Skocz do zawartości
HARDKAMIL

Szukam grafika

Rekomendowane odpowiedzi

HARDKAMIL    16
Potrzebuję kogoś kto dołączy do mojej ekipy i będzie pomagał robić mi mody.
Nie chodzi mi tu o programowanie, tylko o teksturki.
Nie wyznaczam nagród, ale chcę stworzyć drużynę do tworzenia modów.
Kto jest chętny - proszę pisać.
Jak coś to nie będę się wkurzał i mówił, że "teksturki do bani, spadaj"
xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HARDKAMIL    16
Super, czyli dołączasz?
Chyba teraz potrzebuję teksturki zombiaka, ale takiej, żeby mogłą przerazić gracza.
Będę ci bardzo wdzięczny i wspomnę o tobie na moim kanale YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HARDKAMIL    16
Super, nie sądziłem, że tak łatwo zrobię ekipę.
Na moim kanale youtube nic jeszcze nie zamieszczałem, ale będę go wykorzystywał do prezentowania prac mojej ekipy:
youtube.com/user/hardkamil12

Sorry jeszcze raz za spóźnienia, ale w tym tygodniu mody powinny być, ok?
Bo jak pójdędo kolegi to ci wyślę na pocztę gmail.
(CZYLI MOŻE JUTRO XD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HARDKAMIL    16
A ktoś mi da maila? Edytowane przez HARDKAMIL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomenak    11
To w końcu coś robimy? Aha, tomenak@wp.pl i grytomenak@gmail.com. Konto na YT to Tomenak. youtube.com/user/Tomenak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gretimis    1
ja bym mógł, ale pzezroczystosci nie umiem robić


PS jak robic spoiler? Edytowane przez gretimis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HARDKAMIL    16

Hej, dobra, potrzebuję teksturki pistoletów, kosmicznych najlepiej.

10X10 pikseli, przezroczystość, no poprsotu jak item, ale nie w pliku items.png tylko normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szescian    0

Witam bawię się trochę w przeróbki w modach mincraft i tak zastanawiam się nad podmianą tekstur i innych rzeczy.. Nigdy nie bawiłem się photosopem to zielony jestem... mogę mieć dostęp do kursu photoshopa z

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

co sądzicie o takich kursach? dużo się mogę nauczyć? powiem szczerze że rysować to tylko rysowałem w paicie ale w takim profesjonalnym programie to nigdy..  czy takie grafiki które stworzę w photosopie mogę użyć do minecraft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
matiyarosz    199

Witam bawię się trochę w przeróbki w modach mincraft i tak zastanawiam się nad podmianą tekstur i innych rzeczy.. Nigdy nie bawiłem się photosopem to zielony jestem... mogę mieć dostęp do kursu photoshopa z

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

co sądzicie o takich kursach? dużo się mogę nauczyć? powiem szczerze że rysować to tylko rysowałem w paicie ale w takim profesjonalnym programie to nigdy..  czy takie grafiki które stworzę w photosopie mogę użyć do minecraft?

 

Grafiki do Minecrafta są jednymi z najprostszych grafik jakie można zrobić. Ten poradnik jaki dałeś uczy tylko i wyłącznie podstaw Photoshopa czyli gdzie są usytuowane jakieś funkcje, dlatego osobiście nie polecam. Co do grafiki, naucz się jak się robi gradient, szum i to Ci powinno wystarczyć. Swoją drogą bardzo polecam Paint.NET - taki program. Jest łatwiejszy do ogarnięcia niż Photoshop a pod względem twórczym do Minecrafta pomoże :)

 

Swoją drogą proszę abyś nie odkopywał tematów sprzed roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
radyjko    176

Grafiki do Minecrafta są jednymi z najprostszych grafik jakie można zrobić. Ten poradnik jaki dałeś uczy tylko i wyłącznie podstaw Photoshopa czyli gdzie są usytuowane jakieś funkcje, dlatego osobiście nie polecam. Co do grafiki, naucz się jak się robi gradient, szum i to Ci powinno wystarczyć. Swoją drogą bardzo polecam Paint.NET - taki program. Jest łatwiejszy do ogarnięcia niż Photoshop a pod względem twórczym do Minecrafta pomoże :)

 

Swoją drogą proszę abyś nie odkopywał tematów sprzed roku :D

 

Podepnę się pod powyższą polecankę. Paint.net Jest świetny tak do tworzenia nowych, jak i przeróbki istniejących tekstur MC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez RenderCraft
    • Przez Umbreon97
      Witam,

      Serwer WorldofMagic.pl poszukuje osoby odpowiedzialnej za reklamę serwera. Jesteśmy w stanie zaoferować pieniądze za ilość ludzi zebranych z reklam.

      Jak my to widzimy: ty wbijasz głosy, tworzysz reklamy na forach oraz dodajesz różnego rodzaju reklamy w internecie, dla bardzo chętnych mamy do dyspozycji tiktoka YouTube oraz Facebook. Tak naprawdę, jak nas zareklamujesz zależy od ciebie.

      Rozliczamy się od faktycznej ilości ludzi, którzy weszli na serwer w danym miesiącu.

      Na początku to będzie około 20/40 zł, ale jeśli rozwiniesz reklamy tak by na serwerze było sporo graczy to kto wie, do jakiej sumy możesz dojść.

      Zapraszamy na nasz discord:


      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.


    • Przez WhiteTigereq
      Witam,
      szukam budowniczych do ekipy na serwer!
      Kogoś kreatywnego i w miarę dostępnego czasowo, wiek min: 15 lat. Zaangażowanie w pracę. Za większe projekty mogę płacić, ale nie miliony od razu zakreślam z góry. Można się dogadać.
      Proszę o swoje jakieś przykładowe projekty.
      Pisać można tutaj lub na DC: whitetigereq
    • Przez nana nanan
      Witam Szukamy ludzi do budowy Serwera Real Life chętnych Zapraszamy na discord więcej info na discordzie Yuto#9335
    • Przez nana nanan
      Witam Szukamy ludzi do budowy i nie tylko Serwera Real Life chętnych Zapraszamy na discord więcej info na discordzie
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
        Serwer jest na modach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...