Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
MrSpoks

Szukam Helperów na dość znanym serwerze MegaDrop.

Rekomendowane odpowiedzi

MrSpoks    0
Napisano (edytowane)

Cześć! 

Z dniem dzisiejszym mam zaszczyt otworzyć rekrutację na stanowisko helpera, na serwerze Minecraft non-premium. Serwer prowadzony jest na wersji 1.7-1.8, a codziennie utrzymuje się na nim 200-400 osób. Wymagania:

- Dość obszerna znajomość Minecrafta (znana większość podstawowych komend helpera). Wymagamy wieku 15+, oraz poprawnego wypowiadania się, interpunkcji oraz ortografii na poziomie. Poza tym oczekujemy wysokiej kultury osobistej, jak i umiejętności sprawdzania graczy (wiadomo - killaura/macro/autoclicker/popularne cheaty) na serwerze MegaDrop. Do tego wymagamy, żeby osoba składająca podanie posiadała sprawny mikrofon, słuchawki + sprzęt komputerowy.  

Jeśli wydaje Ci się, że spełniasz wszystkie wymogi i chcesz dołączyć do naszej ekipy zgłoś się na mojej forumowej skrzynce. Oczekuję ładnego, przekonującego podania. (liczę, że osoba składająca podanie rozpisze się, bo nie przyjmujemy byle kogo)   :)

Nie stosujcie żadnego wzoru. Osoby ułatwiające sobie tak pracę z miejsca odpadają.

Edytowane przez MrSpoks

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MrSpoks    0
2 godziny temu, Tęczowy Pies Albert Latający Na Kawałku Baleronu napisał:

Skoro taki znany to podaj IP :P

To co napisałeś kompletnie nie ma sensu. Skoro jest właśnie znany - nietrudno go znaleźć, a podawać IP nie chcę. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Nawet jeżeli serwer jest znany to jest dużo serwerów tego typu więc nie wiadomo czy ta osoba by trafiła :)

Więc twoje zdanie nie ma sensu... 

I w tym swoim zdaniu, że ci się nie chcę IP mogłeś podać 10 razy...

Edytowane przez Tęczowy Pies Albert Latający Na Kawałku Baleronu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MrSpoks    0
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, Tęczowy Pies Albert Latający Na Kawałku Baleronu napisał:

Nawet jeżeli serwer jest znany to jest dużo serwerów tego typu więc nie wiadomo czy ta osoba by trafiła :)

Więc twoje zdanie nie ma sensu... 

I w tym swoim zdaniu, że ci się nie chcę IP mogłeś podać 10 razy...

Jak te dwa pierwsze zdania zrozumiałem, tak tego ostatniego kompletnie - naucz się pisać po polsku. Poza tym zależy co chcesz rozumieć przez "znany". Nie chcemy podawać IP, ponieważ nie chcemy mieć naszych graczy w administracji. Moje zdanie nie ma sensu? Odniosłem się do tego, co napisałeś wcześniej, że "skoro jest znany, to powinienem podać IP", w związku z czym mogę uważać, że Twój wniosek, jakoby iż moje zdanie byłoby bezsensowne, jest kompletnie bezpodstawny. Rozumowanie dedukcyjne na poziomie przedszkolaka? Chyba tak. :D

Edytowane przez MrSpoks

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 godzin temu, MrSpoks napisał:

To co napisałeś kompletnie nie ma sensu. Skoro jest właśnie znany - nietrudno go znaleźć.

Ale przeczytaj sobie to zdanie? Czy na świecie istnieje tylko jeden serwer Megadrop? Coś mi się nie wydaję...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MrSpoks    0
45 minut temu, Tęczowy Pies Albert Latający Na Kawałku Baleronu napisał:

Ale przeczytaj sobie to zdanie? Czy na świecie istnieje tylko jeden serwer Megadrop? Coś mi się nie wydaję...

Google nie gryzie. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
DDawiDD    0

Witam.

Mam na imię Dawid i Jestem doświadczonym Moderatorem/Helperem, pomagałem serwerom z modowaniem i nie tylko.
Umiem obsugiwac pluginy Essentials,World Edit.Kits, Itp w stopniu medium.

Jestem gotowy na współprace.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MrSpoks    0
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Tęczowy Pies Albert Latający Na Kawałku Baleronu napisał:

Co? O czym ty teraz mówisz? xD Ta bo w Google znajde taki gówno serwer...

Mówisz, że prowadzę gówno serwer, skoro gra na nim dziennie do 400 osób, a w jeden dzień potrafi zarobić więcej niż pewnie Ty miesięcznie? Potwierdziłes swoją hipokryzje i rozumowanie dedukcyjne na poziomie dzieciaka. ;)

Edytowane przez MrSpoks

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MrSpoks    0
Napisano (edytowane)

Napisałeś, że "mi się nie chce", co mogłoby świadczyć, jakobym był leniwym człowiekiem i nie chciałoby mi się podawać IP, "bo za dużo zachodu". Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania.

Dnia 28.01.2018 o 21:26, MrSpoks napisał:

podawać IP nie chcę. ;)

Co do tego, czy serwer faktycznie istnieje i gra na nim tyle osób, ile Ci już mówiłem, to tak - sprawuje się on całkiem nieźle, z edycji na edycje mamy coraz więcej graczy. Wystarczyłoby chociaż, że wpiszesz, Sherlocku Holmesie, mój nick w Google, lekko poszperał, i znalazłbyś dokładny adres. ;)

Edytowane przez MrSpoks

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam jestem Paweł w mc gram tak od ok 2011 roku mam średnie doświadczenie z byciem administratorem. Właściwie to nigdy nie byłem i staram się aby dostać jakąkolwiek range (wiesz im lepszy serwer tym lepsze CV :D). Mam 15 lat (o mutacje nie pytaj, bo sam nie wiem). Mam skype, discord i ts3. Mam ogarniety mikrofon 

( A przynajmniej jakość jest dobra). I co mogę powiedzieć? Nie zamierzam się chwalić niczym (w sęsie wiedzy) bo to sprawa indywidualna i sam musisz se to sprawdzić (bo potem będzie że naciągane) jak chcesz to masz tu mój Discord: nieznanypawel #8883

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MrSpoks    0
Dnia 5.02.2018 o 10:10, Pawel Nieznany napisał:

Witam jestem Paweł w mc gram tak od ok 2011 roku mam średnie doświadczenie z byciem administratorem. Właściwie to nigdy nie byłem i staram się aby dostać jakąkolwiek range (wiesz im lepszy serwer tym lepsze CV :D). Mam 15 lat (o mutacje nie pytaj, bo sam nie wiem). Mam skype, discord i ts3. Mam ogarniety mikrofon 

( A przynajmniej jakość jest dobra). I co mogę powiedzieć? Nie zamierzam się chwalić niczym (w sęsie wiedzy) bo to sprawa indywidualna i sam musisz se to sprawdzić (bo potem będzie że naciągane) jak chcesz to masz tu mój Discord: nieznanypawel #8883

Podania na moją skrzynkę odbiorczą.

Dnia 29.01.2018 o 17:18, Tęczowy Pies Albert Latający Na Kawałku Baleronu napisał:

Co? O czym ty teraz mówisz? xD Ta bo w Google znajde taki gówno serwer...

Dalej uważasz, że to taki "gówno serwer"? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
DaFFyy    0
Godzinę temu, MrSpoks napisał:

Podania na moją skrzynkę odbiorczą.

Dalej uważasz, że to taki "gówno serwer"? 

Ja tam znalazłem, że 2 lata temu byłeś w szkole podstawowej 

"

Szkoła podstawowa

Polski

5 punktów

Pomocy! :D Musze napisać z Polskiego dwa opowiadania. W pierwszym musi być narrator, obserwator a w drugim podmiot liryczny, bohater opowiadania

Dopytaj 

Obserwuj

Zgłoś nadużycie!

od MrSpoks01.12.2015" 

"

13 maj 2017 · Liczba postów: 4 · Liczba autorów: 4
Cześć! Nazywam się Bartek, mam 14 lat. Na MPCforum jestem aktywny od trzech lat, a od jakiegoś czasu miałem zamiar dołączyć do Waszej ekipy. Interesuję się ..." 

"
21 gru 2016 · Liczba postów: 4 · Liczba autorów: 2
Imię: Bartek □ Nick: MrSpoks □ Wiek: 14 lat □ Staż(na serwerze): 4 lata □ Znajomość regulaminu serwera (TAK /NIE): TAK □ Dlaczego właśnie nasz serwer?"

No cóż, są ludzie i taborety 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MrSpoks    0

To, o czym wspomniałeś, nie ma kompletnie związku z tym, o czym pisaliśmy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez Xanter Polski
      Serwer NCraft.com.pl jest obecnie w przebudowie i poszukuje miłego, uczciwego i pracowitego człowieka od budowania przeróżnych budowli najlepiej w stylu nowoczesnym (Np. wieżowce, kamienice. W naszej mapie obecnie zaś brakuje do zakończenia przebudowy MobAreny, Parku Rozrywki, Kościoła i Przystani/Portu dla łódek). Czy mamy graczy? Obecnie nie, bo całe siły skupiamy na przebudowie, a nie promocji  . Jak tylko ukończymy serwer zostanie on mocno wypromowany.
      Co możemy zaoferować od siebie?
      Miłą atmosferę Rangę Budowniczego Zgrany zespół Jesteś zainteresowany/a (tak kobiety też mile widziane jako Budowniczy)? To napisz na x96@int.pl lub na Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

• Przez Matrikx
      Projekt Minecraft - KeySide.eu
        Drodzy użytkownicy, jesteśmy nową ekipą w społeczności minecraft'a, która za cel postawiła sobie stworzenie serwera RP/G. Jednakże projekt który tworzymy nie należy do najmniejszych dlatego poszukujemy solidnej ekipy administracyjnej, jak i budowniczej, z której wyłoniony zostanie operator, także szukamy: - dobrych budowniczych,
      - pomocników budowniczych, - osób które miałyby zamiar poduczyć się na budowniczego w ramach pracy u Nas. - osób do pomocy loremasterowi (tworzenie zadań, opisów itd.) - osób do pomocy przy mechanikach serwera (przedmioty, customowe craftingi itd.)    Ponadto, podczas współpracy z nami oferujemy:
      - przyjazne relacje z ekipą,
      - pomoc w problematycznych sytuacjach,
      - możliwość zdobycia nowego doświadczenia we współpracy z nami,
      - odpowiednio dostosowane do Waszych potrzeb godzin pracy.

Osoby chętne odsyłamy do formularza znajdującego się pod linkiem (
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      ), a w razie potrzeby do kontaktu z nami poprzez discorda: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
       lub TeamSpeak 3: ts3.keyside.eu  

• Przez Vitus T
      Witajcie,   Aktualnie buduję serwer RealLife. Jest sporo takich serwerów, ale ten będzie wyglądał zupełnie inaczej. Aktualnie w szczegóły nie wchodzę, bo od razu ktoś podkradnie wszystkie pomysły, i te serwer już nie będzie wyjątkowy. Oczywiście, gdy ktoś dostanie rangę dostanie wszystkie odpowiedzi na temat serwera.   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   Właściwie kogo szukam?   Aktualnie poszukuję administratorów, techników/programistów oraz budowniczych. Gdy serwer zostanie otwarty będzie dużo rozmaitych rang na, które także będzie rekrutacja.  Wzór na admina i budowniczego jest na forum, technicy piszą do mnie na Discord.  Tłumaczyć jakie zadania te rangi tłumaczyć raczej nie muszę, ponieważ występują one na praktycznie każdym serwerze.   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Coś o mnie   Mam na imię Witek. Mam 10 lat, (wiem, wiem zaraz będzie pisanie: "10 latek... Ha, ha, ha. To ma być jakiś dowcip? Co ja będę tracił czas na serwerze dzieciaka"). Lecz na prawdę daję sobie z tym serwerem radę, wszystko ogarniam. Mało kto sam ode mnie odchodzi, 2 odlazło, bo uznali, że za darmo pracować nie będą (technicy serwera), a 1, bo się forum paprało, bo były jaja z hostingiem. Teraz wszyscy się mnie czepiają i krytykują. Reszta jest kupę czasu nieaktywna lub nie umie spełniać swojej roli. Jestem dobry z ortografii,   Więcej dowiecie się po przyjęciu.   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Czego oczekuję oraz co oferuję?  Oczekuję: Od wszystkich oczekuję przede wszystkim tego, żeby byli ogarnięci, umieli pisać poprawnie, byli dużo aktywni, posiadali Discord'a, najlepiej sprawny mikrofon (choć póki serwer nie jest otwarty nie wymagany). Budowniczy i administratorzy mają swoje wymagania na forum.  W sprawie techników pisać do mnie PW, lub na Discord'a  Oferuję: Ogarniętą administrację Nie bierzemy ludzi z ortografią rażącą w oczy. Łatwy kontakt Dobrą zabawę ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kontakt: Discord (ja prywatnie) - Vitus27#6342 Forum: ForumCityLife.cba.pl Pozdrawiam, Vitus27  
    • Przez NanseTV
      Witam serdecznie 
      lubisz Budować
      Masz Talent 
      Napisz do mnie  A się dogadamy co do czego 
      Napiszesz Na 
      Facebooku :https://www.facebook.com/Bransellf-1745958125523180/
      Poczcie :nanse.tv.pl@poczta.fm
    • Przez IceMelt
      Meleride jest prężnie rozwijającym się serwerem o typie Real-Life na najnowszej wersji gry.
      Chcemy pokazać, że można stworzyć fajny i ciekawy serwer w zalewie serwerów easyhc i innych tego typu.
      Naszym celem jest stworzenie jak najbardziej realistycznego serwera z jak największą ilością rzeczy ze świata realnego.

Serwer powstałby już wcześniej, ale postanowiliśmy przepisać wszystkie skrypty na pluginy.
      Póki co zajmujemy się stroną techniczną serwera, codziennie dodawane są nowe klasy i dodatki do pluginów.
      Gotowe są pojazdy, ich modele, system kupna i działania na serwerze.
      Mamy własny serwer
      z małą społecznością i własnym botem. Współpracujemy również z hostingiem lvlup.pro.
      W planach mamy dokończenie pluginów, opublikowanie strony internetowej, przerobienie mapy oraz wystartowanie serwera.
      Brzmi bardzo ogólnikowo, ale to tylko post do rekrutacji, każdego pomysłu chyba nie ma sensu opisywać.
      Jakby ktoś chciał sobie poczytać to niżej dostępny będzie link do naszego projektu na forum lvlupa.

Poszukujemy:
      - Budowniczych oraz dekoratorów wnętrz,
      - Początkujących1, średnio zaawansowanych1, jak i tych zaawansowanych programistów Javy,
      - Modelarzy - osoby potrafiące robić modele w programie typu Cubik Studio, bądź innej aplikacji obsługującej modelowanie 3D,
      - Policjantów - odpowiednik Moderatora, Helpera.

Oczekujemy:
      - Aktywności na serwerze/Discordzie,
      - Posiadania doświadczenia w tym, na co się chce rekrutować,
      - Dojrzałości psychicznej - wiek jest nieważny,
      - Opcjonalnie - posiadania mikrofonu,
      - Posiadania
      .
      Oferujemy:
      - Elastyczne godziny pracy - nie trzeba się śpieszyć, twoja rola musi być wykonana, ale bez przesady!
      - Przyjazną i doświadczoną ekipę,
      - Pełną organizację,
      - Szybki serwer do testów,
      - Pomoc, gdyby się czegoś nie potrafiło,
      - Nabycie nowego doświadczenia,
      - Posadę oraz posiadłość i inne dodatki na start na serwerze.

Discord serwera:

Prywatna wiadomość (Discord): Melt#3047
      Prywatna wiadomość - Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Link do w.w. tematu na forum lvlup:

*1 - Nie chodzi oczywiście o totalnych początkujących co potrafią napisać jedynie plugin na komendę.