Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. . Chciałbym zaprosić na nią zarówno graczy szukających ciekawych serwerów jak i administracje, pragnącą zareklamować swój serwer. Reklama jest w pełni darmowa, na ten moment moduł premium jest n..."> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. . Chciałbym zaprosić na nią zarówno graczy szukających ciekawych serwerów jak i administracje, pragnącą zareklamować swój serwer. Reklama jest w pełni darmowa, na ten moment moduł premium jest n..."> Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
Eukill

Mserwery.pl - Zareklamuj serwer Minecraft za darmo

Rekomendowane odpowiedzi

Eukill    0

Cześć, stosunkowo niedawno wystartowała nowa lista serwerów minecraft

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

. Chciałbym zaprosić na nią zarówno graczy szukających ciekawych serwerów jak i administracje, pragnącą  zareklamować swój serwer. Reklama jest w pełni darmowa, na ten moment moduł premium jest niedostępny. Prócz wielu graczy przeglądających codziennie nasze listy, daje Wam ona mały bonus do pozycjonowania samej strony, bowiem w opisie możecie umieścić link do swojego serwera. Warto nadmienić, że posiadamy także live tracker serwera, dzięki któremu każdy z Was będzie mógł za darmo wygenerować sobie banner ze statusem serwera i ilością graczy online, a później wstawić go na forum lub stronę ;).

Krótkie poradniki video przedstawiające działanie naszej strony:

 

Pozdrawiam i zapraszam - Lista promująca

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

mserwery.pl

 

Jeżeli macie jakieś ciekawe sugestie, tudzież uwagi - prosimy o opinie w tym wątku, na pewno się z nimi zapoznamy, dzięki!

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×