Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez PanWasidlo
      Witajcie, wymyśliłem ostatnio serię z minecrafta na yt pod nazwą "Powrót to przeszłości" w serii tej mam zamiar zwiedzić wszystkie wersję minecrafta od pierwszej alphy po najnowsze wersje. I teraz pytanie do was czy ktokolwiek z was chciałby oglądać taką serię? Dopiero zaczynam z Youtubem, próbowałem wcześniej ale nigdy nie udało się wybić. Ale uznałem, że czemu by spróbować raz jeszcze? Jeśli ten post narusza zasady regulaminu nie mam nic przeciwko usunięciu go. Jeśli kogokolwiek interesowała by ta seria zapraszam na mój świeżo założony kanał na yt:
       
    • Przez CubeFilms
      Witajcie.
      Od 6 lat robimy serie fabularne z Minecraft, z mniejszymi lub większymi przerwami stworzyliśmy już 3 serie. Teraz, nauczeni błędami, staramy się cały czas ulepszać swój dorobek.
       
      Pierwsza część filmu, serii fabularnej Minecraft pod tytułem Czarny Szlak jest to opowieść o śmiałku, który porzucił wszystko i ruszył w trasę w nieznaną jaskinię. W czasie swojej podróży będzie musiał pokonać swoje lęki i swoją przeszłość.
      UWAGA! Film przeznaczony jest dla osób powyżej 13 roku życia! Może zawierać elementy nieodpowiednie dla niektórych osób.
       
       
       
       
       
       
      Uwaga! Jeżeli ktoś chce pomóc przy produkcji filmów, zapraszam do pisania: fromasz@g.pl . Pamiętajcie, oczekujemy głosu znośnego. Jeżeli nie macie głosu, zawsze dla was się coś znajdzie (np budowa lub obmyślanie)
    • Przez Sivid
      Witam ^^ 
      Prowadzę od niedawna w zasadzie kanał z filmikami do Minecrafta, zacząłęm nową serię niedawno i mam kilka spotów modów. Obczajcie i dajcie proszę znać co poprawić i co zmienić. 
       
      Jeden ze spotów moda : 
       
       
       
      I mini seria, którą niedawno zacząłem :
       
       
       
      I co myślicie ? 
    • Przez Madelaine
      Witam!
      Zapraszam do oglądania moich  gameplay'ów z Minecraft. Będę się starać, aby filmy były jak najbardziej ciekawe, póki co zaczynam od zera, ale myślę, że efekty pracy będą widoczne już w następnych filmach. Mam nadzieję że kogoś to zainteresuję, liczę także na jakieś wskazówki od doświadczonych graczy :))
       
       
    • Przez Michasx
      Witam chciałbym zapytać czy ktoś chciałby ze mną zagrać lub nagrać serie na moim serverze skyfactory3.
      Oczywiście survival zaczęlibyśmy od początku.
      Jak ktoś chce to proszę napisać w komentarzu lub dodać mnie na Discord-ie.
      Mój discord: Michasx#8823
×
×
  • Dodaj nową pozycję...