Skocz do zawartości
MassDeckPL

Scenarzystów, budowniczych, aktorów do fabuły!

Rekomendowane odpowiedzi

MassDeckPL    0

Cześć, witajcie! 

Szukam osób chętnych do podjęcia się pracy przy dość nietypowej i oryginalnej fabule!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

SZUKAM:

- scenarzystów

- DOBRYCH budowniczych

- aktorów

- ludzi z ambicjami

WYMAGANIA:

- min. 16 lat lub mutacja

- dla aktorów DOBRY mikrofon

- kanał na YouTube, min. 100 subskrypcji

Mam nadzieję, że się ktoś zgłosi!

Pozdrawiam!

~ MassDeckPL ~

Edytowane przez MassDeckPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WokiPL    22
Średnio nakręcone, mnie nie zachęciło. Twierdzisz, że najlepsza fabuła, nie wiem na jakiej podstawie skoro jej jeszcze raczej nie masz (wnoszę po tym, że szukasz scenarzystów)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MassDeckPL    0

Średnio nakręcone, mnie nie zachęciło. Twierdzisz, że najlepsza fabuła, nie wiem na jakiej podstawie skoro jej jeszcze raczej nie masz (wnoszę po tym, że szukasz scenarzystów)

Tamta recenzja jednak nieważna, to było stare, sejwów już nie mam :/

Szukamy wszystkich wymienionych, bawisz się z nami? ;)

Wszystko od nowa :>

@edit 

Mamy na to pomysł już! :D

Świat post-apokaliptyczny, brak populacji, questy, nowe lokacje, zniszczone miasta, teksturki pod post-apo, IC2 + BuildCraft = Reaktor Atomowy = wielkie JEBUT = początek :D

Co wy na to? Ktoś chętny?

Edytowane przez MassDeckPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TheChosenTwo    12

100 subów, bo jak ktoś ma 99 to już jest beznadziejnym budowniczym/aktorem etc. 

16 lat, bo jak ktoś ma 15 to znaczy, że nadaje się tylko do budowania szałasów z drabinkami i nic z niego nie będzie (No, co do aktorów to się tutaj nie czepiam, bo to zrozumiałe, że tutaj muszą być jakieś wymagania co do głosu/wieku)
Poza tym jak na razie powiedziałeś tylko, że będzie post-apokaliptyczny świat (takich serii już było mnóstwo, więc sam ten pomysł nie wydaje się super oryginalny) i jakieś tam szajsy z Build Crafta, które jebutną (znowu: Ultra oryginalny pomysł, WCALE nie jest tak, że reaktory wybuchają w co drugiej fabule w MC. [Najlepiej dodaj jeszcze bohatera spadającego z nieba, który nie wie gdzie jest i co się dzieje]) Oprócz tego nic więcej nie wiadomo, nie napisałeś czy ktoś już jest z tobą, czy jak na razie jesteś sam, jak na dzisiejszy dzień wyglądają postępy w budowie (Coś już sam zacząłeś kombonować, czy wszystko od zera), nie podałeś żadnych dokładniejszych zarysów scenariusza (którego pewnie w ogóle nie masz), więc nie wiem na jakiej podstawie miałoby to kogokolwiek zachęcić. Serio, jeśli już kogoś szukasz to napisz konkretnie jak to ma wyglądać, bo pisanie "ej weście, choćcie, zrobimy super serje fabularnom w mingrawd!!!!!11 rekrutacja od tszystu subuw!!1111!!1!!!!!!!1!11" nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MassDeckPL    0

Napisałeś taki komentarz, bo wkurzyło cię że jest od 16, a sam masz 15? ^^

Na razie szukam ludzi, którzy się tego podejmą, można pisać na PW, podam skejpa.

Jest nas na razie 6, potrzeba więcej osób jak ma to być mocne. Nie widziałem takiej serii na YouTube, mogę link?

Dobra, budowniczy i scenarzyści mogą być od 15 jeśli to takie ważne, aktorzy - 16 lub przynajmniej mutacja.

Pierwsze pomysły były takie, cytuję:

"ja myślałem, że np. na początku byłby wybuch reaktora atomowego z BuildCrafta i np. zaczeło by się że ja byłbym sam i wyruszyłbym ze swojego domu, który byłby rozwalony, wyszedłbym, cały miasto w płomieniach, rozwalone i szukałbym tych którzy przeżyli i po kolei znajdowałbym Was, byłoby nas z 5-6 aktorów i przemierzalibyśmy świat, w celu szukania innych, misji, zadań, coś by się dalej wymyśliło :D ktoś by nas później zdradził, 1 by zniknął, coś byśmy wymyślili w trakcie"

Postępów w budowie nie ma żadnych, rozmyślamy nad scenariuszem, potrzebuję ambitnych osób :/

Jesteś chętny? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WokiPL    22

Chcesz stworzyć coś dobrego działając na tej zasadzie, że będziesz się randomowych ludzi pytał czy chcą dołączyć? Hahahah....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WokiPL    22

Co wy na to? Ktoś chętny?

Jesteś chętny? 

I tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TheChosenTwo    12

Nie jestem wkurzony, że jest od 16, może być nawet od 21, tylko po prostu rozwalił mnie poziom organizacji i warunki przyjęcia. Do tego fabuła, która oryginalności ma mniej więcej tyle ile rozumu ma Doda. No i jeszcze brak żadnego dokładniejszego opisu, tylko same, nieciekawe cliché. Zero pomysłu, tylko chcesz na siłę coś zdziałać. Nie mówię od razu, że nie można na tym zrobić żadnej serii, ale jak na razie nie brzmi to ani trochę ciekawie, a już na pewno nie zachęcająco. Nie przemyślałeś zarówno samego tematu, jak i całej serii. Weź sobie w głowie ułóż jak to ma wszystko wyglądać, zapisuj sobie jakieś ciekawe pomysły, wymyśl jakieś postacie (przynajmniej pierwszoplanowe) i dopiero jak już wszystko będziesz miał ogarnięte napisz temat o naborze, gdzie dokładnie wyjaśnisz kogo i do czego szukasz, bo jak na razie to nadal wygląda jak: "Zrupmy super serje w mingrawd! Jeszcze nie wim co jak i gdzie, ale warzne, rzebyś miał pszynajmniej tszystu widzuw i promował tom serje i muj kanał, bo wtedy bende sławny i bendom pinionszki, a ty bendziesz mojim wspułpracownikiem i tesz bendziesz sławny, bo to wogule bendzie najlepsza serja na jutube, i wszystcy bendom nas kochać, no weś choć, coś wymyślimy! Zobaczysz, bendziemy sławni jak dżej dżej dżoker! To super pszygoda, no weś choć!"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TheChosenTwo    12

Czyli, że nie masz tak naprawdę pomysłu, ale chcesz na siłę coś nakręcić, więc szukasz ludzi, którzy zrobią wszystko za Ciebie, a ty to tylko wrzucisz i spijesz śmietankę? Dodatkowo muszą mieć X subów, bo inaczej nie mogliby dobrze wypromować twojej "najprzenajświetniejszej super serii fabularnej" i nie dostałbyś od nich dodatkowych widzów. Dla mnie to trochę słabe zagranie, jestem zdania, że jeśli już chce się coś kręcić, to należy mieć jakiś pomysł, a nie kazać innym cały scenariusz napisać za siebie. Poza tym, to przecież taki scenarzysta, jeśli już ma pomysł nieco bardziej rozbudowany i sprecyzowany niż:

[spoiler]

Świat post-apokaliptyczny, brak populacji, questy, nowe lokacje, zniszczone miasta, teksturki pod post-apo, IC2 + BuildCraft = Reaktor Atomowy = wielkie JEBUT

[/spoiler]To chyba bardziej mu się opłaci samemu założyć taki temat, niż dołączać się do kolesia, który i tak samemu (prawie) nic jeszcze nie wymyślił (Ciebie) i nie mieć nic z tego w zamian (Oczywiście oprócz niebywałej satysfakcji z uczestniczenia w tak zorganizowanym i wspaniałym projekcie). No cóż, dobra... Rób sobie jak tam chcesz, może rzeczywiście znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Ci pomóc spłodzić jakąś niesamowitą i wciągającą fabułę. Pozdrawiam i życzę sukcesu w tym... Ekhm, przedsięwzięciu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WokiPL    22

Podpisuje sie pod wszystkimi postami The Chosen'a rekami, nogami i innymi czesciami ciala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MassDeckPL    0

Hahah, śmieszą mnie tacy ludzie, którzy wszystko wiedzą  :nerd:

Pewnie, ja chce tylko żeby WSZYSTKO WSZYSTKO zrobili za mnie, a ja tylko zmontuje i wrzucę, ekhhmm, sorki, tylko wrzucę, niech jeszcze za mnie zmontują.

Napisałem, że chce pomocy? To oczekuję pomocy, a nie zrobienia wszystkiego za mnie -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WokiPL    22

Nie napisales wprost, lecz na to wychodzi z twoich postow.

Scenariusz to glowna robota, wiec szukajac ludzi do pomocy nie powinienes szukac scenarzysty...

Reasumujac, nikt nie wezmie tego na powaznie.

Powinienes miec gotowy scenariusz, albo chociaz prawie ukonczony, sugerujac wniesienie jakichs poprawek...

Chociaz zaczeta mape

Postacie ktore beda tam wystepowac, skiny dla nich

etc etc...

i szukac tylko aktorow.
Wtedy ktos by to na powaznie wzial.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MassDeckPL    0

Wszystko fajnie, ale to prawie rzecz niemożliwa samemu wszystko zrobić i tylko znaleźć aktorów :/

Zawsze wszyscy wszystko robią razem, a ja potrzebuje osób :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Osama321    1

Człowieku wiesz ile jest zachodu z pisaniem scenariusza czy jak by tego nie nazwać, możesz mi wierzyć jest to ogrom pracy nie wspominając o  tym że potem trzeba jeszcze wszystko zbudować, a kwestia aktorów jest na szarym końcu nawet za montażem całego materiału w jedną całość tak aby to ciekawie wyglądało. Sam pisze scenariusze(chodziaż nie do filmów, itp.). Według mnie jest to projekt nie na twoje siły, chociaż  kto wie. Co do pomysłu to jest ostukany z każdej strony, jeśli naprawde sądzisz że jest w  nim cokolwiek ciekawego/orginalnego to możesz napisać być może okaże się że mnie zaskoczysz na tyle że ci pomogę a i nawet grafik by się do tego znalazł ;)

Edytowane przez Osama321

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez quietd4rk_
      Witam!
      Szukam ogarniętej osoby do rozegrania czystego survivala.
      Wymagania:
      -Discord.
      -12+.
      -Dystans do siebie.
      -Osoba musi stosować się do pewnych zasad ustalonych podczas rozgrywki.
      -Aktywność
      -Dobra znajomość trybu jakim jest survival.
      Dziękuje za uwagę!

• Przez HaShySh'U
      SHoNI Craft - Serwer będzie mierzył w tematy gilldi, rpg, średniowiecznych miast z odrobiną fantasy.
      Oczekuję budowniczego, który dobrze się czuje w budownictwie średniowiecznym - mile widziany gotyk.
      Serwer dopiero przygotowuję się do otwarcia, ale jeśli "siądzie" przewidywane są wypłaty dla członków ekipy serwera. 
      Coś o mnie - Pracuję jako informatyk w niewielkiej firmie, już przy początkach minecrafta otwierałem i prowadziłem własne serwerki minecrafta - jedne lepiej, drugie gorzej. Zarzuciłem hobby na parę lat żeby do niego powrócić z impetem - są środki, więcej czasu, wiedzy i cierpliwości do konfigurowania serwera. 
      Sam jestem jedynie technikiem, z budowaniem u mnie kiepsko na tyle, że lobby przy ostatnim otwarciu tworzyłem dwa tygodnie... Zbudowałem fontannę 
      Chętnych proszę o odpowiadanie tutaj / priv / discord Rogaty Brodaty#1905
    • Przez Ulanny
      Witam serdecznie szukam ludzi takich jak technik serwera mc który ogrnia tematy poliginow i tym podobnie, budowniczy który podeślę mi swoje cv (budowle ) na priv 
      Proszę kontaktować się poprzez aplikację Discord Ulanny|#1132
      Wymagania:
      -Mikrofon 
      -Znajomość podstawowych komend jak i zaawansowanych (technik)
      - +15 (po mutacji)
      Oferuje
      -miłą atmosferę 
      -permisje do odpowiedniego stanowiska 
      -serwer 
    • Przez Dante908
      Witam, szukam budowniczego/budowniczych na serwer minecraft skyblock pod wersje 1.12.2 kontakt prywatana wiadomość na forum lub gg:  54671127
    • Przez Skazitelny
      ✫ Nazwa i opis projektu: MyLife.pl - nowo powstający serwer MediumHC, założycielem serwera jest Skazitelny, który w przeszłości miał już styczność z innymi serwerami.
      ✫ Oczekuję: Jedyne czego oczekuję to aktywność i zaangażowanie w swoją pracę - wiek nie jest ważny.
      ✫ Oferuję: 
      ranga na serwerze & discordzie; praca w miłym gronie; w późniejszym czasie większe szanse na dostanie się do administracji; ✫ O mnie: Mam na imię Dawid, mieszkam w Poznaniu a lat mam siedemnaście. Więcej informacji po ewentualnym zapoznaniu. 
      ✫ Kontakt: Zainteresowanych zapraszam na oficjalnego discorda serwera (https://discord.gg/MDXGABS), a następnie do konwersacji w prywatnej wiadomości (nick: Skazitelny).
  • Dodaj nową pozycję...