Skocz do zawartości
niciel

schemat [mechanizm] mechanizm "przejmowania wież"

Rekomendowane odpowiedzi

niciel    5

miałem zamiar zrobić mapę pvp w której gracze mieli by za zadanie przejmowanie wież ktore daja pkt ale z uwagi że zaczełem projekt i nie mam za wiele czasu chce sie pochwalić mechanizmem do przejmowania wież ktory dziala na banalnej zasadzie a jedyne co musi zrobic gracz aby przejąć wieżę to stanąć na plytce naciskowej :)

 

 

mechanizm wymaga scoreboard + 2 teamy czerwoni i niebiescy

 

link do schematu

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

skan

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

 

//do czasu wyjaśnienia sprawy podanej poniżej jest [ciach]

Edytowane przez niciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Crazuś    2

Jakieś Screen Shoty ? bez tego nikt ci nie pobierze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Podobna zawartość

  • Przez Chrzaneq
   Moja kolejna piosenka tym razem bez pomocy żadnych programów typu Minecraft Noteblock Studio
    
  • Przez nitrous31
   Siemanko. Mam do zaprezentowania mój gród wypadowy na przygody w świecie minecrafta. Mapka zaczęła powoli powstawać w styczniu 2017 roku, co jakiś czasz ją rozwijam o kolejne elementy. Wygenerowany świat zawiera wielkie biomy.
   Otoczony wysokim murem, samowystarczalny gród z osadnikami. Idealny do wypadu z kolegami na przygody, a kilka domków mile ugości kilku graczy na raz. Zaczęło się od przebudowy wioski osadników. Klimat miejsca dodatkowo nadaje część budynków wykonana z bloków cegły i pomarańczowej gliny jako dachówki. 
   Przebudowie uległ też teren bezpośrednio w okół murów min. trwają pracę nad rzeką z lewej strony screena poniżej, która będzie wpadała do naturalnej fosy powstałej z wygenerowanej szczeliny. Szlak błekitnej wełny wyznacza nowe koryto rzeki. Okolice w okół porasta duży las ciemnego dębu z wielkimi grzybami a bezpośrednio za tyłami jest jezioro na tle gór, zasilane z górskiego strumienia i odpływem rzecznym do wspomnianej fosy. 
   Jak wam się podoba? 

   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
    
   Legenda:
   1. Brama wejściowa do grodu, z mechanizmem 2. Działo na rakiety Sędziego Dredda 3. Elektrownia wodna 4. Dom bliźniak dla graczy 5. Tawerna 6. Pixel art Super Mario  7. Bazar z częścią osadników 8. Budka z kebabem 9. Miejsce na piknik 10. Kościół 11. Dzwonnica 12. Mój domek 13. Stary mały ratusz, gabinet kartografa 14. Kamienica NPC'tów z pixel artami Mario 15. Laboratorium i rozdzielnia itemów z pixel artami Luigiegi 16. Duży nowy ratusz z mapą grodu 17. Drzewa z "waty cukrowej" z ukrytym mini domkiem 18. Farma zwierząt i automatyczna farma trzciny cukrowej (owce, świnie, krowy) 19. Stodoła, stajnia 20. Automatyczna farma grzybów al'a silos na zboże 21. Szklarnia z uprawami i automatyczna farma kaktusów 22. Pastwisko dla zwierząt i hodowla królików 23. Fabryka- generatorami kobla, automatyczna przepalarka, kuźnia, betoniarka (automat do robienia betonu), 24. Magazyn z automatycznym segregowaniem itemów 25. Czarna piramida z portalem do Netheru i parkur nad lawą 26. Skwerek wypoczynkowy z planszą do gry w warcaby dla graczy 27. Baza na palach, jedna z pierwszych konstrukcji na mapce 28. Pixel art z przeciwnikami z gry Space Invaders nad którymi wysoko "orbituję" satelita kosmiczny.
   Dalsza część screenów grodu w na : 
   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    
    
  • Przez Adrian Nowicki
   Witam, potrzebuje Waszej pomocy.
   Otóż jestem w trakcie tworzenia mapy i borykam się z problemem(?) komendy testfor. Otóż nie mam bladego pojęcia jak ma wyglądać ta komenda, aby weryfikowała mój ekwipunek w poszukiwaniu danego przedmiotu, którego nazwa jest kolorowa oraz posiada tzw."Lore". Poniżej zamieszczam obrazek samego przedmiotu oraz komendy.
   Liczę na Waszą pomoc
    

   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
  • Przez koksek9
   Witam.
   Zrobiłem ostatnio małą muzykę w
   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
   Uwaga: Licencja CC: <a rel="license" href="http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/pl/"><img alt="Licencja Creative Commons" style="border-width:0" src="https://i.creativecommons.org/l/by-nc-nd/3.0/pl/88x31.png" /></a><br />Ten utwór jest dostępny na <a rel="license" href="http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/pl/">licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska</a>.
  • Przez HyBuild
   Witam was , jest sprawa. Otóż startuje za jakieś 2 miesiące, może mniej serwer Redstone.
   Tworzymy go bo podstawowe Serwery typu RedstoneFun itd. [Polskie] Upadły.
   A wiadomo , że nikt na Angielskim budować nie będzie ;D.
   Poszukujemy 2 dobrych osób z redstone'a oraz kilku budowniczych ;D
   Mój kontakt : skype - gekon1236
×
×
 • Dodaj nową pozycję...