Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez nitrous31
      Siemanko. Mam do zaprezentowania mój gród wypadowy na przygody w świecie minecrafta. Mapka zaczęła powoli powstawać w styczniu 2017 roku, co jakiś czasz ją rozwijam o kolejne elementy. Wygenerowany świat zawiera wielkie biomy.
      Otoczony wysokim murem, samowystarczalny gród z osadnikami. Idealny do wypadu z kolegami na przygody, a kilka domków mile ugości kilku graczy na raz. Zaczęło się od przebudowy wioski osadników. Klimat miejsca dodatkowo nadaje część budynków wykonana z bloków cegły i pomarańczowej gliny jako dachówki. 
      Przebudowie uległ też teren bezpośrednio w okół murów min. trwają pracę nad rzeką z lewej strony screena poniżej, która będzie wpadała do naturalnej fosy powstałej z wygenerowanej szczeliny. Szlak błekitnej wełny wyznacza nowe koryto rzeki. Okolice w okół porasta duży las ciemnego dębu z wielkimi grzybami a bezpośrednio za tyłami jest jezioro na tle gór, zasilane z górskiego strumienia i odpływem rzecznym do wspomnianej fosy. 
      Jak wam się podoba? 

      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
       
      Legenda:
      1. Brama wejściowa do grodu, z mechanizmem 2. Działo na rakiety Sędziego Dredda 3. Elektrownia wodna 4. Dom bliźniak dla graczy 5. Tawerna 6. Pixel art Super Mario  7. Bazar z częścią osadników 8. Budka z kebabem 9. Miejsce na piknik 10. Kościół 11. Dzwonnica 12. Mój domek 13. Stary mały ratusz, gabinet kartografa 14. Kamienica NPC'tów z pixel artami Mario 15. Laboratorium i rozdzielnia itemów z pixel artami Luigiegi 16. Duży nowy ratusz z mapą grodu 17. Drzewa z "waty cukrowej" z ukrytym mini domkiem 18. Farma zwierząt i automatyczna farma trzciny cukrowej (owce, świnie, krowy) 19. Stodoła, stajnia 20. Automatyczna farma grzybów al'a silos na zboże 21. Szklarnia z uprawami i automatyczna farma kaktusów 22. Pastwisko dla zwierząt i hodowla królików 23. Fabryka- generatorami kobla, automatyczna przepalarka, kuźnia, betoniarka (automat do robienia betonu), 24. Magazyn z automatycznym segregowaniem itemów 25. Czarna piramida z portalem do Netheru i parkur nad lawą 26. Skwerek wypoczynkowy z planszą do gry w warcaby dla graczy 27. Baza na palach, jedna z pierwszych konstrukcji na mapce 28. Pixel art z przeciwnikami z gry Space Invaders nad którymi wysoko "orbituję" satelita kosmiczny.
      Dalsza część screenów grodu w na : 
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
       
       
    • Przez gdowsky
      Witam.
       
      Chciałbym was się spytać czy mam kontynuować serię let's build, dzisiaj zbudowałem młyn. Mam plan aby wybudować jakieś miasteczko po kolei co o tym myślicie?
       
    • Przez aezarkones
      Minecraftz.pl zaprasza na serwer Minecraft Classic w lekko odświeżonej wersji [Freebuild]!
      Chcesz przypomnieć sobie stare serwery classic Jupiter Jazz, Minecraftz.pl, Piwnice? A może chcesz zobaczyć jak dużo można wyciągnąć z nieoficjalnej już wersji minecrafta. 
      Niedawno postanowiłem reaktywować troszkę staruszka w Polsce.

      Działa to tak:
      Na stronie
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
       zakładamy nowe konto i pobieramy unowocześnionego klienta gry (pamiętaj aby nigdy nie udostępniać swojego hasła do gry w innych serwisach niż minecraft.net), wyszukujemy na liscie serwerów serwer [PL] Minecraftz.pl i dołączamy do gry na serwerze. Każdy gość ma dostęp do komend pozwalających stworzyć własną mapę! Jeżeli grałeś u mnie na serwerze kiedyś i miałeś mapę to Twoja mapa prawdopodobnie dalej jest na serwerze! Możliwość tworzenia własnych bloków na mapach, ustawienia koloru mgły i wiele więcej. Łatwy kontakt z administracją przez facebook Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      Czat globalny obejmujący serwery Classic i Serwer w pełnej wersji gry (abyś mógł gadać z kolegą który gra w skyblocka lub biega na survivalu).
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
    • Przez EvilBadNaughty2
      UWAGA!   Jako członek grupy Cubic Architect, mam zaszyt zaprosić was na film naszej twórczości. Jest to TimeLaps (czyli budowanie w przyśpieszonym tempie). Jest to nasz pierwszy film, ale śmiało mogę powiedzieć że został stworzony na najwyższym poziomie... zresztą sami zobaczcie. Budowanie w Minecraft jest naszym hobby, robimy to dla własnej przyjemności, ale chcieli byśmy się nią z wami podzielić. Zdecydowaliśmy się na otworzenie tego typu kanału , ponieważ na Polskiej scenie YouTube jest ich mało, a w szczególności tych dobrych. Jak na razie mamy sporo pomysłów i kilka naprawdę fajnych projektów. Jednym z nich jest np. autorska mapa adventure. Zapraszam do oglądania, oraz subskrybowania kanału, gdyż filmy będą pojawiać się coraz częściej.   LINK DO FILMU >>> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
            //Przypominam o komentowaniu, lubię krytykę, ale słowa motywacji też są mile widziane 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...