Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik."> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik."> Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
  • 0
Łukasz Modliński

[Solved]Pomocy bład z grafiką

Pytanie

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
Napisano (edytowane)

laptop ale o 2 w nocy jeszcze było wszystko ok i na innej wersji tez jest ok tylko na 1.12.2 jest tak ;/

Edytowane przez Łukasz Modliński

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
VenomPCPL    20

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został zamknięty, ponieważ został uznany przez moderatora za rozwiązany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Gyutund123
      Witam, ostatnio zainstalowałem minecraft i wyszkoczył mi bład. o co chodzi? i co muszę zrobić by działał?  
      ---- Minecraft Crash Report ----
      // You're mean.
      Time: 1/6/18 3:45 PM
      Description: Initializing game
      org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
          at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
          at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
          at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:247)
          at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
          at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
          at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
          at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
          at bib.at(SourceFile:635)
          at bib.aq(SourceFile:458)
          at bib.a(SourceFile:404)
          at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:123)

A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:
      ---------------------------------------------------------------------------------------
      -- Head --
      Thread: Client thread
      Stacktrace:
          at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
          at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
          at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:247)
          at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
          at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
          at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
          at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
          at bib.at(SourceFile:635)
          at bib.aq(SourceFile:458)
      -- Initialization --
      Details:
      Stacktrace:
          at bib.a(SourceFile:404)
          at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:123)
      -- System Details --
      Details:
          Minecraft Version: 1.12.2
          Operating System: Windows 10 (x86) version 10.0
          Java Version: 1.8.0_151, Oracle Corporation
          Java VM Version: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Oracle Corporation
          Memory: 47389176 bytes (45 MB) / 150876160 bytes (143 MB) up to 523501568 bytes (499 MB)
          JVM Flags: 6 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx512M -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M
          IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
          Launched Version: 1.12.2
          LWJGL: 2.9.4
          OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.
          GL Caps: 
          Using VBOs: Yes
          Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.
          Type: Client (map_client.txt)
          Resource Packs: 
          Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null
          Profiler Position: N/A (disabled)
          CPU: <unknown>
    • Przez Kozaczekk
      Witam . Zrobię serwer MediumHc i potrzebuje jakiś Skrypt lub plugin na Antyloout. Czy ktoś moglby mi cos takiego napisac ?
      Chciałbym aby po uderzeniu gracza nie mogl się wylogować . (gdy się wyloguje to umiera).
      Bez pasku smoka jak dla mnie to nie jest to potrzebne .
      Jeśli ktoś jest podczas PVP nie może uzywac Komend , budowac , otwierac Enderchestow .
      To chyba już tyle
    • Przez Kozaczekk
      Witam . Mam problem . Mam swój serwer i po zalogowaniu się na nim nie mogę się ruszać . Wydaje mi się ze to przez Plugin LogIt . Czy da się to jakos naprawić? SILNIK SPIGOT
    • Przez p2ych0pv4th
      hej, chciałabym od jakiegoś czasu stworzyć serwer mc wersja 1.8+ (serwer easyhc) jednak nie chce robić tego przez hamachi tylko zwykły normalny serwer takie jakie są (np. cubegame, hypixel, feerko, majkrafci :v) zwykłe IP. Rozumiecie :v 

moglibyście pomóc co zrobić i jak? .-. 
      dajcie jakieś filmiki, sami coś napiszcie, linki... nwm :v 
      Mogę wydać na to trochę pieniędzy, ale no... z umiarem 
      też chodzi mi o serwer najlepiej 100+ slotów :v 

i też jakbyście mogli to proszę też napiszcie jakie pluginy i ogóle wszystko co wiecie
      z góry dzięki
    • Przez Voltage78980
      Witam wszystkich użytkowników tego forum jak i administracje.
      Posiadam problem, otóż od dłuższego czasu szukając zajęcia na ultra nudne wakacje, naszła mnie chęć pogrania na skyblocku multiplayer na modach... W szczegóły nie będę wnikał
      Po znalezieniu jednego z takich serwerów, ściągnięciu launchera i  zainstalowania paczki włączyłem minecraft'a...
      Tutaj pojawia się problem, otóż - po jakimś czasie ładowania w "fazie 7" (o ile nie pomyliłem się w tłumaczeniu. Ekran z minecraft forge) pojawia się "loading - language manager", oczywiście ze znajomości angielskiego zrozumiałem że trwa ładowanie menadżera języka... Niestety owe ładowanie nigdy się nie kończy. (mając na myśli nigdy, chodzi mi o ok. 3-6h, ponieważ tyle czasu dałem temu etapowi ładowania) Cały czas "młotek uderza o kowadełko", (bez dwuznacznych myśli... ) co oznacza, że ekran nie "frezuje się". Dzięki konsoli z launchera, mogę zauważyć, że ściąganie plików nagle zatrzymuje się (przez te ok 3-6h nie zmienia się kompletnie) i nic się nie dzieje.  

Mogę dodać jeszcze, że:
      -Podobne problemy miałem z innymi paczkami
      -raczej nie jest to problem małej ilości ramu, ponieważ "metodą schodkową" zwiększałem ram, aż do 8k mb, niestety nawet to nie pomogło
      -nie jest to problem tego launchera, ponieważ próbowałem również odpalić paczkę z innego launchera, problem zostaje taki sam.

Oto logi (nie są to logi z crash reportu, tylko podczas ładowania, troche je skróciłem, ponieważ nie chce przeklejać całych logów z ładowania... troche by to zabrało miejsca  ) :
      [18:38:12] [Client thread/INFO] [gendustry]: Resource manager reload, new language: en_US
      [18:58:10] [Client thread/INFO]: Caught error stitching, removing all assigned resourcepacks
      net.minecraft.util.ReportedException: Registering texture
       at net.minecraft.client.renderer.texture.TextureManager.func_110579_a(TextureManager.java:111) ~[bqf.class:?]
       at net.minecraft.client.renderer.texture.TextureManager.func_110549_a(TextureManager.java:172) ~[bqf.class:?]
       at net.minecraft.client.resources.SimpleReloadableResourceManager.func_110544_b(SimpleReloadableResourceManager.java:143) ~[brg.class:?]
       at net.minecraft.client.resources.SimpleReloadableResourceManager.func_110541_a(SimpleReloadableResourceManager.java:121) ~[brg.class:?]
       at net.minecraft.client.Minecraft.func_110436_a(Minecraft.java:609) [bao.class:?]
       at cpw.mods.fml.client.FMLClientHandler.finishMinecraftLoading(FMLClientHandler.java:327) [FMLClientHandler.class:?]
       at net.minecraft.client.Minecraft.func_71384_a(Minecraft.java:552) [bao.class:?]
       at net.minecraft.client.Minecraft.func_99999_d(Minecraft.java:878) [bao.class:?]
       at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:148) [Main.class:?]
       at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method) ~[?:1.8.0_121]
       at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source) ~[?:1.8.0_121]
       at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source) ~[?:1.8.0_121]
       at java.lang.reflect.Method.invoke(Unknown Source) ~[?:1.8.0_121]
       at net.minecraft.launchwrapper.Launch.launch(Launch.java:135) [launchwrapper-1.12.jar:?]
       at net.minecraft.launchwrapper.Launch.main(Launch.java:28) [launchwrapper-1.12.jar:?]
      Caused by: java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space
       at java.util.Arrays.copyOf(Unknown Source) ~[?:1.8.0_121]
       at java.lang.AbstractStringBuilder.ensureCapacityInternal(Unknown Source) ~[?:1.8.0_121]
       at java.lang.AbstractStringBuilder.append(Unknown Source) ~[?:1.8.0_121]
       at java.lang.StringBuilder.append(Unknown Source) ~[?:1.8.0_121]
       at com.google.common.base.CharMatcher.anyOf(CharMatcher.java:498) ~[guava-17.0.jar:?]
       at cpw.mods.fml.client.FMLClientHandler.stripSpecialChars(FMLClientHandler.java:1021) ~[FMLClientHandler.class:?]
       at cpw.mods.fml.common.FMLCommonHandler.stripSpecialChars(FMLCommonHandler.java:638) ~[FMLCommonHandler.class:?]
       at cpw.mods.fml.common.ProgressManager$ProgressBar.step(ProgressManager.java:105) ~[ProgressManager$ProgressBar.class:?]
       at net.minecraft.client.renderer.texture.TextureMap.func_110571_b(TextureMap.java:212) ~[bpz.class:?]
       at net.minecraft.client.renderer.texture.TextureMap.func_110551_a(TextureMap.java:97) ~[bpz.class:?]
       at net.minecraft.client.renderer.texture.TextureManager.func_110579_a(TextureManager.java:89) ~[bqf.class:?]
       ... 14 more
      [18:58:13] [Client thread/INFO]: Reloading ResourceManager: Default, FMLFileResourcePack:Forge Mod Loader, FMLFileResourcePack:Minecraft Forge, FMLFileResourcePack:Not Enough Items, FMLFileResourcePack:Better Furnaces, FMLFileResourcePack:bspkrsCore, FMLFileResourcePack:Advanced Solar Panels, FMLFileResourcePack:AE2 Stuff, FMLFileResourcePack:Another One Bites The Dust, FMLFileResourcePack:Applied Energistics 2, FMLFileResourcePack:AutoPackager, FMLFileResourcePack:Avaritia, FMLFileResourcePack:BD Lib, FMLFileResourcePack:Big Reactors, FMLFileResourcePack:Botany, FMLFileResourcePack:Binnie Core, FMLFileResourcePack:Extra Bees, FMLFileResourcePack:Extra Trees, FMLFileResourcePack:Genetics, FMLFileResourcePack:Botania, FMLFileResourcePack:Brandon's Core, FMLFileResourcePack:Carpenter's Blocks, FMLFileResourcePack:Chisel, FMLFileResourcePack:CoFH Core, FMLFileResourcePack:Custom Main Menu, FMLFileResourcePack:CustomNpcs, FMLFileResourcePack:Draconic Evolution, FMLFileResourcePack:EnderCore, FMLFileResourcePack:Ender IO, FMLFileResourcePack:EnderStorage, FMLFileResourcePack:Ex Astris, FMLFileResourcePack:Ex Nihilo, FMLFileResourcePack:Ex Compressum, FMLFileResourcePack:Extra Cells 2, FMLFileResourcePack:Extra Utilities, FMLFileResourcePack:Forestry for Minecraft, FMLFileResourcePack:Galacticraft Planets, FMLFileResourcePack:Galacticraft Core, FMLFileResourcePack:GenDustry, FMLFileResourcePack:Iguana Tinker Tweaks, FMLFileResourcePack:IndustrialCraft 2, FMLFileResourcePack:INpureCore, FMLFileResourcePack:Inventory Tweaks, FMLFileResourcePack:Iron Chest, FMLFileResourcePack:JourneyMap, FMLFileResourcePack:Magical Crops: Core, FMLFileResourcePack:Magical Crops: Armoury, FMLFileResourcePack:Magical Crops: Decorative, FMLFileResourcePack:Mantle, FMLFileResourcePack:MineTweaker 3, FMLFileResourcePack:MineTweakerRecipeMaker, FMLFileResourcePack:Mod Tweaker 2, FMLFileResourcePack:NEI Addons, FMLFileResourcePack:NEI Addons: Developer Tools, FMLFileResourcePack:NEI Addons: Applied Energistics 2, FMLFileResourcePack:NEI Addons: Botany, FMLFileResourcePack:NEI Addons: Forestry, FMLFileResourcePack:NEI Addons: Crafting Tables, FMLFileResourcePack:NEI Addons: Ex Nihilo, FMLFileResourcePack:OpenBlocks, FMLFileResourcePack:OpenMods, FMLFileResourcePack:ProjectE, FMLFileResourcePack:Resource Loader, FMLFileResourcePack:RFTools, FMLFileResourcePack:Simply Jetpacks, FMLFileResourcePack:Storage Drawers, FMLFileResourcePack:Tinkers' Construct, FMLFileResourcePack:Thaumcraft, FMLFileResourcePack:Thaumcraft NEI Plugin, FMLFileResourcePack:Thaumic Tinkerer, FMLFileResourcePack:Thermal Dynamics, FMLFileResourcePack:Thermal Expansion, FMLFileResourcePack:Thermal Foundation, FMLFileResourcePack:TiC Tooltips, FMLFileResourcePack:Tree Growing Simulator 2014, FMLFileResourcePack:UsefulFood, FMLFileResourcePack:Waila, FMLFileResourcePack:What Are We Looking At, FMLFileResourcePack:Baubles, CustomResources, Avaritia_Delegate_Pack, Avaritia_Delegate_Pack, FMLFileResourcePack:Carpenter's Blocks Cached Resources, resources, XU_Delegate_Pack, XU_Delegate_Pack, XU_Delegate_Pack
      [19:07:08] [Client thread/ERROR] [LaunchWrapper]: Unable to launch
      java.lang.reflect.InvocationTargetException
       at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method) ~[?:1.8.0_121]
       at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source) ~[?:1.8.0_121]
       at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source) ~[?:1.8.0_121]
       at java.lang.reflect.Method.invoke(Unknown Source) ~[?:1.8.0_121]
       at net.minecraft.launchwrapper.Launch.launch(Launch.java:135) [launchwrapper-1.12.jar:?]
       at net.minecraft.launchwrapper.Launch.main(Launch.java:28) [launchwrapper-1.12.jar:?]
      Caused by: java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space
       at java.util.Arrays.copyOf(Unknown Source) ~[?:1.8.0_121]
       at java.lang.AbstractStringBuilder.ensureCapacityInternal(Unknown Source) ~[?:1.8.0_121]
       at java.lang.AbstractStringBuilder.append(Unknown Source) ~[?:1.8.0_121]
       at java.lang.StringBuilder.append(Unknown Source) ~[?:1.8.0_121]
       at org.apache.logging.log4j.core.pattern.LineSeparatorPatternConverter.format(LineSeparatorPatternConverter.java:63) ~[log4j-core-2.0-beta9.jar:2.0-beta9]
       at org.apache.logging.log4j.core.pattern.PatternFormatter.format(PatternFormatter.java:36) ~[log4j-core-2.0-beta9.jar:2.0-beta9]
       at org.apache.logging.log4j.core.layout.PatternLayout.toSerializable(PatternLayout.java:167) ~[log4j-core-2.0-beta9.jar:2.0-beta9]
       at org.apache.logging.log4j.core.layout.PatternLayout.toSerializable(PatternLayout.java:52) ~[log4j-core-2.0-beta9.jar:2.0-beta9]
       at org.apache.logging.log4j.core.layout.AbstractStringLayout.toByteArray(AbstractStringLayout.java:45) ~[log4j-core-2.0-beta9.jar:2.0-beta9]
       at org.apache.logging.log4j.core.appender.AbstractOutputStreamAppender.append(AbstractOutputStreamAppender.java:111) ~[log4j-core-2.0-beta9.jar:2.0-beta9]
       at org.apache.logging.log4j.core.config.AppenderControl.callAppender(AppenderControl.java:99) ~[log4j-core-2.0-beta9.jar:2.0-beta9]
       at org.apache.logging.log4j.core.config.LoggerConfig.callAppenders(LoggerConfig.java:425) ~[log4j-core-2.0-beta9.jar:2.0-beta9]
       at org.apache.logging.log4j.core.config.LoggerConfig.log(LoggerConfig.java:406) ~[log4j-core-2.0-beta9.jar:2.0-beta9]
       at org.apache.logging.log4j.core.config.LoggerConfig.log(LoggerConfig.java:367) ~[log4j-core-2.0-beta9.jar:2.0-beta9]
       at org.apache.logging.log4j.core.Logger.log(Logger.java:110) ~[log4j-core-2.0-beta9.jar:2.0-beta9]
       at org.apache.logging.log4j.spi.AbstractLogger.info(AbstractLogger.java:1011) ~[log4j-api-2.0-beta9.jar:2.0-beta9]
       at cpw.mods.fml.common.TracingPrintStream.println(TracingPrintStream.java:38) ~[TracingPrintStream.class:?]
       at net.minecraft.client.Minecraft.func_71377_b(Minecraft.java:349) ~[bao.class:?]
       at net.minecraft.client.Minecraft.func_99999_d(Minecraft.java:884) ~[bao.class:?]
       at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:148) ~[Main.class:?]
       ... 6 more
      [19:07:25] [Client thread/INFO] [STDERR]: [java.lang.Throwable$WrappedPrintStream:println:-1]: cpw.mods.fml.relauncher.FMLSecurityManager$ExitTrappedException
      [19:07:25] [Client thread/INFO] [STDERR]: [java.lang.Throwable$WrappedPrintStream:println:-1]:  at cpw.mods.fml.relauncher.FMLSecurityManager.checkPermission(FMLSecurityManager.java:25)
      [19:07:25] [Client thread/INFO] [STDERR]: [java.lang.Throwable$WrappedPrintStream:println:-1]:  at java.lang.SecurityManager.checkExit(Unknown Source)
      [19:07:25] [Client thread/INFO] [STDERR]: [java.lang.Throwable$WrappedPrintStream:println:-1]:  at java.lang.Runtime.exit(Unknown Source)
      [19:07:25] [Client thread/INFO] [STDERR]: [java.lang.Throwable$WrappedPrintStream:println:-1]:  at java.lang.System.exit(Unknown Source)
      [19:07:25] [Client thread/INFO] [STDERR]: [java.lang.Throwable$WrappedPrintStream:println:-1]:  at net.minecraft.launchwrapper.Launch.launch(Launch.java:138)
      [19:07:25] [Client thread/INFO] [STDERR]: [java.lang.Throwable$WrappedPrintStream:println:-1]:  at net.minecraft.launchwrapper.Launch.main(Launch.java:28)

załączam również zdjęcie owego ekranu ładowania (niech was to "brak odpowiedzi" w rogu nie zmyli... jak już mówiłem obraz nie frezuje się).                                                                                                                                                                                                                                                                                                     (PS: przepraszam za wszystkie błędy, jestem tu nowy, a to jest mój pierwszy post, proszę o wyrozumiałość  :-)

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.