Skocz do zawartości
  • 0
Cubixor

[Szukam] Dodatki do serwera minigames

Pytanie

Cubixor    0

Szukam jakichś ciekawych pluginów które urozmaicą rozgrywkę na tworzonym przeze mnie serwerze minigames. Mogą być też oczywiście skrypty. Chciałbym aby serwer właśnie takimi dodatkami wyróżniał się spośród pozostałych. Może komuś kiedyś wpadł w oko jakiś nietypowy plugin - można go tu podesłać. Takie typowe dodatki (launchpady, doublejump, gadżey, discoarmour itd.) już mam. Chodzi mi o dobre, ale mało popularne pluginy dodające małe urozmaicenia. Przykładowo znalazłem pligin lastholo https://www.spigotmc.org/resources/✯-lastholo-compatible-1-8-8-1-13-2-customizable.51676/ który pokazuje nad głową gracza wiadomości które pisze na czacie - niby mała drobnostka ale bardzo fajnie wygląda, ułatwia grę (gdy ktoś napisze coś na czacie w trakcie trwania minigierki nie musimy go szukać na arenie tylko od razu widzimy kto to) no i wpada w oko. W grę wchodzą tylko bezpłatne pluginy i od razu zaznaczam że NIE CHCĘ pluginów na minigry - z takimi sobie poradzę. Podawajcie w poście od razu link do pluginu/skryptu bo jeśli jest mało popularny trudno go potem znaleźć. Wersja na którą potrzebuję pluginy to 1.9.4.  Liczę na ciekawe propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...