Skocz do zawartości
Minecraft.pl Server Banner

Zieleniec11

Początkujący
  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

1 obserwujący

O Zieleniec11

  • Tytuł
    Nieznany

Informacje profilu

  • Wersja
    Pełna
  • Płeć
    Nie powiem

Ostatnie wizyty

425 wyświetleń profilu
  1. Zieleniec11

    [Solved][Q/szukam] Plugin - Bukkit

    [CODE]@ECHO OFF SET BINDIR=%~dp0 CD /D "%BINDIR%" "%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar PAUSE[/CODE] jak zamieniłem java.exe na javaw.exe to serwer się nie włączył @edit Działa Temat do zamkniecia
  2. Zieleniec11

    [Solved][Q/szukam] Plugin - Bukkit

    jak z tym javaw zrobić?
  3. Zieleniec11

    [Solved][Q/szukam] Plugin - Bukkit

    Żeby właczyć serwer trzeba właczyć plik "RUN.bat". Jak wiadomo rozszerzenie *.bat otwiera tak zwane okno poleceń, w którym bez admina można wpisywać komendy. Na naszym serwerze nikt nie jest adminem żeby nie włączać sobie Creative ale kolega (będący hostem) może zmienić sobie na creative więc poszukuję pluginu aby to zablokować.
  4. Zieleniec11

    [Solved][Q/szukam] Plugin - Bukkit

    Ahaaa, dobrze już podaję
  5. Zieleniec11

    [Solved][Q/szukam] Plugin - Bukkit

    Nie rozumiem
  6. Witam! Poszukuję kilku ważnych pluginów do 3 osobowego [url=""][color=#a8ccfd ][b][u]serwera[/u][/b][/color][/url] minecraft postawionego na bukkicie. Jeden plugin to taki, który pozwoli na edycję dropu z mobów. Jest taki plugin "MonsterDrop", niestety powstał 16 czerwca i ma sporo bugów typu nie mogę podnieść dropu [img]http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/sad.png[/img] Da się jakoś zmodyfikować drop? np: jak zabiję zombi jest 10% szans na drop diamentowego miecza, 15% na żelazny miecz i 75% na jego mięso. Drugi plugin to taki, który zablokuje wpisywanie komend przez okienko [url=""][color=#a8ccfd ][b][u]serwer[/u][/b][/color][/url]'a. Chodzi o to, że nikt nie jest na serwerze adminem bo pewnie kolega zaczął by spawnować sobie itemki. Ale wiem, że da się na hoście w okienku "RUN.bat" wpisywać komendy na creative itp. itd. Da się zrobić aby nie było żadnej możliwości na oszustwa?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...