

BoletusLuridus
PoczÄ…tkujÄ…cy-
Liczba zawartości
4 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Galeria
Forms
Zawartość dodana przez BoletusLuridus
-
I tak nie mogę zaprzeczyć, że te spokojniejsze kawałki są świetne :)
-
Imaginaerum... Ogólnie fajny zamysł i ciekawe wykonanie, jednak brakuje tej metalowej ciężkości ("Turn Loose the Mermaids" lub "Slow, Love, Slow" moim zdaniem zbędne i wybijające z "rytmu"). "Song of Myself" dosyć przyzwoite jako kulminacyjny utwór, ale jednak nie dorównuje "Dark Passion Play" czy "Ghost Love Score". Mimo to całkiem niezły album - utrzymuje świetną atmosferę. Cieszę się. Sam może spróbuję w najbliższym czasie :)
-
Z tego co słyszałem - między innymi Epica i Avantasia. Słuchałem kawałek tego drugiego i średnio mi przypadł do gustu, ale cóż, może tobie przypadnie? ;) Swoją drogą, warto posłuchać więcej Nigthwisha poza Imaginaerum. Polecam Oceanborn i Once.
-
Kilka rodzai tego samego surowca.
arcerto odpowiedział pytanie → na BoletusLuridus → Rozwiązane problemy
O ile się nie mylę, można wyłączyć generowanie zbędnych surowców w configu modyfikacji. Co do zwiększenia ilości żelaza, to do tego byłby potrzebny mod, ale takowego nie znam. Zrób z materii albo wyhoduj roślinkę Ferru. -
[quote name='Quinz' timestamp='1305564672' post='1155'] Nightwish i Evanescence mają tyle do metalu co ja do ... właściwie nie wiem czego. Powiem tyle , to metalowi pozerzy.Reszty oprócz Serjiego nie znam [img]http://www.minecraft.pl/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]. [/quote] Evanescence nie miałem jeszcze okazji posłuchać, ale stanę w obronie Nightwisha. Zgodzę się, że jest zupełnie inny od tradycyjnego metalu, ale to nie oznacza, że jest gorszy. Porównywanie metalu symfonicznego i heavy metalu jest jak porównywanie muzyki klasycznej i jazzu. Ten pierwszy gatunek słucha się dla jego wartości melodycznej, a drugi dla rozrywki