Skocz do zawartości
KaoPL

Najlepsza przeglądarka!

Rekomendowane odpowiedzi

Nuk0r    43
Korzystam z Chrome. Imo jest dość intuicyjny, kiedyś miał co jakiś czas błędy wtyczek ale teraz się nie pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Atexor    424

A wybacz Kuba, nie doczytałem, że mobilne i5. Myślałem, że miałeś zwykłego na myśli, jakiś 3570k, czy popularny 2500k :P

Woozie, ja wolę FF, chodzi mi sprawnie i dla mnie jest bardziej intuicyjne i możliwe do skonfigurowania niż Chrome. Może w produkcie google tak nie grzebałem, ale więcej "opcji w ocjach" ma FF i dodatkowo about:config.

Poza tym imho google i tak wie za dużo już o mnie, a raz miało już jakąś sprawę ze śledzeniem poczynań użytkowników bodajże przez Safari, a także youtube'a... FF ma także otwarty kod źródłowy... jest dla mnie bardziej swojski.

A, i teraz mi sięprzypomniało - na laptopie 2 razy mi padł Minecraft w przeglądarce na Chrome, a na FF ani razu :)

Według mnie, mimo wszystko ciężko stwierdzić lepszej przeglądarki, wszystko zależy od gustu, a także komputera. U mnie lepiej wypada FF. Można tylko najgorszą  wybrać (IE 6.0 :P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Woozie    258

dla mnie jest bardziej intuicyjne

O gustach co do GUI się nie dyskutuje, więc nic nie mówię.

możliwe do skonfigurowania niż Chrome. Może w produkcie google tak nie grzebałem, ale więcej "opcji w ocjach" ma FF i dodatkowo about:config.

Opcji jest multum, no i chrome://flags ma jeszcze ciekawsze opcje niż FF. Jest tego dużo więcej, można wyciągnąć naprawdę wiele informacji: 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Poza tym imho google i tak wie za dużo już o mnie, a raz miało już jakąś sprawę ze śledzeniem poczynań użytkowników bodajże przez Safari, a także youtube'a... FF ma także otwarty kod źródłowy...

Jeżeli ktoś panicznie boi się botneta w Chromie, to niech weźmie Chromium, to to samo, tylko że bez botnetu właśnie. 

Okulary za słabe? :] Chromium również ma otwarty sourcecode.

A, i teraz mi sięprzypomniało - na laptopie 2 razy mi padł Minecraft w przeglądarce na Chrome, a na FF ani razu  :)

W czarnych skarpetach wywróciłem się dwa razy, a w białych ani razu - ten sam poziom porównania :] Jest tyle różnych czynników, które mogły na to wpłynąć, że ani nie chce mi się wyliczać, ani te porównanie nie jest miarodajne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość   
Gość

Google Chrome ponieważ nie "zabija" komputera i dobrze znosi gry/animacje 3D online. Pozwala on na personalizacje zarówno wyglądu jak i funkcjonalności. Nigdy mi się nie zdarzyło żeby wtyczki się zawieszały. Bardzo ładnie działa na youtube'a ponieważ np. w Safari trzeba doinstalowywać wtyczki żeby można było oglądać. Działa bez problemu na laptopie Toshiby z 2004 roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Chrome i Fox to niby ten sam silnik ale inne podejście do sprawy :D

Edytowane przez MARVIN1994PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Urist    4

używam Opery, według mnie ma bardzo dobry interface i jest szybka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witolo    1

1.Firefox oczywiście :D (Łatwe do ogarniecia GUI)

2.Chrome (gorsze GUI)

3.Opera

4.Safari

5. Chrominium (nie wiem co to jest ale i tak lepsze od IE)

6....

7....

100.Internet Explorer :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MaynRavun    1

Korzystam z Google Chrome'a z powodu że czasem korzystam z kilku maszyn, i wystarczy że się zaloguje do przeglądarki i mam wszystkie swoje zakładki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GreenBlind    127

5. Chrominium (nie wiem co to jest ale i tak lepsze od IE)

Chromium jak już, i jest to oryginał przeglądarki Chrome kolego. Pozbawiona szpiegowskiego gówna od google i pare bajerów, stabilniejsza, czy mniej zerna nie obchodzi mnie to, wazne jest to ze czesto wychodzi nowy snapshot i aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
castro12321    179

Lolwut, Green, nie D:

To tak jakbyś napisał, że Linux, Mac i Windows to to samo, bo chodzą na procesorach x86.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
affib's    154

imho opera jest dobra, takie połączenie firefoxa i chrome

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GreenBlind    127

castro, webkit to webkit... czarne jest czarne i czarnego nie zmienisz...

silnik ten sam, ewentualne zmiany jeżeli już.

jak można porownywac silniki przegladarek do 2 róznych systemów o 2 róznych jądrach(czy tam 3)? słabe porównanie imo i odbiegające.

nie porównuj sprzetu do oprogramowania, proszę.

lepszym porownaniem było by : windows 7 i 8... tu i tu jadro NT i ewentualne zmiany.

opera aktualna bazuje na webkicie od chromium..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
castro12321    179

Instruction set ten sam. ;)

Porównanie dobre, bo (na przykład) pluginy z Opery nie są kompatybilne z Chromem, tak samo jak programy nie są kompatybilne między systemami. Między Win7/Win8 większość działa tak samo.

Gdyby Opera to było to samo, co Chromium to by nazywało się Chromium, a nie Opera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GreenBlind    127

dlatego chrom nie nazywa sie chromium ;)

idę tokiem myślenia o samym silniku, wybierająć przeglądarke miedzy chromem a operą wybierasz tylko inne rozszerzenia i ewentualne zmiany w interfejsie tereferekuku. Opera była fajna dopoki była na tamtym silniku, teraz wiekszosc stoi na webkicie oprocz FF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
castro12321    179

Jeżeli webkit jest dobry, to nie widzę przeszkód, aby z niego nie skorzystać. Ja z Opery korzystam ze względu właśnie na interfejs i usługi,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GreenBlind    127

nie mowie ze jest zly, tylko po prostu przez to ze webkit sie popularyzuje i nie ma konkurencji to nie wrozy to dobrej przyszlosci :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...