Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie, poszukuje technika na serwer minecraft o nazwie NetworkCraft.pl.

Czego oczekuje?

- Chec i zdolnosci pracy w grupie.

- Spedzanie minimum 4,5 godziny dziennie przy projekcie.

- Wiek ( Nie mniej niz 17 lat )

- Posiadanie Komunikatora glosowego teamspeak3.

- Wiedza w edycji/pisaniu pluginow.

- Znajomosci wsrod spolecznosci minecraft, ktore przeistocza sie w zaangazowanie do wejscia na serwer.

Co oferuje?

- Stabilny serwer na maszynie 8gb ramu ( tylko przy starcie ), mozliwosci mamy sporo i jestemy w stanie w kazdej chwili powiekszyc ram az do 21gb.

- Support w jezyku Polski/Angielskim ( pon,wt,sr w godzinach 10/11 do 24/01 | czw,piat w godzinach 14/15/16 do 24 )

- Ochrona AntyDDos ( Az do 950 gbps maxymalnej filtracji ddos )

- Pokrycie wszelkich platnosci zwiazanych z serwerem.

- Zaplata miesieczna w zaleznosci od zarobionych pieniazkow na serwerze.

- 20% zyskow z serwera bedzie przeznaczone na jego rozwoj. ( Reklamy/Etc... )

- 100% uptime serwera

- Lokalizacja Polska (Warszawa)

- Serwer teamspeak3 + wspolpraca z 3 bardzo rozwinietymi serwerami hurtworld ze strony mojego bardzo dobrego znajomego.

Napewno znalazlo by sie wiecej rzeczy ktore moglbym zaoferowac, lecz ten temat to jest dopiero poczatek.Jezeli chcialbys podjac wspolprace zapraszam pod email: wspolpraca@myteamspeak3.pl

//Poprawiam tagi w temacie ~ VenomPCPL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jacob3    0

Witaj, jestem zainteresowany!

- Chec i zdolnosci pracy w grupie: Jest :thumbsup:

- Spedzanie minimum 4,5 godziny dziennie przy projekcie: No teraz jest szkoła, wracam o 17 więc nie zabardzo 4.5, jakieś 2-3 jak dam radę, w weekendy dłużej 

- Wiek ( Nie mniej niz 17 lat ): Mam 14 lat :v

- Posiadanie Komunikatora glosowego teamspeak3: Raczej korzystam z Discord/skype ale nie rozmawiam więc tez nie potrzeba mi mikrofonu

- Wiedza w edycji/pisaniu pluginow: Miałem swój serwer, umiem pisać autorskie, no fakt korzystam czasami z internetu ale nie pobieram gotowców 

- Znajomosci wsrod spolecznosci minecraft, ktore przeistocza sie w zaangazowanie do wejscia na serwer: Jest :thumbsup:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jacob3    0
Napisano (edytowane)

PS. Nie mam mikrofonu, skype i discord tylko po to bym mógł się skontaktować :P

Szybko piszę więc nie potrzeba mi mikrofonu

I będę pracował za darmo, raczej nie chcę pieniędzy ;) 

Edytowane przez Jacob3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez Xanter Polski
      Serwer NCraft.com.pl jest obecnie w przebudowie i poszukuje miłego, uczciwego i pracowitego człowieka od budowania przeróżnych budowli najlepiej w stylu nowoczesnym (Np. wieżowce, kamienice. W naszej mapie obecnie zaś brakuje do zakończenia przebudowy MobAreny, Parku Rozrywki, Kościoła i Przystani/Portu dla łódek). Czy mamy graczy? Obecnie nie, bo całe siły skupiamy na przebudowie, a nie promocji  . Jak tylko ukończymy serwer zostanie on mocno wypromowany.
      Co możemy zaoferować od siebie?
      Miłą atmosferę Rangę Budowniczego Zgrany zespół Jesteś zainteresowany/a (tak kobiety też mile widziane jako Budowniczy)? To napisz na x96@int.pl lub na Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

• Przez Matrikx
      Projekt Minecraft - KeySide.eu
        Drodzy użytkownicy, jesteśmy nową ekipą w społeczności minecraft'a, która za cel postawiła sobie stworzenie serwera RP/G. Jednakże projekt który tworzymy nie należy do najmniejszych dlatego poszukujemy solidnej ekipy administracyjnej, jak i budowniczej, z której wyłoniony zostanie operator, także szukamy: - dobrych budowniczych,
      - pomocników budowniczych, - osób które miałyby zamiar poduczyć się na budowniczego w ramach pracy u Nas. - osób do pomocy loremasterowi (tworzenie zadań, opisów itd.) - osób do pomocy przy mechanikach serwera (przedmioty, customowe craftingi itd.)    Ponadto, podczas współpracy z nami oferujemy:
      - przyjazne relacje z ekipą,
      - pomoc w problematycznych sytuacjach,
      - możliwość zdobycia nowego doświadczenia we współpracy z nami,
      - odpowiednio dostosowane do Waszych potrzeb godzin pracy.

Osoby chętne odsyłamy do formularza znajdującego się pod linkiem (
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      ), a w razie potrzeby do kontaktu z nami poprzez discorda: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
       lub TeamSpeak 3: ts3.keyside.eu  

• Przez Vitus T
      Witajcie,   Aktualnie buduję serwer RealLife. Jest sporo takich serwerów, ale ten będzie wyglądał zupełnie inaczej. Aktualnie w szczegóły nie wchodzę, bo od razu ktoś podkradnie wszystkie pomysły, i te serwer już nie będzie wyjątkowy. Oczywiście, gdy ktoś dostanie rangę dostanie wszystkie odpowiedzi na temat serwera.   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   Właściwie kogo szukam?   Aktualnie poszukuję administratorów, techników/programistów oraz budowniczych. Gdy serwer zostanie otwarty będzie dużo rozmaitych rang na, które także będzie rekrutacja.  Wzór na admina i budowniczego jest na forum, technicy piszą do mnie na Discord.  Tłumaczyć jakie zadania te rangi tłumaczyć raczej nie muszę, ponieważ występują one na praktycznie każdym serwerze.   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Coś o mnie   Mam na imię Witek. Mam 10 lat, (wiem, wiem zaraz będzie pisanie: "10 latek... Ha, ha, ha. To ma być jakiś dowcip? Co ja będę tracił czas na serwerze dzieciaka"). Lecz na prawdę daję sobie z tym serwerem radę, wszystko ogarniam. Mało kto sam ode mnie odchodzi, 2 odlazło, bo uznali, że za darmo pracować nie będą (technicy serwera), a 1, bo się forum paprało, bo były jaja z hostingiem. Teraz wszyscy się mnie czepiają i krytykują. Reszta jest kupę czasu nieaktywna lub nie umie spełniać swojej roli. Jestem dobry z ortografii,   Więcej dowiecie się po przyjęciu.   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Czego oczekuję oraz co oferuję?  Oczekuję: Od wszystkich oczekuję przede wszystkim tego, żeby byli ogarnięci, umieli pisać poprawnie, byli dużo aktywni, posiadali Discord'a, najlepiej sprawny mikrofon (choć póki serwer nie jest otwarty nie wymagany). Budowniczy i administratorzy mają swoje wymagania na forum.  W sprawie techników pisać do mnie PW, lub na Discord'a  Oferuję: Ogarniętą administrację Nie bierzemy ludzi z ortografią rażącą w oczy. Łatwy kontakt Dobrą zabawę ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kontakt: Discord (ja prywatnie) - Vitus27#6342 Forum: ForumCityLife.cba.pl Pozdrawiam, Vitus27  
    • Przez NanseTV
      Witam serdecznie 
      lubisz Budować
      Masz Talent 
      Napisz do mnie  A się dogadamy co do czego 
      Napiszesz Na 
      Facebooku :https://www.facebook.com/Bransellf-1745958125523180/
      Poczcie :nanse.tv.pl@poczta.fm
    • Przez staswalle
      Witajcie!
      Ostatnio odkryłem tajemniczy blok o ID 36. Na minecraft wiki nazywa się właśnie "Blok 36".
      Pierwsze co zrobiłem to zacząłem z nim testować. Udało mi się ustalić, że:
      Jest niewidzialny [po prostu go nie widac] Jest blokiem niesolidnym [np. przepuszcza światło, da się przez niego przejść] Nie da go się zastąpić innym blokiem [tak jak na przykład powietrze, woda, lawa ,trawa] Gra traktuje go jako tzw. entity [ergo, nie jest tak naprawde blokiem] Jest ktoś chętny by trochę poteoryzować, czemu wogule istnieje itp. ?