coś jak creeper-damage czy coś takiego. A czy tę permisję (essentials.pvp) dałeś z konsoli i zamknąłeś serwer bez wpisania 'stop' i poczekania? A Wintalan trochę namieszał, bo zawsze istnieje globalny cuboid o nazwie __global__, którego nie trzeba definiować, bo zawsze jest on zdefiniowany i niewidoczny dopóki nie zmienisz w nim czegoś tj. ustawienia są domyślne. Cuboidy=regiony.
 13. jantomedes

  Update forum - błędy

  [quote name='DZyniO139' timestamp='1347779948' post='93586'] Wszystko podane panowie, tylko zauważcie ten post. [/quote] Napisz na maila do administracji (może ktoś przeczyta), bo tutaj nie zaglądają niestety.
 14. Syćkiego najlepszego, Szympek! Samych diaxów!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...