Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

Rekomendowane odpowiedzi

bdldsy.png

2vxg9xw.png

Witam. Nazywam się Kuba i zajmuje się administracją, promocją, reklamą oraz zarządzaniem. Mam 18 lat oraz chodzę do jednego z prestiżowych liceów w Nowym Sączu, niedaleko Krakowa w województwie małopolskim na kierunku humanistycznym. Interesuje się sportem, muzyką POP oraz myrmekologią. Jestem językowcem, poza językiem polskim, w dużej mierze moim życiem pokieruje język angielski oraz niemiecki. W wolnych chwilach zajmuje się tłumaczeniem niewielkich tekstów.
Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszam 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

24b9d1t.png
Uwagi: Oprócz Minecrafta skupiłem się na innych typach gier. Dlaczego ? Bowiem każda ważna współpraca przyniosła mi jakieś korzyści "zawodowe", które są wyróżnione podkreśleniem. Wszystkie są istotne, pomimo tego, że nierzadko nie dotyczą samej gry.

Gimper - jeden z najpopularniejszych YOUTUBERÓW o Mnie:

a) Minecraft

Świadczenie usług Administratora Głównego na serwerze Adrianny S. (ps. art. Rap3erka) pod adresem pvp.raperka.pl, a wcześniej na serwerze RCGC.pl przez 3 lata. Do moich głównych zadań należało między innymi budowanie mapy, w tym obsługa i znajomość większości komend. Tworzenie profesjonalnej prezentacji serwera oraz forum IPboard pod przewodnictwem doświadczonego administratora, również członka ekipy.  Zarządzanie oraz koordynowanie ekipą serwera oraz pomoc od strony twórczej. Obowiązki obejmowały również organizację zaplanowanych ówcześnie wydarzeń (eventów). W sumie udało nam się zebrać setki graczy, a samej właścicielce uzbierać już prawie dziesięciotysięczną widownie pod postacią subskrybentów na serwisie YouTube. Posiadam konto premium. Serwer funkcjonuje nadal.

Dzięki uczestnictwu w tym przedsięwzięciu zyskałem zdolność samodyscypliny i umiejętność rozdysponowania czasem w odpowiednim stopniu.
Poza tym serwerem, pracowałem na wielu, mało znanych serwerach najczęściej jako moderator/budowniczy. Zbudowaną przeze mnie mapę, wraz z właścicielem serwera można obejrzeć na poniższej prezentacji (link). Reasumując, byłem obecny przy około 200-250 projektach związanych z Minecraft.

Link: 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

 

b) Serwery Metin2

Świadczenie usług Mistrza Gry (Game Mastera) na 7-letnim serwerze Metin5 przez ponad dwa lata. Do moich zadań należało organizowanie wydarzeń, pilnowanie porządku oraz szersza współpraca w kierunku rozwijana serwera pod względem komunikacji oraz stworzenie regulaminu (poznanie serwerów Discord oraz IPboard w szerszym stopniu). Serwer funkcjonuje nieprzerwanie po dzień dziś.
Nabycie umiejętności perswazji oraz odpowiedzialności za innych, w tym przypadku za serwer. Nabycie umiejętności zachowań formalnych oraz nieformalnych w zależności od powagi sytuacji.

Link: metin5.com.pl

 

c) Moderator Zadane.pl (Brainly.pl)


1089snk.png
 

Serwis, który dumnie reprezentuje 60 milionów użytkowników. Wśród nich mała grupa moderatorów, zaledwie 150 – w tym ja. Moderowanie ogromnej społeczności oraz integracja z nią już od 4 lat. Jest to największy startup w Europie.
Dzięki tej wielokulturowej społeczności zyskałem nieprawdopodobną umiejętność integracji oraz łatwość nawiązywania znajomości z zagranicznymi osobami. Tym samym pozwoliło mi to na poznanie podstaw języka francuskiego (nosdevoirs.fr), niemieckiego oraz hiszpańskiego (brainly.lat). Do dzisiaj pracuję jako Brainly Moderator (jako wolontariusz) w grupie przedmiotowej Język Polski-Historia-WOS. Dzięki temu również mogłem poznać tajniki współpracy z większym gronem doświadczonych i dojrzałych ludzi.
Osobiście uważam to za moje największe dotychczasowe osiągnięcia. Kto w końcu nie zna Zadane.pl ?

Link: 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

 

inu1r7.png

 

d) Radio internetowe

Pomimo tego, że jest to dość nietypowa umiejętność pracowałem kiedyś w internetowym, mało znanym radiu "Radio Red-White" Do ekipy dołączyłem w 2010 roku a moja działalność nie trwała tam zbyt długo, bo w połowie 2011 roku zregenerowałem z powodu braku czasu. . Niestety na chwile obecną radio przestało istnieć. Dawniej, pod adresem MANIFO, teraz starą stronę można obejrzeć pod adresem radioredwhite.jimdo.com. Mimo tego, że był to krótki epizod, zabawa była przednia.
 Nauczyła mnie ona poprawnego i bezbłędnego wymawiania trudnych wyrazów, komunikacji głosowej ale przede wszystkim dzięki niej powstała moja druga, zaraz po myrmekologii pasja – dziennikarstwo. 

 

e) Inne moje umiejętności

Dawniej pracowałem jako nieprofesjonalny grafik dla mało znanych YouTuberów. Tworzyłem tła, avatary, miniaturki. Dzięki tym małym przedsięwzięciom jestem w stanie stworzyć ładną grafikę. Nie jest może ona jakoś bardzo profesjonalna, ale myślę, że jak na standardy średnio znanego serwera lub laika jest wystarczająca. Co najważniejsze, jest ona za darmo.

W młodzieńczych latach lubiłem również bawić się z remiksowaniem muzyki oraz montowaniem filmów. Do teraz sprawia mi to przyjemność. Powiem więcej – jeżeli chodzi o montowanie, jestem w tym całkiem niezły.

Fotografia, robienie zdjęć naturze. Dzięki wgłębieniu się w tajniki przyrody postanowiłem, że zacznę ją fotografować. Robię zdjęcia w wysokiej rozdzielczości dobrym sprzętem i potrafię do nich na przykład wkleić zwierzęta lub jakieś postacie. Jest to część tworzenia grafik.
Potrafię również stworzyć profesjonalną stronę internetową na serwisach dla laików – czy to JIMDO czy MANIFO. Posiadam również wykwalifikowaną kadrę (czyt. znajomości), która potrafi stworzyć świetne, profesjonalne forum IPboard. Są to zawodowi programiści.
Jednym z najbardziej widocznych atutów jest niesamowita umiejętność tworzenia tekstów, regulaminów, opowiadań. Znajomość lektur, ortografia jest na bardzo wysokim poziomie. Jestem w stanie stworzyć wszystko w tym kilkustronicowe wypracowania oraz opracowania.

5dpf04.png
 Administracji, która obrała sobie konkretne cele i za wszelką cenę do nich dąży,
 Dyspozycyjności właścicieli,
 Doświadczonych, dojrzałych współpracowników,
 Unikalności serwera, czegoś, czym się wyróżnia, coś, dzięki czemu będziemy mogli nabyć nowych doświadczeń
 Dobrej zabawy w gronie miłych, a przede wszystkim posiadających do siebie dystans ludzi.

To są moje warunki. Pracuję wyłącznie z doświadczonymi ludźmi, na średnio lub słabo rozwiniętych serwerach. Nasza współpraca kończy się, kiedy serwer osiągnie bardzo dużą popularność (możliwe wyjątki). Wynika to z wielokierunkowej pracy, która opiera się na wielu forach/serwerach. Ja pomagam wyłącznie rozwinąć serwer. Mogę również przejąć rolę promotora lub moderatora forum serwerowego, rzadziej TS (słaba znajomość) oraz discorda. Ewentualnie prowadzenie Fanpage.
Uwagi: Możliwość podpisania umowy w przypadku podania poufnych danych (danych do konsoli, sklepu internetowego).

25ox7og.png
Dla osób, których nie znam, wyłącznie moje GG (50506991), e-mail (jakuwe68@gmail.com), oraz PW na tym forum.

Uwagi: Najszybciej odpisze na e-maila. W tytule proszę wpisać "OFERTA PRACY" oraz podać ewentualnego TeamSpeaka lub inne miejsce, gdzie można spokojnie popisać/porozmawiać.
Na chwile obecną preferuje czat.

Dla osób które weszły ze mną we współpracę - Facebook.

bdldsy.png

 • Lubię to! 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

 • Podobna zawartość

  • Przez Tęczowy Pies Albert Latający Na Kawałku Baleronu
   Zostanę: Budowniczym
   Oferuję: .
   - Znajomość komend Budowniczego
   - Potrafię pracować w Grupie
   - Ortografię na poziomie ( Ale czasami każdy się myli ) 
   Oczekuję:
   - Rangi Budowniczy
   O mnie:
   - Mam 13 lat nazywam się Kuba i interesuję się Programowaniem ( Dopiero początki ).
   Kontakt : 
    - Discord ( Podam na PV )
  • Przez Gigoss07
   O mnie:
    
   Mam na imię Szymon i posiadam 16 lat. Mieszkam na Śląsku w małej wiosce - Bieżeń, obok Częstochowy. Chodzę do trzeciej klasy mundurowego gimnazjum. Interesuje się komputerami oraz piłką nożną. Po gimnazjum wybieram się do Technikum - Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych. Piszę zgodnie z zasadami ortografii, jestem miły i pomocny. Na grę na serwerze jestem w stanie poświęcić dziennie około 3 godziny, w weekendy więcej.
    
                                                                                                                        Doświadczenie:
    
                   - Moderator serwera skyblock.pl
                   - Pomocnik na sieci serwerów vertez.pl
                   - Moderator na sieci serwerów kcraft.pl
                   - Moderator na forum sieci serwerów kcraft.pl
                   - Moderator (z OP) serwera mc.ench.pl 
    
                                                                                                                        Oferuję:
                
                  - Zaangażowanie w serwer
                  - Ok. 3h dziennie poświęcone na serwer (tj. chat i pomoc graczom)
                  - Znajomość ortografii
                  - TeamSpeak3, Discord oraz Sprawny mikrofon
                  - Dojrzałość emocjonalną
    
                                                                                                                        Wymagam:
    
                  - Dojrzałości emocjonalej
                  - Serwera z ilością graczy minimum 30 (Jeżeli serwer jeszcze nie wystartował chciałbym znać plany administracji co do reklamy serwera oraz wejścia na serwer kilka dni przed startem)
                  - Serwerowego Teamspeak'a i/lub Discord'a
                  - Właściciela serwera mającego przynajmniej 16 lat
                  - Zaangażowania w rozwój serwera
  • Przez czesio123456
   Uszanowanie panowie/panie doświadczenie 1 rok pewnie dużo osób cię zastanowi jak mogę mieś rok doświadczenia jak nie pisałem że zostanę technikem ani nie dawałem pluginów po prostu pluginy pisałem dla mnie na mój serwer ale serwer nie wypalił i postanowiłem zostać u kogoś technikem że doświadczenie jak mam mogę je wykorzystać i pomóc osobą  przy serwerze
    
    
   Imię - Brajan
   Wiek - 18
   Cena - za darmo (Nie chce zarabiać tylko pomagać) 
   Na pomoc poświęcam - 5-6 godzin na dzień zależy też od dnia Weekend pomagam całe 2 nocki jeżeli jest dużo roboty
   Kontakt - GG = 65449254 Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

    
    
    
   Oczekuję:
   - Ts3,Fb
   - Rangi
   - Zaufania
   - Szybkiego kontaktu z właścicielem 
   - Cierpliwości od strony właściciela 
    
    
   Oferuje 
   - Szybki kontakt przez numer tel,fb,gg
   - Napisanie pluginu od początku do końca
   - Napisanie skryptów 
   - Pomoc przy wybieraniu hostingu
   - Załatwienie tańszej reklamy u youtubera
   - Grafikę na serwer 
   - Podpinanie domeny pod serwer jeżeli właściciel nie wie jak
  • Przez Vitus T
   Cześć,
   Coś o mnie: Mam na imię Witek, mam 10 lat. Może i jestem młody, ale buduję dobrze. Posiadam własny serwer, ale lubię też grać na innych dla rozrywki. Lubię grać w nogę. Gram w krakowskim klubie jako wyjściowy bramkarz. Lubię słuchać muzyki, przede wszystkim rapu. Moim ulubionym raperem jest Eminem i Lil Wayne. 
   Czego oczekuję: 
   - Przed nickiem rangi Budowniczy/admin 
   - Miłej i fajnej atmosfery 
   - Chciałbym, żeby serwer był otwarty (nie jest to wymagane) 
   Co oferuję:
   - Miłej rozrywki 
   - Budowanie ładnych budowli
   -  Pomaganie innym graczom. 
   Kiedy gram:
   Więc tak:
   Od pn-do czw. NIGDY
   Pt.-sob. - 4-6h
   Nie. - 0-4h 
   Najbardziej lubię serwer RealLife. 
   Chętni piszą w komentarzach bądź PW
  • Przez KaySki
   Witam poszukuję servera minecraft na którym zostanę adminem lub moderatorem
   Poszukuję najbardziej serverów 1.7x-1.8x (SkyBlock , Survival , EasyHC)
    
   O mnie !
   -staż: Gram już od 4 lat
   -wiek: 15 lat
   -doświadczenie: Były moderator skyblock kwadratowejmasakry , chatmod survival kwadratowamasakra , admin i technik bets.
   -co będę robił: Wiadomo pomoc graczom,organizowanie eventów itd.. mogę także pomóc w konfiguracji pluginów(robię to od roku)
   -zainteresowania: Interesuję się downhill'em(kategoria jazdy na rowerze) , motocyklami oraz informatyką(jestem na kierunku informatycznym i mam dość duże doświadczenie)
   -kontakt: SKYPE ,GG,TWITCH,FACEBOOK,YOUTUBE
    
   Więc to chyba tyle
   Propozycje w komentarzach lub w prywatnych wiadomościach
   ps.:
   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
×