Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
CubeFilms

I "Czarny Szlak" - seria fabularna Minecraft.

Rekomendowane odpowiedzi

CubeFilms    0

Witajcie.

Od 6 lat robimy serie fabularne z Minecraft, z mniejszymi lub większymi przerwami stworzyliśmy już 3 serie. Teraz, nauczeni błędami, staramy się cały czas ulepszać swój dorobek.

Pierwsza część filmu, serii fabularnej Minecraft pod tytułem Czarny Szlak jest to opowieść o śmiałku, który porzucił wszystko i ruszył w trasę w nieznaną jaskinię. W czasie swojej podróży będzie musiał pokonać swoje lęki i swoją przeszłość.

UWAGA! Film przeznaczony jest dla osób powyżej 13 roku życia! Może zawierać elementy nieodpowiednie dla niektórych osób.

Uwaga! Jeżeli ktoś chce pomóc przy produkcji filmów, zapraszam do pisania: fromasz@g.pl . Pamiętajcie, oczekujemy głosu znośnego. Jeżeli nie macie głosu, zawsze dla was się coś znajdzie (np budowa lub obmyślanie) :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Sivid
      Witam ^^ 
      Prowadzę od niedawna w zasadzie kanał z filmikami do Minecrafta, zacząłęm nową serię niedawno i mam kilka spotów modów. Obczajcie i dajcie proszę znać co poprawić i co zmienić. 

Jeden ze spotów moda : 

I mini seria, którą niedawno zacząłem :

I co myślicie ? 
    • Przez Madelaine
      Witam!
      Zapraszam do oglądania moich  gameplay'ów z Minecraft. Będę się starać, aby filmy były jak najbardziej ciekawe, póki co zaczynam od zera, ale myślę, że efekty pracy będą widoczne już w następnych filmach. Mam nadzieję że kogoś to zainteresuję, liczę także na jakieś wskazówki od doświadczonych graczy :))

• Przez Str34k
      Witam szukam 2 osób do serii fabularnej Minecraft.
      Fabuła:
      Fabuła była by o świecie w którym wybuchł największy reaktor atomowy i po tym nastała anarchia...
      Wymagania:
      1. Umiejętność dobrego budowania
      2. Chociaż minimalny poziom aktorstwa
      3. Sprawny mikrofon
      4. No tak 12+ lat
      O mnie:
      Mam 14 lat
      Mam sprawny mikrofon
      Mam minecraft premium
      Kontakt:
      steam: 
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      discord: 
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    • Przez Lenny652
      Witam, szukamy dziewczyny do serii fabularnej w Minecraft'cie. Seria będzie w klimatach Cyberpunka i generalnie podchodząca pod to uniwersum (futurystyczne metropolie, przemoc, korupcja, pieniądze, gangi, itp.) WYMAGANIA: Min. 13 lat, w miarę ogarnięty mikrofon, skype/teamspeak/discord, czas w weekendy. 
      Chciałbym, aby seria była jak najprofesjonalniej wykonana i dołożę wszelkich starać by utrzymać jej klimat jak i poziom. Prosiłbym aby chętne osoby podpisywały się pod tym tematem, a administrację mocno przepraszam i prosiłbym o przeniesienie, jeśli napisałem to w złym miejscu  (To mój pierwszy post)

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.