Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

Asaznanie

Początkujący
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Asaznanie

 • Tytuł
  Początkujący
 • Urodziny 03.11.1999

Informacje profilu

 • Nick Minecraft
  Asaznanie
 • Wersja
  Classic
 • Gram na
  Survival
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Leżajsk
 • Zainteresowania
  Minecraft, Strzelec, Wszechstronna wiedza.
 • Discord
  Asaznanie#1208

Metody kontaktu

 • Skype
  jaszczvrr
 • Steam ID
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198182525142/

Ostatnie wizyty

685 wyświetleń profilu
 1. Asaznanie

  Launcher nie odpala gry na modach

  Spróbuj osobno pobrać czystą daną wersje minecrafta a potem spróbować odpalić ''Forge''. Miałem coś podobnego, chciałem odpalić paczkę modów na 1.10.2 nie mając plików 1.10.2, tylko nowsze jak 1.11 i 1.12 A i sprawdź czy na pewno, prawidłowo pobrała ci się paczka. Może to być problem z nieprawidłową ścieżką do pliku JAR z wersją gry. Ale nie jestem pewien, nie jestem ci w stanie za bardzo pomóc.
 2. Asaznanie

  Problem

  Nie mam pojęcia z która morze kolidować i dokładnie które linie kodu. Mogą to być również nieprawidłowe argumenty JAVA. Morze wyślij mi treść błędu. A Course to specjalny laucher do modowania MC.
 3. Asaznanie

  Siema :)

  Najprawdopodobniej nie znasz tutaj nikogo i już pędzisz do administracji? A tak poza tym to Witaj.
 4. Asaznanie

  Szukam Technika , Budowniczych na serwer real life

  No niestety trudno znaleźć fachowców w tym przedziale wiekowym, niestety jestem za stary i nie spełniam wymagań. -_-
 5. Asaznanie

  Problem

  ''Deceocraft'' Najprawdopodobniej koliduje z jaką inną modyfikacją. Morze to być użycie tych samych wartości czy odwołanie się do podobnych plików np: ten sam crafting ale inne przedmioty. Trudno jest to sprecyzować i na pewno jeszcze trudniej zlokalizować, tym bardziej, że nie mamy do dyspozycji raportu błędu. Polecam ci ''Course'' który daje możliwość zrobienia własnej paczki lub korzystania z już wykonanych i skonfigurowanych, najbardziej stabilne są te od nich samych, między innymi paczki FTB.
 6. Asaznanie

  Błąd w wersji 1.2.5

  Na początek sprawdź jaką jave pobrałeś 32bit czy 64bit. I dopasuj ją do swojego systemu, i wtedy spróbuj, jak nie zadziała to spróbuj pobrać jave7. Lecz myślę, że to nie chodzi o jej wersje. A i lepiej unikaj wchodzenia na mapy wygenerowane w nowszych wersjach.
 7. Asaznanie

  ID

  Tutaj masz listę wszystkich ID: https://minecraft-ids.grahamedgecombe.com/ A ID szarego cementu to 251:8
 8. Witam Szukam osób zaangażowanych w rozgrywkę celem stworzenia zorganizowanej grupy do gry. Typowy survival, gildie/frakcje oraz inne gry, również te nie Minecraftowe. Im nas więcej tym lepiej. Więcej informacji proszę na PW. A każdy zainteresowany dalszym rozwojem zdarzeń niech zjawi się na serwerze TS: te-es.pl na kanale 73.Warsztaty Hasło: 123 Jestem tam zawszę 19:00/19:30 do 21:30
 9. Asaznanie

  POMOCY jak to naprawić?

  No nie wiem, czy to takie niezrozumiałe. Połączyłem ten komunikat z tym samym co ukazywał mi się przy próbie wejścia na server tylko dla premium z lauchera by-Zyczu. Zresztą skoro chcesz grzebać w logach, tak też można. Najlepiej to w ustawieniach lauchera włączyć opcje ''Otwórz dziennik danych podczas uruchamiania gry'' będzie prościejszy dostęp do logów z sesji. Chociaż i tak wyczytacie że to jest kwest ja zgodności z kontem Mojang. Już bez logów to widać.
 10. Asaznanie

  POMOCY jak to naprawić?

  Zazwyczaj takie coś pokazuje się gdy próbujesz wejść na server premium... bez premium. Chyba masz nieoryginalnego Minecrafta.
 11. Asaznanie

  Poszukiwania ekipy do budowy i administrowania serwera PolandCraft

  Stanowisko: Budowniczy (Wykończeniowy) Kontakt: mikola@onet.com.pl tel: 781 321 440 Wiek: 18 03.11.1999 Imię: Mikolaj Doświadczenie i umiejętności: Znam komendy wanda i w miarę się nim posługuję ale tylko w wielkich projektach. Bezproblemowo posługuję się blokami komend i blokami struktur. Zna w stopniu zaawansowanym mechanizmy redstonowe. np: (windy, sklepy oparte na komend blokach) Posiadam Minecraft Premium Przykład pracy: Tu jest problem, Wielkie projekty budowałem na małoznacznych serverach i tam poszły w zapomnienie. Zresztą wszystkie olbrzymie projekty były tworzone w 2-3 osoby. Więc nie tylko moje ręce to tworzyły. A takie niezwykłe i skończone co zostały to znowu na survivalu. Ale ogolęm z pod moich rąk wyszły całe miasta. Wady i zalety: Świetnie sprawdzam się jako dowodzący grupą. Wszystko, zawsze mam posegregowane i zaplanowane, dla każdego zawszę znajdę zajęcie na miarę jego możliwości i wiem gdzie jest moje miejsce. A wady... Mam pracę dlatego jestem tylko od 20:00. Niecierpię typowych ludzi. Czasami jestem niesłowny. I mogę ni stąt i z owąt, zniknć. Dosłownie. Potrzebuję do szybkiej pracy osoby która ma wanda w małym palcu. (Jest prościej) Dlaczego ja? Ponieważ mam doświadczenie w twórczości w minecraft aż 7lat. Długie godziny praktyk na wielu innych serverach od versji 1.2.1 do dzisiejszej. Poprostu jestem starszym budowniczym z wieloletnim doświadczeniem. Znam wiele olbrzymich projektów wielu osób, jako podróżnik poznałem je co do kratki więc wiem jakie rozwiązania i budowle nie zostały jeszcze wykorzystane. Zawszę staram się być oryginalny. Na wielu innych serverach działałem jako: Budowniczy, Moderator, Mechanizator, Administrator. Z wyrazami szacunku Mikolaj W*******
 12. Asaznanie

  Szukam graczy do stworzenia ,,ferajny"

  Wiesz. Niekoniecznie jest tak, że nie zagra. Tam mam podane wszystkie możliwości kontaktu ze mną. Po prostu idę na łatfizne bo mam gotowca i tylko podaję link. Ale tylko wtedy gdy osoba nie poda kontaktu do siebie lub chce kontaktu ode mnie.
 13. Asaznanie

  ekipa Szukam Ekipki :D

  Ale ja się zgłaszam na posadę: Admina, budowniczego (wykończeniowca) albo mechanizatora. Lat 18 Doświadczenie w Minecraft 7lat Posiadam minecraft premuim Znam podstawy wy języka JAVA. (język programistyczny) Doświadczenie i staż na wielu serwerach. Kontakt: http://www.116964.enmc.pl/aktualnosci/25842/ W kontakcie napisane są wszystkie możliwości kontaktu ze mną. Radzę wybrać TS
 14. Asaznanie

  ekipa Szukam Ekipki :D

  NIE MOŻESZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA W MINECRAFT AŻ 13 LAT BO MINECRAFT ISTNIEJE OD 2009 .R.
×