Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link."> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link."> Skocz do zawartości
Minecraft.pl Server Banner
spajcker

[Video] Jak zbudowac prosty modern house ?!

Rekomendowane odpowiedzi

WokiPL    22
Nagrywanie poradnika o budowaniu bez żadnej koncepcji, gorzej niż źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spajcker    1

Na początku bez koncepcji ale pozniej mialem juz pomysl to chyba dobrze ? Lepiej robic na spontanie calkowitym ( takie jest moje zdanie ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WokiPL    22

Nie jeśli to jest poradnik, litości...

Poza tym raczej twój głos powinno być lepiej słychać niż odgłosy minecrafta.

Edytowane przez WokiPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TheChosenTwo    12

Po pierwsze postaraj się tak nie dmuchać do mikro (odsuń go trochę od twarzy, nawet jeśli będzie trochę ciszej, lub będzie gorsza jakość, to możesz to skorygować w audacity) i jeśli to ma być poradnik (jak na razie to bardziej przypomina zwykłe let's build) to się przygotuj, przemyśl co chcesz powiedzieć (możesz nawet nagrać komentarz osobno, a nawet przyśpieszyć nagranie w tle). Podaj jakieś cechy, a nie stawiasz klocki, mówiąc "tutaj damy wełnę, a tu szkło". Sama budowla wygląda ładnie i widać, że umiesz w tym stylu coś zbudować, tylko (moim zdaniem) nie jesteś zbyt odpowiednią osobą do robienia o tym poradnika (albo po prostu źle się do tego przygotowujesz). Najlepiej jakbyś robił let's buildy z takich domków, pokazując jak budujesz w przyśpieszonym tempie, albo pokazywał i omawiał już ukończone budowle, myślę, że to mogłoby by być znacznie ciekawszę. Tymczasem trzymaj suba, bo widać, że umiesz budować i masz potencjał :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spajcker    1
Dzieki za spostrzezenia. Jesli interesuje Cie moj styl budowania zapraszam na Planet Minecraft ( odnisnik jest na moim kanale YT ). Dzieki za suba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...