Skocz do zawartości
rrrrrrr

Zostanę [TECHNIK] [DARMOWY] Zapraszam

Rekomendowane odpowiedzi

rrrrrrr    0

Bardzom rad widzieć Pana dzień dobry!

Zajmuję się tworzeniem/edycją serwerów od dobrych paru lat i potrafię po prostu składać serwery w całość. Zaawansowanych pluginów pisać nie potrafię, zawsze wynajmowałem programistów jeśli czegoś konkretnego potrzebowałem.

Mogę zaoferować:
- Składanie paczki serwera 
- Dobór odpowiednich pluginów i ich wstępna edycja
- Zabezpieczenie serwera host/vps/dedyk
- Dostęp do niektórych płatnych pluginów (jednorazowo)
- Pomoc z konfigurowaniem domeny
- Pomoc z instalowaniem serwera vps/dedyk
- Dzielenie się dotychczas zdobytą wiedzą i doświadczeniem
- Dostępność w razie problemów i wspólne szukanie rozwiązania
- Oryginalność - postaram się do każdego podejść osobno, żeby nie było "powtórek"

Wymagania:
- Nie będę pracować przy darmowych serwerach typu aternos
- Twoje zaangażowanie w Twój projekt
- Nie jestem zainteresowany byciem stałym technikiem, więc nie proponuj mi żadnej posady, oferuję tylko darmową pomoc

Dlaczego za darmo?

Zawsze jest okazja na zdobycie dodatkowego doświadczenia nawet jeśli coś się robi po raz setny + ostatnio się trochę rozleniwiłem i muszę wrócić na obroty 16/7, zawsze to jakieś dodatkowe zajęcie.


Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam na PW discord

rrrrr#0995
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez RenderCraft
      Zapraszam wszystkich na mojego Discorda Paczki Serwerowe
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    • Przez norbit4
      Cześć!
      Poszukujesz programisty/technika na swój serwer? To właśnie znalazłeś!
       
      Oferuje:
      minecraft:
      napisanie pluginu od podstaw stworzenie całego serwera od podstaw napisanie dodatku do pluginu/przerobienie istniejącego skonfigurowanie serwera, optymalizacja, administrowanie postawienie serwera minecraft na wirtualnej maszynie/hostingu i całej infrastruktury (bazy danych, proxy itp.) dobór hostingu/maszyny do oczekiwań klienta discord:
      napisanie bota do serwera discord (java/js) postawienie bota na wirtualnej maszynie/hostingu  skonfigurowanie serwera, administrowanie inne:
      serwisy backendowe mikroserwisy strony www konfiguracja maszyny/instalacja baz danych skrypty do różnych zastosowań  
      Zlecenia wyceniam indywidualnie, zapraszam do kontaktu!
       
      Kontakt:
      dc: n0rbit
       
      Portfolio:
      strona portfolio:
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      github:
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      jeden z moich publicznych projektów:
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    • Przez alpaq
      Cześć, zajmuję się programowaniem pluginów na serwery Minecraft – robię to już od ponad 4 lat. Pracowałem zarówno jako freelancer, współtworzyłem różne projekty, a także podejmowałem liczne współprace długoterminowe z serwerami.
       
      Biblioteki / Narzędzia, które obsługuję:
      Intellij IDEA Maven Spigot / Bukkit MongoDB MySQL  
      Ceny oczywiście ustalane są indywidulanie, natomiast większość zleceń, które nie są mocno skomplikowane, zamykają w cenie pomiędzy 30 a 100 zł. Zaliczkę w wysokości około 30% pobieram zazwyczaj w przypadku większych zamówień.
       
      Po zakupie otrzymujesz w pełni odkodowany plik .jar oraz kod źródłowy pluginu.
       
      Portfolio:
      https://github.com/alpauq Kontakt:
      Discord: @alpaq
    • Przez Lamakarik
      Witaj! Czy jesteś zainteresowany znalezieniem wyjątkowych budowniczych do swojego serwera Minecraft? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś!
      ⚒ Construction Site specjalizuje się w budowie map na serwery Minecraft.
      ⛏ Tworzymy mapy zgodnie z projektem zlecającego lub możemy zaproponować nasze własne pomysły.
      ⚒ Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu map i śledzimy najnowsze trendy i triki designu.
      ⛏ Wszystkie szczegóły dotyczące budowy map i transakcji są ustalane na dedykowanym kanale dla klienta na naszym discordzie.
      ⚒ Jeśli chcesz zobaczyć nasze prace lub skonsultować się z nami, napisz do nas! Czekamy na Twoją wiadomość.
      kontakt:
      discord: polish_lama
      fb: ConstructionSite
    • Przez test1234
      Witam przychodzę tutaj z ciekawą ofertą a mianowicie skonfiguruje każdy wymarzony serwer jaki tylko chcesz! (Robię to płatnie ale nie są to duże kwoty i do ustalenia z każdym indywidualnie!)  Gram w minecraft już prawie 9 lat a robieniem serwerów zajmuje się  już ponad 5 lat!.
      Co konkretnie zrobię?
      - skonfiguruje każdy plugin pod ciebie jak tylko chcesz 
      - skonfiguruje i ustawie domeny/vpsa i inny rodzaj maszyny serwera!
      Więcej informacji podam na swoim discordzie! PolskiTechnik#2207
×
×
  • Dodaj nową pozycję...