Skocz do zawartości
KaoPL

Najlepsza przeglądarka!

Rekomendowane odpowiedzi

TheChosenTwo    12

Chrome - Prosty, intuicyjny, szybki. To, że Google lubi nas infiltrować i zbierać o nas dane wiadomo od dawna i faktycznie nie jestem z tego zbytnio zadowolony, ale jak już mam konto na YT i GMailu (Z tego drugiego prawie nie korzystam), a panowie od Google Maps niedługo wejdą mi do mieszkania i porobią zdjęcia, to myślę, że i tak jestem już stracony i nie mam się po co chronić przed wyzyskiem danych. Opera to niby to samo, ale jakoś jak ją wypróbowałem, to z niewiadomego powodu korzystało mi się gorzej niż z Chroma. A FF'a jakoś nigdy nie lubiłem, może przez lekko przestarzały design, no i wydaje mi się, że jakoś wolniej chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JeeroK    2

Na razie Chrome, ale zastanawiam się nad zmianą na Firefox.

Edytowane przez JeeroK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ClassAxion    57

Oczywiście że NIE Google Chrome chociaż ze względu na to, jak Google czyta nasze maile, i manipuluje przez recaptche.

Wolę używać FF który jest non-profit (i mnie nie szpieguje) niż myśleć czy Google patrzy po jakich stronach wędruje.

Na Androidzie używam Opere która się nie ścina w przeciwieństwie do Chrome i Firefoxa.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Krzycho001    1037

Zdecydowanie Chrome jednak ostatnio wypłynęły informacje iż śledzi poczynania użytkowników. 

A i na chromie nie widać przycisku do rejestracji na tym forum ._. 

(Kliffor ja wszystko wyjaśnie!)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marrpau    0

Google Chrome na 1 miejscu a Firefox na 2 bardzo milo mi sie z nich korzysta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Osobiscie uzywam od nieprzerwanych 2 miesiecy Mozilli Firefox Aurora. Wszystkie nowosci sa udostepniane w tej wersji, a dopiero pozniej trafiaja do szrszego grona odbiorcow do tradycyjnej Mozilli Firefox. Nie mam zastrzezen. Kiedys uzywalem Chrome-a ale przestalem w momencie, gdy zaczal wolno pracowac i wywalac do pulpitu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Luuhanx3    33

#1 Firefox Aurora
#2 Maxthon

Najgorszym oczywiście pozostaje Google Chrome, ciągłe crashe i mulący flash.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aszman    0
Opera najlepsza Edytowane przez Aszman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartexerBX    11

Wolicie Chrome bo Fierefox wam wolniej chodzi? Niewiem jakie macie komputery ale u mnie wszystko pięknie się odrazu ładuje (mój komputer jest średni). Chrome jest według mnie badziewne bo wszystko jest tak pochowane że ciężko jest coś odnaleść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem w 100% za przeglądarką Opera. Podoba mi się funkcja "Odkrywaj". Bardzo lubię czytać różne newsy. Kiedyś korzystałam z przeglądarki Google Chrome. Niestety nie mogłam się na nic zalogować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...