Skocz do zawartości
Minecraft.pl Server Banner
Klocuch12

Klocuchersi - Fani Klocucha

Rekomendowane odpowiedzi

Klocuch12    0
Napisano (edytowane)
-TEMAT POŚWIĘCONY KLOCUCHOWI-


Możemy tu dyskutować na temat Klocucha.


REGULAMIN

1. Nie hejtuj Klocucha
2. Nie obrażaj Klocucha
3. Nie spamuj
4. Nie offtopuj

Każdy post nie zgodny z regulaminem będzie zgłaszany.


MOJE INFORMACJE NA TEMAT KLOCUCHA


Klocuch prawdopodobnie jest pochodzenia niemieckiego, jego pożegnanie "serwus" jest często używane w Niemczech, co tam znaczy "servus". Klocuch lubi utwór niemiecki, co może być drugim dowodem na pochodzenie niemieckie, zwanego "Leonard & Wolfgang Frank - Das Leben ist so
wie das Meer 2011", skomentował filmik w którym był ten utwór i dodał go do playlisty "moj", komentarz brzmiał "/noh sor", nie wiadomo co to znaczy, niektórzy rozumieją to jako "nahh sorry"

Klocuch czasem bywa na Minecraft.pl, co zostało dowiedzione w "rysowaniu na dwożu" (zapomniałem nazwy filmiku) gdzie chciał narysować Creepera, do czego użył składanego creepera z newsa na tej stronce i powiedział: "no tu macie takiego creepera co zrobiłem, dowiedziałem się jak go zrobić z Minecraft.pl, bardzo fajna stronka polecam" (czy coś takiego).

Serwer GTA SA MP na którym gra Klocuch nazywa się PPS, Polish Party Server (sam go polecam). Czasami go można tam spotkać, zazwyczaj gra "grubasem".
Nie odpowiada na wiadomości kierowane do niego, czasem napisze coś głupiego.

Klocuch czasem gra w Army Rage. Jego nick to Klocuch12. Gdy zobaczyłem jak gra, stwierdziłem że on nie udaje. Nie odpowiada na wiadomości kierowane do niego.

Miejsce zamieszkania klocucha to prawdopodobnie Lubinie (wieś Ustrojno(?) czy coś takiego) lub Śląsk.


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI NA TEMAT MENTORA Edytowane przez Klocuch12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KaoPL    107

Ta...tak się na nim znasz jak z koziej...on mieszka w Lubinie nie w Lublinie, poza tym Przedluzak zdemaskował go...szkoda, że zakończył serię z Hitmana ;C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miloszu_xd    171

Mój dziadek tez mówi serwus, tak samo jego znajomy, a obaj są w 100% Polakami. To niczego nie dowodzi. I mógłby mnie ktoś oświecić, kim on wgl. jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KaoPL    107

Mój dziadek tez mówi serwus, tak samo jego znajomy, a obaj są w 100% Polakami. To niczego nie dowodzi. I mógłby mnie ktoś oświecić, kim on wgl. jest?


Jakiego pochodzenia jest twój dziadek? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ProMati12    0

Konkurs rysunkowy klocucha na jego nowego Avatara ogladaliscie? Ktos podeslal gowno na kartce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gigeno    42
Klocuch do dziś budzi respekt wśród dziewięciolatków, a czasem nawet u umalczowionych wyznawców malcza z kanału malcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
matejss    0

Klocuch to zwykły troll który ma polewkę z dzieci które myślą że on tak na serio.
Jest on w wieku 13-15 gdyż mutacji raczej nie miał, chyba że moduluje głos (lecz po wyglądzie palców czyt. lekkie "serdelki" dowodzą że jest jednak jeszcze dzieckiem). Jeżeli nie przeszedł mutacji to można się spodziewać "zakończenia działalności" gdyż mutacje przejdzie bądź mu się znudzi :)

Co myślę o klocuchu? Że dobrze trolluje, robi to sprawnie i przemyśla swoją "postać" którą odgrywa. Wyraźnie słychać że teksty które wypowiada to typowy freestyle.

Prócz tego budzi podziw wśród dzieci od 9 do 14 lat.

Co do tego:

Klocuch prawdopodobnie jest pochodzenia niemieckiego, jego pożegnanie "serwus" jest często używane w Niemczech, co tam znaczy "servus".

Nigdy nie słyszałem większej głupoty...

 

Podsumowując:

Klocuch jest to troll w wieku 13-15 lat, robi to dobrze i sprawnie. Osobiście nie oglądam bo jest to dla mnie co najmniej nudne, lecz można się pośmiać z <tutaj wstaw obrazek masła za którego dostałem warna>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...