Skocz do zawartości
p0358

[Zapowiedź][1.4.6] Alpha Restore Mod - Stare tekstury, dźwięki i co się da z wersji Alpha [Zajrzyj :) - potrzebny hosting]

Rekomendowane odpowiedzi

p0358    0
[b]Witajcie![/b]
Tutaj p0358! :) Jestem nowy na tym forum, ale mam zamiar napisać moda, a właściwie zrobić jego generator. Bez żadnych modloaderów itp (przynajmniej tak planuję). Ma to być mod który będzie przywracał do Minecrafta stare tekstury bloków
[center][img]http://www.mediafire.com/convkey/8bc4/zvv2ozzze16xb125g.jpg[/img][/center]
(wszystko będzie można zaznaczyć lub odznaczyć), stare dźwięki (do wyboru poszczególne), stare skiny postaci i co się da ogólnie, aby powrócił chociaż w połowie magiczny [u]klikat wersji Alpha[/u]... Jeśli ktoś chciałby pomóc to śmiało piszcie! :) Przydałby się np. hosting plików darmowy bez reklam na generator. Ok, to na razie tyle, w miarę postępów nad pracami będę tutaj pisał. [b]Pozdrawiam, p0358[/b]

[u]Postępy:[/u]
- [b][color=#00ff00]Zakończone[/color][/b] zmiana nazwy na Alpha Restore Mod
- [b][color=#ffd700]W toku[/color][/b] poszukiwanie plików i tekstur z wersji Alpha
- [b][color=#ffd700]W toku[/color][/b] poszukiwanie serwisu hostingowego Edytowane przez p0358

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Atexor    424
Hmmm, generator? Myślę, że podmiana niektórych dźwięków i stworzenie paczuszki texture pack wystarczy. No, chyba że chcesz dodać jeszcze ten super chód postaci z Alphy ... ale ktoś już chyba zrobił takiego moda :)
Jednakże miło, że robisz coś lepszego niż budowanie domków z dirt'u :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
p0358    0
:) Chodziło mi o to żeby każdy mógł przywrócić to co chce, np. wszystkie bloki poza diaxowymi i złotymi, i większość dźwięków np. poza dźwiękiem obrażeń :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
p0358    0
Jeśli ktoś miałby jakiś hosting darmowy bez reklam niech pisze! A może Wy, minecraft.pl moglibyście to hostować? :) :innocent: Byłoby na panelu link w zakładce Dodatki. A w generatorze na górze banner z waszym logo i linkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez PanWasidlo
      Witajcie, wymyśliłem ostatnio serię z minecrafta na yt pod nazwą "Powrót to przeszłości" w serii tej mam zamiar zwiedzić wszystkie wersję minecrafta od pierwszej alphy po najnowsze wersje. I teraz pytanie do was czy ktokolwiek z was chciałby oglądać taką serię? Dopiero zaczynam z Youtubem, próbowałem wcześniej ale nigdy nie udało się wybić. Ale uznałem, że czemu by spróbować raz jeszcze? Jeśli ten post narusza zasady regulaminu nie mam nic przeciwko usunięciu go. Jeśli kogokolwiek interesowała by ta seria zapraszam na mój świeżo założony kanał na yt:

• Przez dphz
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      kliknij napis   
      Jeżeli dalej to czytasz, to dotrwał(eś/aś) do końca (albo przewin(ąłeś/ęłaś) stronę  :P). Mam nadzieję, że udało mi się zachęcić Ciebie do odwiedzenia AlphaCrafta i postawisz na serwer stworzony dla ludzi przez osobę, której nie zależy na Twoich pieniądzach, lecz po prostu na zabawie.   //Poprawiam tag serwera mówiący o trybie serwera i usuwam tag o slotach ~ Jqmey
    • Przez TheAzethMeron
      Najnowszy Polski Minigame – Wojny Mobów!
      Serwer oficjalny – Będzie 1000 pobrań – będzie serwer

UWAGA! Pojawiła się nowa, znacznie bardziej rozbudowa i dopracowana wersja mapy - Wojny Mobów 2.
      Ta wersja nie będzie już dłużej wspierana.
      Link do nowego wątku - Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

O co tu chodzi?
      Wojny mobów obsługują trzy tryby gry. Każdy z nich ma inne warunki zwycięstwa:
      - Do liczby zgonów – Gracze biją się tak długo, aż na arenie pozostanie jedna osoba z liczbą żyć równą lub większą jeden. W tym trybie od zabijania ważniejsze jest nieumieranie.
      - Do liczby zabójstw – Najważniejszym celem gracza jest osiągnięcie danej liczby zabójstw prędzej od oponentów. Nie ma tu sensu unikać śmierci siedząc na kampie – ponieważ w tym samym czasie inni gracze ukradną nam naprawdę dużo morderstw.
      - Tryb Nieskończony - Jak nazwa wskazuje, gra nie kończy się nigdy.

Zróżnicowane bitwy
      Klas mamy do wyboru jedenaście – jest to ilość niemała, acz wydawałoby się że jest ich mniej niż w innych tego typu grach. Może i tak, jednak tutaj żadna z klas nie jest bezużyteczna – nad testowaniem balansu postaci spędziliśmy długie godziny i niewiele pod tym względem dałoby się zmienić. Spośród tych postaci pięć jest płatne – za walutę robi doświadczenie. Źródeł „monet” (Expa) jest kilka – m.in. zwycięstwa i zabójstwa. Zarabianie da się także przyspieszyć poprzez kupienie odpowiedniego buffa w sklepie – o nim jednak potem. Ważnym elementem jest też zabezpieczenie przed spawn killami. Dzięki kilku sekundom nieśmiertelności po respawnie NIGDY nie umrzemy nie wiedząc co się wokół nas dzieje.

Sklep
      Bez wątpienia niezwykły, jak na typ rozgrywki, dodatek. Umożliwia czytanie sobie o zdolnościach różnych postaci, a także kupowanie ich, w asortymencie posiada też buff do zarabianych monet, pozwalający zarobić przy każdym zwycięstwie dodatkowe 20 monet.

Twórcy:
      - Azeth Meron – odpowiedzialny za okablowanie całości. Ma w tej kwestii pewne doświadczenie – to już jego 3 dokończona mapa, choć pierwsza opublikowana.
      - Kerux – artysta, który OD ZERA zbudował cztery z sześciu aren. Choć nie miał jeszcze zbytnich doświadczeń w tej kwestii, jego debiut można ocenić jako doskonały.
      - Kamikazer – kolejny geniusz kamiennej cegły i drewnianego płotu. Stworzył pozostałe dwie areny.
      - Szymonx – operator koparki i wielu innych cegieł.

Link do pobrania: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Obecna wersja - 1.3.0

Filmy:
      - Klip promocyjny:

- Prezentacja:

Screenshoty:

Klasy Postaci

Poradnik „Jak postawić serwer” (+dostosowywanie go do mapy)

Jak aktualizować mapę

Kwestie „prawne”:

Dla „przyszłych pokoleń”:

• Przez Mortes
      PilputPack  
      Opis: ModPack PilputPack to połączenie świetnych modów dzięki którym przeżyjesz niesamowite emocje grając z przyjaciółmi na swoim serwerze. Teraz możecie zagłębić się w świat industrialny, budować fabryki, tworzyć koleje, gromadzić paliwo, a to wszystko by wziąć udział w niesamowitym wyścigu kosmicznym by jako pierwszy stanąć na SREBRNYM GLOBIE!

Lista modyfikacji: Enchvil
      SecurityCraft
      SimpleCoreAPI
      SimpleOres 2
      ArmorStatusHUD
      BetterFurnaces
      BspkrsCore
      CodeChickenLib
      StatusEffectHUD
      Treecapitator
      LuckyBlock
      AdventureBackpack
      AnimalsPlus
      Backpack
      BetterFps BetterFoliage
      BiblioCraft
      BuildCraft
      Chisel
      CodeChickenCore
      EnchantingPlus
      GalacticraftCore
      GalacticraftPlanets
      IndustrialCraft 2
      InventoryTweaks
      MapWriter
      MicdoodleCore
      MrCryfishFurnitureMod
      NEIIntegration
      NotEnoughItems
      NotEnoughKeys
      OpenBlocks
      OpenModsLib
      Optifine STANDARD/ULTRA
      Pam's HarvestCraft
      Railcraft
      RedstonePasteMod
      ShadersModCore
      ShipsMod
      Waila   Instalacja: Klient:

Serwer:

Wersje / Download:
      Klient:
      1.7.10 - PP 1.6 UPDATE 1 -
      1.7.10 - PP 1.6 -
      Serwer:
      1.7.10 - PP 1.6 UPDATE 1 -
    • Przez Leoś “Diodmen” Lewiński
      Witam, tu Diodmen, dziś chciałbym wam zaprezentować mój własny teksture pack =D 
      Ja osobiście oparłem się na jednolitych pastelowych blokach. Nic więcej tu nie mogę powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Są nowe obrazy (między innymi: Sparta, Trollface, i niespodzianka dla dziewczyn 4x4)
      Księżyc= Ziemia
      Wilk= Pieseł
      Diamond Block = Pieseł Block =D
      Jest jeszcze więcej rzeczy, ale szkoda pisać =P
      DownLoad:
      Chomikuj:
      Przy wersji 5.0 wejdzie na DropBox
      !!!Oparte na Faithfulx32!!!
      Pozdrawiam, 
      diodmen
  • Dodaj nową pozycję...