Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. [/video] Jak uleczyć NPC: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. Jeżeli nauczyliście się czegoś noweg..."> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. [/video] Jak uleczyć NPC: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. Jeżeli nauczyliście się czegoś noweg..."> Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

RusheR608    8

Siemka. Dzisiaj chciałbym zaprezentować wam w jaki sposób rozmnażać npc w Minecraft.

Dzięki temu poradnikowi będziecie mogli również spawnować naturalnie golemy.

[video]

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

[/video]

Jak uleczyć NPC: 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Jeżeli nauczyliście się czegoś nowego dajcie łapkę i subujcie jeżeli chcecie zobaczyć kolejne filmy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Olisek    5

Mogłeś poczekać i pokazać efekty :P Na końcu, najlepiej przyśpieszyć filmik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Katniss
      Cześć wszystkim!
      Postanowiłem się z wami podzielić tym nad czym pracuje przez dłuższy czas (ok. 5 miesięcy już).
      Na wstępie zaznaczam, że mapa nie jest jeszcze skończona i będą aktualizacje. (moja pierwsza mapa, lol )
      Docelowo ma zapewniać ok. 20h wciągającej rozgrywki, z czego ok. 8h zajmie wątek fabularny, a 12h questy poboczne.
      Wszelkie sugestie co zmienić, dodać, itp., jak również konstruktywna krytyka są mile widziane.
      Jeśli mapa Ci się podoba, poleć ją znajomym.
       
      "Mroczna klątwa"
      Wersja: 1.1.3
       
      MAPA NIE WYMAGA MODÓW!
       
       
      == Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      : ==
      http://bit.ly/Mroczna_Klatwa_1-1-3 Oficjalny discord związany z mapą, gdzie można zajrzeć i się czegoś spytać, lub po prostu pogadać:
      http://discord.gg/nxnc65v == Mapa zawiera: ==
       
      - Ładne i dopracowane budowle.
      - Bardzo dużą ilość tagów NBT.
      - Questy główne jak i poboczne, z czego niektóre są "łańcuchowe" (jeden po drugim).
      - Dialogi z NPC.
      - Niestandardowe moby.
      - Niestandardowe przedmioty.
      - Niestandardowe dropy z potworów.
      - Niestandardowe modele niektórych bloków.
      - Wciągającą walkę z bossem oraz 2 mini-bossów.
      - Kolorki w nazwach przedmiotów, mobów, na chacie, itp.
      - Autorski resourcepack modyfikujący bronie i niektóre przedmioty.
      - Polski język.  
      - Około 1,5 - 2h rozgrywki.
       
       
      == Screeny: ==
       





       
      == Nadchodzące aktualizacje: ==
       
      ------------------------------
      (2.0) - "Overhaul Update":
       
      Data wydania: ok. 1 mies. po wydaniu Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
       (album)
       
      ------------------------------
      (2.1):
       
      Data wydania: Nieznana.
      Postęp: 10%
       
      - Dodanie nowego miasta oraz zamku i powiązanych z nimi zadań głównych i pobocznych.
      - Nowy "dungeon", w okolicy Thoriany, powiązany fabularnie z historią miasta.
      - Dodanie powtarzalnych questów, polegających na polowaniu na zwierzęta żyjące w uniwersum Itargii.
      - Zmniejszenie liniowości wątku głównego.
      - Zaawansowany skup przedmiotów, wkładasz item do specjalnego "pojemnika" i się zamienia na odpowiednią ilość monet.
      - Niestandardowe meble...?
      - Niestandardowa muzyka...?
       
       
      == Changelog: ==
       
       
       
    • Przez nitrous31
      Siemanko. Mam do zaprezentowania mój gród wypadowy na przygody w świecie minecrafta. Mapka zaczęła powoli powstawać w styczniu 2017 roku, co jakiś czasz ją rozwijam o kolejne elementy. Wygenerowany świat zawiera wielkie biomy.
      Otoczony wysokim murem, samowystarczalny gród z osadnikami. Idealny do wypadu z kolegami na przygody, a kilka domków mile ugości kilku graczy na raz. Zaczęło się od przebudowy wioski osadników. Klimat miejsca dodatkowo nadaje część budynków wykonana z bloków cegły i pomarańczowej gliny jako dachówki. 
      Przebudowie uległ też teren bezpośrednio w okół murów min. trwają pracę nad rzeką z lewej strony screena poniżej, która będzie wpadała do naturalnej fosy powstałej z wygenerowanej szczeliny. Szlak błekitnej wełny wyznacza nowe koryto rzeki. Okolice w okół porasta duży las ciemnego dębu z wielkimi grzybami a bezpośrednio za tyłami jest jezioro na tle gór, zasilane z górskiego strumienia i odpływem rzecznym do wspomnianej fosy. 
      Jak wam się podoba? 

      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
       
      Legenda:
      1. Brama wejściowa do grodu, z mechanizmem 2. Działo na rakiety Sędziego Dredda 3. Elektrownia wodna 4. Dom bliźniak dla graczy 5. Tawerna 6. Pixel art Super Mario  7. Bazar z częścią osadników 8. Budka z kebabem 9. Miejsce na piknik 10. Kościół 11. Dzwonnica 12. Mój domek 13. Stary mały ratusz, gabinet kartografa 14. Kamienica NPC'tów z pixel artami Mario 15. Laboratorium i rozdzielnia itemów z pixel artami Luigiegi 16. Duży nowy ratusz z mapą grodu 17. Drzewa z "waty cukrowej" z ukrytym mini domkiem 18. Farma zwierząt i automatyczna farma trzciny cukrowej (owce, świnie, krowy) 19. Stodoła, stajnia 20. Automatyczna farma grzybów al'a silos na zboże 21. Szklarnia z uprawami i automatyczna farma kaktusów 22. Pastwisko dla zwierząt i hodowla królików 23. Fabryka- generatorami kobla, automatyczna przepalarka, kuźnia, betoniarka (automat do robienia betonu), 24. Magazyn z automatycznym segregowaniem itemów 25. Czarna piramida z portalem do Netheru i parkur nad lawą 26. Skwerek wypoczynkowy z planszą do gry w warcaby dla graczy 27. Baza na palach, jedna z pierwszych konstrukcji na mapce 28. Pixel art z przeciwnikami z gry Space Invaders nad którymi wysoko "orbituję" satelita kosmiczny.
      Dalsza część screenów grodu w na : 
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
       
       
    • Przez gdowsky
      Witam.
       
      Chciałbym was się spytać czy mam kontynuować serię let's build, dzisiaj zbudowałem młyn. Mam plan aby wybudować jakieś miasteczko po kolei co o tym myślicie?
       
    • Przez kamilmarcel123
      Robię pewną mapkę na 1.6.2 z modem custom npc ale mam pewien problem mianowicie - Gdy zrobię questa dam aby się nie powtarzał i gdy go wykonam dialog jest ten sam ale questa się nie dostaje a chciałbym aby ten dialog znikł po wykonaniu tego questa. Co mam zrobić ???
    • Przez EvilBadNaughty2
      UWAGA!   Jako członek grupy Cubic Architect, mam zaszyt zaprosić was na film naszej twórczości. Jest to TimeLaps (czyli budowanie w przyśpieszonym tempie). Jest to nasz pierwszy film, ale śmiało mogę powiedzieć że został stworzony na najwyższym poziomie... zresztą sami zobaczcie. Budowanie w Minecraft jest naszym hobby, robimy to dla własnej przyjemności, ale chcieli byśmy się nią z wami podzielić. Zdecydowaliśmy się na otworzenie tego typu kanału , ponieważ na Polskiej scenie YouTube jest ich mało, a w szczególności tych dobrych. Jak na razie mamy sporo pomysłów i kilka naprawdę fajnych projektów. Jednym z nich jest np. autorska mapa adventure. Zapraszam do oglądania, oraz subskrybowania kanału, gdyż filmy będą pojawiać się coraz częściej.   LINK DO FILMU >>> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
            //Przypominam o komentowaniu, lubię krytykę, ale słowa motywacji też są mile widziane 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...