Skocz do zawartości
Ebazarnik

Fabuła w grach - które uwielbiamy a które nie ( wasza opinia )

Rekomendowane odpowiedzi

Ebazarnik    8
Napisano (edytowane)
[center]Hejka ![/center]
[center]Każdy ma swój gust, praktycznie do wszystkiego. Mam do was parę pytań na temat fabuł w grach, [color=#000000]wypiszcie swoich faworytów do ulubionej i znienawidzonej przez was fabuły.[/color][/center]
[center][color=#000000]A oto pytania (Jeżeli oczywiście chcesz na nie odpowiedzieć ) :[/color][/center]
[center][color=#000000]Która fabuła w grze wywołała u was tzw. mindfuck a która wręcz przeciwnie ?[/color][/center]
[center][color=#000000]Czy byliście zawiedzeni fabułą którejś gry na którą czekaliście z niecierpliwością ?[/color][/center]
[center][color=#000000]Wolicie gry z fabułą czy raczej bez ? Jaka jest wasza ulubiona historia ( którejś z postaci ) w grze/grach ?[/color][/center]
[center][color=#000000]Czy wolicie fabułę opierającą się na ciągłych zwrotach akcji czy nie ?[/color][/center]
[center] ... [/center]
[center]Osobiście uwielbiam fabułę w grach, najbardziej wpisała mi się w pamięć fabuła [u]Beyond Good & Evil[/u][u],Bioshock, the Walking Dead, [/u][u]Portal 2[/u][u] i Alan Wake.[/u][/center]
[center]Zagłosowałam na Romantyczno-Dramatyczno-Tragiczną. Kocham oglądać nieszczęścia innych ludzi >=D[/center]
(Jest to mój pierwszy temat w internecie, a i z polskiego nie jestem najlepsza, więc proszę o wyrozumiałość <:I )

[color=#008000]Mniej kolorów. //Mirin[/color] Edytowane przez Ebazarnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Quinz    16
[quote name='Ebazarnik' timestamp='1329145135' post='47352']
[center][color=#000000]Wolicie gry z fabułą czy raczej bez ? [/color][/center]
[/quote]

Tylko na tyle mnie stać - lol :P.

Wracając do tematu, zdecydowanie Wiedźmin był za***isty. Książka miód, a przełożenie tego na grę było spełnieniem marzeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Toficer   
Gość Toficer
Bastion. Bezkonkurencyjnie, kto się nie zgodzi ma we mnie wroga. Portal 2 to moje II miejsce, zakończenie wyrzuciło mnie z rzeczywistości na ponad godzinę.
Co do pytań:
Mój ideał gry: granie jest tylko dodatkiem. Grasz, by odkryć kolejny skrawek fabuły. Grasz dla historii, nie dla grania. Tak miałem przy Bastionie i Portalu 2 i za to je kocham.
Mindfuck... chyba tylko przy Portalu. Bastion miał o wiele lepszą fabułę, ale to Portal 2 na mnie zadziałał.

Gra bez fabuły nie jest grą, jest niczym. I niczym pozostanie, bez względu na grafikę czy inne bajery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Flutter Shy    1
Pełną tajemnic, najlepiej straszną, tak zagłosowałem. Zbyt dużo akcji to do takich typów gier za którymi nie przepadam. A tajemnica jak w Divine Divinity to jest coś. To nadaje geniuszu do gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez CubeFilms
      Witajcie.
      Od 6 lat robimy serie fabularne z Minecraft, z mniejszymi lub większymi przerwami stworzyliśmy już 3 serie. Teraz, nauczeni błędami, staramy się cały czas ulepszać swój dorobek.

Pierwsza część filmu, serii fabularnej Minecraft pod tytułem Czarny Szlak jest to opowieść o śmiałku, który porzucił wszystko i ruszył w trasę w nieznaną jaskinię. W czasie swojej podróży będzie musiał pokonać swoje lęki i swoją przeszłość.
      UWAGA! Film przeznaczony jest dla osób powyżej 13 roku życia! Może zawierać elementy nieodpowiednie dla niektórych osób.

Uwaga! Jeżeli ktoś chce pomóc przy produkcji filmów, zapraszam do pisania: fromasz@g.pl . Pamiętajcie, oczekujemy głosu znośnego. Jeżeli nie macie głosu, zawsze dla was się coś znajdzie (np budowa lub obmyślanie)
    • Przez Filiq343
      Poszukuję kogoś do gry na serwerze publicznym na paczce skyfactory3!
      Wymagany wiek: 12+
      Mutacja głosu: niewymagana
      Ogarnianie paczki skyfactory3: min. 7/10
      Minecraft premium: tak
      Zgłaszać się proszę pod tematem.
    • Przez Qtvs
      Witam
      Mam problem z minecraftem.
      Mianowicie chodzi o to, że wchodzę na serwer, trochę sobie pogram i nagle mnie wywala z taką treścią przed oczyma:
      Internal Exception: java.ioIOException: Istniejące połączenie zostało gwałtownie zamknięte przez zdalnego hosta
      Co mam zrobić? Nie mogę przez to grać w spokoju bo mnie wywala co chwile!
      Launcher: Crystal Launcher
      Java: Najnowsza 8 161 update
      Argumenty javy w launcherze: -Xmx1G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M -noverify

• Przez Tivis
      Cześć!

Mam zamiar wykupić host serwera, ale szukam ogarniętej ekipy do pogrania na ten serwer (prywatny).
      Myślę że serwer będzie posiadał modyfikacje.
      Będzie stworzona Whitelista, więc rozdawanie IP i tak się nie uda.
      Osoby chętne do takiej prywatnej gry, chciałbym zaprosić na teamspeaka, aby pogadać.
      Myślę że nagrywanie na YT również wchodzi w grę.

Szukam max 6 / 8 osób.
      Ja mam 27 lat
      Jeśli jest ktoś chętny to zgadamy się na TS
    • Przez hylus
      Kwadratowy Złodziej - Square Thief
      Chciałbym zaprezentować pierwszą stworzoną przeze mnie grę w Unity3D, gdzie wcielamy się w kwadratowego złodzieja - stąd nazwa gry. Naszym celem jest dostanie się do pełnego pieniędzy sejfu i ucieczka z miejsca zbrodni. Na naszej drodze napotkamy wiele przeciwności jak lasery, innego złodzieja oraz oczywiście masę strażników.
      Oprócz pieniędzy możemy ukraść również diamenty, które mogą (ale nie muszą) pojawić się w wybranym miejscu na obecnym poziomie.
      W kryjówce możemy pomnożyć swoje (nie)uczciwie zarobione pieniądze, które przydadzą się nam do zakupu nowego wyglądu.
      Gra zawiera (póki co) 30 zróżnicowanych poziomów, które będą oczywiście dorabiane w miarę upływu czasu.
      Początkowo będziemy mieć styczność tylko ze strażnikami; kolejno będą dochodzić lasery wyłączane między innymi za pomocą kodu dostępu, który będziemy musieli znaleźć lub wyłączane poprzez nacisk skrzynki na platformę. Pojawi się również wcześniej wspomniany przeze mnie złodziej, który ma ten sam cel co my, jednakże to my musimy być lepsi!
      Pozdrawiam  i liczę na krytykę.
      Link do gry:
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
  • Dodaj nową pozycję...