Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
jakubix202

problem z modami flans mod smart moving 1.8

Rekomendowane odpowiedzi

jakubix202    0
Napisano (edytowane)

problem z modami flans mod smart moving mody na wersje 1.8 gdy mam pistolet z flans mod to jest on jakoś dziwnie zrobiony nie trzymam go w ręce tylko gdzieś za ,obok ,na dole

to wina smart moving ale chce aby te mody jakoś działały ze sobą pomocy co mam zrobić  aby mieć te mody razem i aby flans mod wyglądał naturalnie?

SCREEN shoty na dole 

mogłem wysłać tylko 2 wyśle więcej screenów ale to w poście poniżej  który się pojawi

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Edytowane przez jakubix202

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakubix202    0

nie będą działać razem? ja chciałem zrobić serie z tymi modami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VenomPCPL    15

Skontaktuj się z kimś odpowiedzialnym za te mody i zgłoś Bug (Jeśli strona leży po smart moving to napisz do nich)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakubix202    0
Napisano (edytowane)

ale nie znam dokładnie angielskiego xD a to angielskie mody

jakaś opcja może jest lub coś ustawienie zgrajcie se te mody to tak okropnie wygląda 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VenomPCPL    15

Jak nie znasz angielskiego to użyj tłumacza. Akurat z angielskim radzi sobie dobrze.(gorzej z innymi językami :x)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VenomPCPL    15

Jak tak patrzę w internecie to nie widzę jakiegoś bezpośredniego kontaktu do twórcy smart moving.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakubix202    0
Napisano (edytowane)

ja tak samo jaką strone polecasz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakubix202    0

może jakiś plik czy  opcja folder no prosze  smart moving chyba nie bardzo ma forum 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VenomPCPL    15

Wątpię, żeby była taka możliwość. Po prostu mody ze sobą nie współgrają. Często dzieje się tak, że jakieś mody ze sobą nie działają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez KaySki
      Witam poszukuję servera minecraft na którym zostanę adminem lub moderatorem
      Poszukuję najbardziej serverów 1.7x-1.8x (SkyBlock , Survival , EasyHC)

O mnie !
      -staż: Gram już od 4 lat
      -doświadczenie: Były moderator skyblock kwadratowejmasakry , chatmod survival kwadratowamasakra , admin i technik bets.
      -co będę robił: Wiadomo pomoc graczom,organizowanie eventów itd.. mogę także pomóc w konfiguracji pluginów(robię to od roku)
      -zainteresowania: Interesuję się downhill'em(kategoria jazdy na rowerze) , motocyklami oraz informatyką(jestem na kierunku informatycznym i mam dość duże doświadczenie)
      -kontakt: SKYPE ,GG,TWITCH,FACEBOOK,YOUTUBE

Więc to chyba tyle
      Propozycje w komentarzach lub w prywatnych wiadomościach
      ps.:
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    • Przez Romek1337
      Cześć,
      Chciałbym się zapytać o jakiś godny polecenia silnik, który będzie obsługiwał pluginy i mody. Pobrałem silnik o nazwie Sponge, podobno można  tam instalować to i to lecz z tego co widze, poza modami nic więcej się nie da. Zależy mi na tym by działał na wersje 1.12.2. Jeśli jednak takowego silnika nie ma, moje pytanie brzmi: jest jakiś mod na forge, dzięki któremu będę mógł stworzyć portal do nowej mapy? Coś jak plugin Multiverse.
    • Przez Wetto
      Cześć 
      Mam problem z wgraniem modyfikacji indrustrialcraft na serwer 1.11. Proszę o pomoc.
    • Przez xKadia
      Witam,
      odinstalowałam i zainstalowałam minecrafta, po czym ściągnęłam ponownie również forge 1.12. Nie wiem dlaczego, ale teraz nie działa, a wcześniej wszystko było ok. Pomoże ktoś?