Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

aezarkones

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralna

O aezarkones

 • Tytuł
  Początkujący
 • Urodziny 05.06.1989

Informacje profilu

 • Nick Minecraft
  aezarkones
 • Wersja
  Classic
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  3City
 • Discord
  aezarkones

Metody kontaktu

 • Website URL
  http://minecraftz.fora.pl

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Minecraftz.pl zaprasza na serwer Minecraft Classic w lekko odświeżonej wersji [Freebuild]! Chcesz przypomnieć sobie stare serwery classic Jupiter Jazz, Minecraftz.pl, Piwnice? A może chcesz zobaczyć jak dużo można wyciągnąć z nieoficjalnej już wersji minecrafta. Niedawno postanowiłem reaktywować troszkę staruszka w Polsce. Działa to tak: Na stronie http://classicube.net zakładamy nowe konto i pobieramy unowocześnionego klienta gry (pamiętaj aby nigdy nie udostępniać swojego hasła do gry w innych serwisach niż minecraft.net), wyszukujemy na liscie serwerów serwer [PL] Minecraftz.pl i dołączamy do gry na serwerze. Każdy gość ma dostęp do komend pozwalających stworzyć własną mapę! Jeżeli grałeś u mnie na serwerze kiedyś i miałeś mapę to Twoja mapa prawdopodobnie dalej jest na serwerze! Możliwość tworzenia własnych bloków na mapach, ustawienia koloru mgły i wiele więcej. Łatwy kontakt z administracją przez facebook https://fb.com/minecraftzpl/ Czat globalny obejmujący serwery Classic i Serwer w pełnej wersji gry (abyś mógł gadać z kolegą który gra w skyblocka lub biega na survivalu).
 2. aezarkones

  Test Bugu, apelacja o zablokowanie tabliczek dla graczy/odbanowanie.

  [quote name='TwistedFakes' timestamp='1350763587' post='97212'] Nie. [/quote] Pełnym zdaniem się odpowiada panie administratorze inaczej nikt pana nie zrozumie. [quote name='GreenBlind' timestamp='1350763642' post='97213'] Nie latwiej było wysłać pm na forum? [/quote] A myślisz że ja mam głowę do tego? Poza tym siedzę na tym forum raz na ruski rok, podrzuć mi swój kontakt bezpośredni jakiś typu "GG" to jak coś znajdę to dam znać na bieżąco. Z tą różnicą ze ja zawsze u siebie jadę na "dev"-ie wiec polowa jest naprawiona zanim je znajdę.
 3. Witam otóż jak zwykle testowałem bugi na waszym serwerze (aby zapobiegać griefowaniu) odkryłem, że przez pewna modyfikacje można postawić wiele tabliczek co powoduje dosyć duże lagi (po stronie klienta). Jako że staram się wesprzeć zaprzyjaźnione serwery postanowiłem zrobić drobną demonstracje na mapie Creative, rozumiem przez to że chciałem ewentualnie zapobiec takim procederom w przyszłości. Chciał bym też zauważyć, że żeby zapobiec potencjalnej reklamie, wulgaryzmom i innym nieciekawym tekstom na tabliczkach należy je zablokować. Podobnie zresztą jak repeatery które pozwalają na tworzenie pętli redstonowych które trwożą lagi po stronie serwera (dobrze zbudowane mogą też trwożyć lagi po stronie klienta). Mam nadzieje że moje zachowanie nie zakłóciło rozgrywki graczom i zostało szybko wykryte przez osoby do tego powołane, w innym przypadku przepraszam. Jeżeli administracja wyrazi na to zgodę mógł bym zostać oficjalnym testerem (szczególnie przed zbliżająca się premiera minecrafta w wersji 1.4), prosił bym również o obandowanie mojego konta i ewentualny kontakt do administracji serwera abym mógł informować na bieżąco o nowo zauważonych błędach w grze/pluginach. Dziękuje za rozpatrzenie mojej prośby i postanawiam testować (jak zwykle najpierw u siebie na serwerze). W sprawie ewentualnego kontaktu ze mną proszę kierować korespondencje na mój adres e-mail podany przy rejestracji na forum lub zaufanej osobie posiadającej kontakt do mnie.
 4. aezarkones

  Powrót jjazza

  JJazz rzecz zmienna, raz działa raz nie, i zniechęca to nie tylko mnie ale również innych graczy...
 5. aezarkones

  aezarkones

  Nick na TS3: aezarkones Nazwa kanału: aezarkones Powód: Potrzebuję prywatnego kanału aby porozumiewać się, ze znajomymi jak również żeby oni sami mogli się na nim porozumiewać w sposób szybki i niezawodny. Poza tym chciał bym rozdzielić adminowanie i prywatne rozmowy bo to jest bardzo nie fajne jeżeli ktoś wyskakuje z nie z tematem etc. Jeżeli było by to możliwe prosił bym o przydzielenie mi mojego starego numerka tj. "13. aezarkones" bardzo się do niego "przyzwyczailiśmy" czyli ja i szerokie grono moich teamspeakowych speakerów. Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby i proszę o utworzenie kanału na miejscu "13" jeżeli wcześniej chętnych nie będzie to poczekam, bo aktualnie mam wiele innych zajęć.
 6. aezarkones

  Kilka zmian

  Zobaczymy jak to będzie w praktyce, większość ludzi po dostaniu rangi porostu się odłącza i znika. Pytanie nr 1 chcesz być modem i pomagać grac innym czy może robisz to dla zabawy i zależy ci tylko na jak najwyższej randze? P.S. Jak się wkur*** to zrobię czystkę, tym razem tylko z rang straznik+! Oczywiście jak będę miał dostęp do FTP.
 7. aezarkones

  Minecraft 1.9 v4 - nowości

  Co do "- Większa ilość kątów w których można postawić znak" nie zgadzam się. Bo z tego co pamiętam to mogłem to robić od początku od kiedy gram czyli od [alpha 1.2.0_02] (Czyli przed powstaniem netheru w [alpha 1.2.2] Halloween update)(Nie wiem jak wcześniej bo wcześniej nie grałem). Co do Enderu, po wybuchnięciu czegokolwiek z dziwnych klocków wypada cobblestone (I z tego co mi się wydaje ma tą samą wytrzymałość co cobblestone). Można rozlewać wodę, lawę, a co ciekawe, spójrzcie na dwa ostatnie screeny (lava vision xD). Właściwie to to chyb a jakiś bug jest (a raczej cobblestone z inna texturką) Co do obsidianowych wież w Enderze służą do oświetlenia, przynajmniej dla mnie . (JOKE!) xD 1.9 pre 4
 8. Specyficzny problem jest on związany z kartą sieciową o nazwie NVIDIA nForce Networking Controler. (Możliwe że pomoże też na innych kartach sieciowych ale nie mam pewności.) Problem polega na tym że, możesz wejść na serwer lecz nie ładuje ci się otoczenie, przynajmniej nie tak jak powinno a dodatkowo masz wiecznego laga (możesz kopać nawet pisać na chacie ale tak naprawdę nic się nie zmienia, kopany klocek pojawia się z powrotem, wiadomości nie dochodzą do nikogo). Większość ludzi odpisywało mi na ten problem w taki sposób "Twój internet ssie (za wolno)" lub coś w tym stylu, lecz ja wiedziałem że, z tym to ja nie mam problemu ("10MB/s in","2MB/s out"). Więc po pół roku szukania od kupienia gry (Alpha 1.20) w końcu znalazłem rozwiązanie. Są 2 sposoby: 1. Kupić nową kartę sieciową. (Nie testowałem). 2. Klikamy następująco Start>Panel Sterowania>System>(karta)Sprzęt>Menadżer urządzeń>NVIDIA nForce Networking Controler>(karta)Zaawansowane>Checksum Offload Następnie zmieniamy wartość "Enable" na "Disable" Od teraz możemy się cieszyć grą na każdym serwerze Beta na jakim nas nie zbanuja i nie maja white-listy. Proszę o odpowiedzi jeżeli pomogłem chciał bym wiedzieć czy problem jest powszechny. Uwaga! Opis dotyczy Systemu operacyjnego Windows XP SP3. Ale sądzę że, działać powinno również na innych systemach operacyjnych. Temat opisuje rozwiązanie problemu, wszystkie posty próbujące mi w nim pomoc nie maja sensu.
 9. aezarkones

  Epicki Zamek Bogów

  REZYGNACJA Z projektu rezygnuje, jako że współpraca w tej kwestii jest niewystarczająca aby w ogóle nawet zaczynać kończyć projekt. Powód: Projekt został sfinalizowany w 3%, po restarcie FB projekt miał być przeniesiony na nowe FB co niestety zajmuje za dużo czasu administracji, Uważam również że projekt miał bardzo duże prawdopodobieństwo powodzenia jako, że bez problemu udało mi się wykonać go w classicu, przy znacznie mniejszych możliwościach. Projekt będę kontynuował na własnym serwerze, co pozwoli mi na dowolny tryb pracy. Chciałem dodać że, myślałem minecraft.pl, odpowiednie miejsce na mój projekt (a jednak nie) czemu? Po prostu moje projekty wymagają więcej RAM-u xD (żart). Ale wymagają bardzo dużo miejsca i czasu więc do takich projektów polecam własny beta+ serwer . Temat do zamknięcia.
 10. aezarkones

  Podania o unban.

  Kiedy to było?
 11. aezarkones

  Podania o unban.

  Haaldor zostałeś unbanowany,, myślę że przemyślałeś co mogłeś zrobić źle i nie będziesz tego powtarzał.
 12. aezarkones

  Podania o unban.

  Szablon Nick: Za co był ban: Podanie: (Tutaj piszemy dlaczego chcemy powrócić na serwer i wyrażamy skruchę.)
 13. aezarkones

  Podania o unban.

  IP zostaje unbanowane.
 14. aezarkones

  Epicki Zamek Bogów

  Dziękuję bardzo tylko World Edit i drobny tutorial przypominający jak to działa bo dawno się tym nie bawiłem jeżeli trzeba będzie złożę podanie o World Edita. Pozdrawiam Jako ze FB będzie restartowany proszę przenieść pierwsze szczątki mojego projektu na nowy FB dziękuję.
×