Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
  • 0
Adrian Nowicki

Komenda testfor dla niestandardowego przedmiotu

Pytanie

Witam, potrzebuje Waszej pomocy.

Otóż jestem w trakcie tworzenia mapy i borykam się z problemem(?) komendy testfor. Otóż nie mam bladego pojęcia jak ma wyglądać ta komenda, aby weryfikowała mój ekwipunek w poszukiwaniu danego przedmiotu, którego nazwa jest kolorowa oraz posiada tzw."Lore". Poniżej zamieszczam obrazek samego przedmiotu oraz komendy.

Liczę na Waszą pomoc

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez Chrzaneq
      Moja kolejna piosenka tym razem bez pomocy żadnych programów typu Minecraft Noteblock Studio

• Przez melekhd
      Cześć!
      Mam pytanie do wszystkich co sie znaja na hostingach. Ktos wie dlaczego może, nie moge wgrac pluginow na hosting hostandplay na serwer za ktory zaplacilem 20 zł. Czy moze nie ma miejsca czy jak. Bylby ktos mi w stanie pomoc :D? Z gory dzieki
    • Przez Hyzioo
      Witam Robie mapę Clicer Do minecraft'a i Chcę Zrobic Takie Cos Ze jak Wyrzuce Jakis Przedmiot Na Blok To On Tworzy Wtedy Powietrze Pod Soba 
      Komenda W Command Blocku: /execute @e[type=item] ~ ~ ~ detect ~ ~-1 ~ minecraft:concrete 0 /setblock ~ ~1 ~ minecraft:air
      Gdy Wyrzucam Kilof Drewniany Na Ten Blok To Wyskakuje O Taki Błąd:  Nie można wykonać '/setblock ~ ~1 ~ minecraft:air' jako item.item.pickaxeWood
      Ktos Da Podpowiedz Jak To Zrobic ? Komenda Execute ? 

• Przez KoniuV2
      Witam,
      mam pewien problem ze sklepem, który zrobiłem na commandblock'ach. Mianowicie składa się on z 3 takich bloków, każda z nich ma kolejno komendy (połączone są repeater'ami w rzędzie):
      -msg @p[l=34] Masz za malo XP (Smuteczek)
      -/give @p[lm=35] enchanted_book 1 0 {StoredEnchantments:[{id:51,lvl:1}]}        --------       za 35 poziomów dostaje książkę z enchantem Infinity
      -xp -35l @p[lm=35]

I problem w tym, że kiedy ja stoję obok przycisku i mam 35 lvl dostaje item i mi zabiera lvl, ale gdy tego lvl nie mam, książkę dostaje najbliższa osoba która ten lvl ma, nie zależnie od tego czy wcisnęła przycisk.
      I teraz pytanie jak to naprawić , a może raczej poprawić.

(Mam problem z dodaniem załącznika, ale myślę że łatwo to sobie wyobrazić :D)
    • Przez beduinXXX
      Robię obecnie mapę clicker z pomocą komend i mam zamiar spytać się czy niektóre rzeczy są wykonalne z pomocą komend na czystym minecraft. 1. Da się ustawić własny loot dla potwora i ustawić jego spawnowanie (cykliczne). 2.Zmienić żywotność przedmiotu leżącego na ziemi? 3. Zrobić blok za pomocą komendy, ale żeby miał właściwości skrzyni. Jak będę miał więcej pytań to edytuje post i dzięki za pomoc ;).