Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. aby sie skontaktowac"> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. aby sie skontaktowac"> Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
boi559

gra na modach

Rekomendowane odpowiedzi

boi559    0

szukam kogos do gry z modami na moim serwerze , dobrze jak by ten ktos posiadal rowniez discorda i mial minimum 14lat , jesli masz ochote pograc wejdz na tego discorda --> 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

aby sie skontaktowac

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez staswalle
      Witajcie!
      Ostatnio odkryłem tajemniczy blok o ID 36. Na minecraft wiki nazywa się właśnie "Blok 36".
      Pierwsze co zrobiłem to zacząłem z nim testować. Udało mi się ustalić, że:
      Jest niewidzialny [po prostu go nie widac] Jest blokiem niesolidnym [np. przepuszcza światło, da się przez niego przejść] Nie da go się zastąpić innym blokiem [tak jak na przykład powietrze, woda, lawa ,trawa] Gra traktuje go jako tzw. entity [ergo, nie jest tak naprawde blokiem] Jest ktoś chętny by trochę poteoryzować, czemu wogule istnieje itp. ?
    • Przez banapi
      Chciałem wbić na mineplex.com a tu komunikat sesja wygasła! Spróbuj ponownie uruchomić grę. ja mam grę kupioną więc stosuje się w ich zalecenia! i dalej to samo!
    • Przez margonem1001
      Hej dzisiaj stworzyłem swój server w minecraft z bukkitem , jedyny plugin jaki dałem to world edit i gdy odpaliłem server i wszystko zrobiłem w plikach to udało mi sie dołączyć do servera.
      Kiedy dołączyłem okazało się ze inni gracze mają ogromny ping powyżej 3000ms i jeszcze crashuje mi server co chwile przez co nie moge grać
      Jak coś za bardzo się nie znam na robieniu takich serverów , oglądałem pare poradników i dzieki nim udało mi sie stworzyć server
    • Przez PanWasidlo
      Witajcie, wymyśliłem ostatnio serię z minecrafta na yt pod nazwą "Powrót to przeszłości" w serii tej mam zamiar zwiedzić wszystkie wersję minecrafta od pierwszej alphy po najnowsze wersje. I teraz pytanie do was czy ktokolwiek z was chciałby oglądać taką serię? Dopiero zaczynam z Youtubem, próbowałem wcześniej ale nigdy nie udało się wybić. Ale uznałem, że czemu by spróbować raz jeszcze? Jeśli ten post narusza zasady regulaminu nie mam nic przeciwko usunięciu go. Jeśli kogokolwiek interesowała by ta seria zapraszam na mój świeżo założony kanał na yt:

• Przez YuumpEr pl
      Myślał ktoś kiedyś aby założyć drużynę w Mc i wziąć udział w turnieju? Mamy szanse dać początek nowej ery minectaft! 
      Jak miała by wyglądać rozgrywka:
      -druzyny po 3 os 
      -mapa typu the walls brak ściany z piasku otwarta mapa z dostępem do drugiej drużyny od początku rozgrywki  (podzielona na 2 części drużyna a i drużyna b)
      -moby do expa po obu stronach ,strategiczne punkty typu wieża,tartak itp. 
      -gracze zaczynają z pustym eq zbierają itemy mają jedno życie (po śmierci trafiają do lobby)
      -nad wszystkim czuwa admin (host)
      Jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało 😉