Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez KPM2003
      Witam, chciałbym wam powiedzieć jak wejść na serwer MCPE
      1.Uruchamiamy MCPE
      2.Wciskamy przycisk Play
      3.Wciskamy przycisk Edit, następnie External
      4.W pole Server Name dowolną nazwę
      5.W pole IP oczywiście IP serwera
      6.W pole Port wpisujemy port, którym zazwyczaj jest 19132
      7.Wciskamy Add Server
      8.Teraz na górze mamy pasek z dużą czcionką napisaną nazwą serwera którą podaliśmy
      9.Klikamy ją
      Jeśli wystąpi komunikat Unable connect to world oznacza to że serwer jest Offline lub podaliśmy złe dane (UWAGA nazwa serwera którą podamy nie ma znaczenia!)
      Jeśli wystąpi komunikat You have disconnect oznacza to że serwer jest na białą listę lub dostaliśmy bana.
      Nie wiem czy sposób będzie działał w 0.8.0, pewnie zmienią interfejs, ale wtedy zaktualizuję sposób
      Wszelkie pytania piszcie w tym temacie
    • Przez DoxPL
      Witam wszystkich:) Chciałbym zaprezentować Wam mój poradnik do Minecraft'a Pocket Edition, jak zmienić swojego skina w grze. Zapraszam do oglądania;) 
       
       
       
      [media]http://www.youtube.com/watch?v=AkKdd8NuvKs[/media]
       
      PS jeśli poradnik Wam się przydał, zapraszam do subskrybowania mojego kanału na YT 
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
       :)
    • Przez Creeper11
      Witam,
       
      kupiłem grę w wersji 0.7.1  pocket edition  w Google Play. Jednak wychodząc z gry nie zapisuje mi stworzonego świata tzn. po ponownym wejściu do gry lista światów zawiera jedynie świat o nazwie " long time ago" . Po kliknięciu w to - wywala mnie z gry.
       
      Na kilkanaście przeprowadzonych prób wyjścia i zapisania świata - powiodły się jedynie dwie, ale nie wiem dlaczego akurat te dwie skoro wszystkie robiłem tak samo. Coś nie zatrybia.
       
      Odinstalowanie i ponowna instalacja zakupionej gry nic nie pomogły.
      Czy ktoś po zakupie miał może podobne objawy ?
       
       
       
    • Przez DoxPL
      Witam, chciałbym Wam pokazać mój poradnik do Minecraft'a Pocket Edition, w którym pokazałem jak grać multiplayer. 
      Serwer działa przez wi-fi i możecie grać, nawet jeśli w pobliżu nie macie sieci.
      Serwer zrobiłem na swoim tablecie, a połączyłem się z nim przez mój telefon;)
       
      Zapraszam do oglądania:D
       
      [media]http://www.youtube.com/watch?v=dsunH4lpIq4[/media]
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...