Skocz do zawartości
Marcinxxl2

Minecraft się przejadł?

Rekomendowane odpowiedzi

Fistaszek    0
Mi się nie przejadł, fajnie mi się gra. Tylko nie mogę patrzeć na serwerach na: "dasz djaksa za fri?" "daj eku!!11"
Dlatego gram na serwerach premium lub na singlu. <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Seba0855   
Gość Seba0855
Czasami mi się znudzi ale to najwyżej na 2/3 dni .. Jak się nudzi to gram w LoL'a albo w LC :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Californitalist   
Gość Californitalist
Największy szał gry w MC dopadł mnie w poprzednie wakacje. Teraz, gdy całe rzesze grają w to co ja to i mój zapał się wypalił. Teraz wolę o grze popisać niż w nią grać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bartios    20
[quote name='Californitalist' timestamp='1347196697' post='92717']
Największy szał gry w MC dopadł mnie w poprzednie wakacje. Teraz, gdy całe rzesze grają w to co ja to i mój zapał się wypalił. Teraz wolę o grze popisać niż w nią grać.
[/quote] U mnie tak samo :D W poprzednie wakacje zacząłem grać w MC, potem wszyscy moi koledzy, w ogóle masa osób które znam też zaczęły w to grać i już od miesiąca w ogóle nie gram w Minecraft'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trin32    0
Minecraft mnie też już trochę nudzi. Głównie przez to, że w Singu nie ma co robić jak dla mnie, o ile nie jest się jakimś filmowcem na YT. Na multi dobrego serwera ze świecą szukam, ostatni dobry jaki pamiętam to był MCZając, zaraz po nim Deeperia i chwilowo SlimeCity, dalej kaszana. Za dużo tych wojen frakcji, escapów i usilnego wepchnięcia wszelkich modów do gry. Do tej pory szukam jakiegoś FB/S z elementem miast, ale bez równania edytorem całego terenu i rególaminów takich, że człowiek pierdnąć nie może, bo admin z kompa w podstawówce robi sapy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nuk0r    43
gratuku*waluję mega odkopu
a mc to już shit, zbyt mainstreamowy imo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...