Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

Rekomendowane odpowiedzi

Michasx    0

Witam chciałbym spytać czy ktoś chciałby ze mną zagrać taki jakby fabularny Minecraft. Polega to na tym że się wybiera czy chce się byc nauczycielem, uczniem,budowniczym(np. szkoły, akademika). Chętne osoby niech napiszą o tym w odpowiedziach lub na moim Discord: Michasx#8823.  Nie ma ograniczeń wiekowych. Gwarantuję dobrą zabawę. Pytania też pisać w odpowiedziach 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez margonem1001
      Hej dzisiaj stworzyłem swój server w minecraft z bukkitem , jedyny plugin jaki dałem to world edit i gdy odpaliłem server i wszystko zrobiłem w plikach to udało mi sie dołączyć do servera.
      Kiedy dołączyłem okazało się ze inni gracze mają ogromny ping powyżej 3000ms i jeszcze crashuje mi server co chwile przez co nie moge grać
      Jak coś za bardzo się nie znam na robieniu takich serverów , oglądałem pare poradników i dzieki nim udało mi sie stworzyć server
    • Przez KoniuV2
      Witam,
      mam pewien problem ze sklepem, który zrobiłem na commandblock'ach. Mianowicie składa się on z 3 takich bloków, każda z nich ma kolejno komendy (połączone są repeater'ami w rzędzie):
      -msg @p[l=34] Masz za malo XP (Smuteczek)
      -/give @p[lm=35] enchanted_book 1 0 {StoredEnchantments:[{id:51,lvl:1}]}        --------       za 35 poziomów dostaje książkę z enchantem Infinity
      -xp -35l @p[lm=35]

I problem w tym, że kiedy ja stoję obok przycisku i mam 35 lvl dostaje item i mi zabiera lvl, ale gdy tego lvl nie mam, książkę dostaje najbliższa osoba która ten lvl ma, nie zależnie od tego czy wcisnęła przycisk.
      I teraz pytanie jak to naprawić , a może raczej poprawić.

(Mam problem z dodaniem załącznika, ale myślę że łatwo to sobie wyobrazić :D)
    • Przez Michasx
      Witam chciałbym zapytać czy ktoś chciałby ze mną zagrać lub nagrać serie na moim serverze skyfactory3.
      Oczywiście survival zaczęlibyśmy od początku.
      Jak ktoś chce to proszę napisać w komentarzu lub dodać mnie na Discord-ie.
      Mój discord: Michasx#8823
    • Przez Policjant Gajwer
      Witam, mam problem z serwer, a mianowicie z uruchomieniem go. Problem jest taki, że dodałem mody na serwer i działały. Dorzuciłem kilka kolejnych i crashowało go.

Logi:

• Przez Makalat
      Jest takie coś na moim serwerze że gdy gracz wbija na niego i ma modyfikacje to serwer pokazuje co to są za modyfikacje i kto je ma.
      serwer widzi to i pokazuje na konsoli ,ale ja bym chciał żeby każde konto miało logi z tymi danymi by później znajdować oszustów na serwerze, albo żeby konsola serwera zapisywała wszystkie dane w pliku .txt (tych danych jest bardzo dużo więc wolę tą pierwszą opcje)  lub żeby konsola zapisywała te elementy które chce (automatycznie).
      konsola pokazuje mi te dane :   [<data>]  [Netty Server io #2/INFO] [FML]: Client attempting to join with 44 mods : <modyfikacje jakie posiada gracz> 
      Mam nadzieje ,że ktoś odpowie na takie nietypowe pytanie i wyjaśni jak to zrobić