Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

Rekomendowane odpowiedzi

cam1l_    0

Siema, mam konto do minecrafta, w ktorego nie gram : ))
Dlatego chce sprzedac/zamienic konto do mc : ^ ) 
Najlepiej gdybys mial konto do lola na wymiane, na ktorym jest sporo postaci, [ciach] skiny : ))))
NAJLEPIEJ EUNE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kirok    0

Mogę się zamienić na cs:go gloobal offensive

Edytowane przez kirok

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez blvcktxannyboii
      *Witam, mam na sprzedaż konta premium do minecraft z pelerynką optifine. *Forma płatności tylko przez kod paysadecard. *Najpierw przyjmuję kod, potem podaje hasła, aby uniknąć komplikacji.   *Cennik - Konto premium + Pelerynka optifine 50 zł PSC - Konto premium 30 zł PSC - Pelerynka optifine 20 zł PSC   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    • Przez Kraft
      Witam.

Chciałem założyć profesionalnego serwera [b]PREMIUM[/b] z własną nazwą i bez żadnego hamachi, po prostu zwykły serwer, na który mogą wchodzić gracze tylko z [b]PREMIUM[/b]. Dodam że kupiłem [b]PREMIUM[/b].
      Chodzi o własną mapkę z własnymi pluginami i rzeczami. Żebym mógł dodawać pluginy i wszystko robić tak jak założyciele najlepszych serverów premium. Wiem że do tego jest potrzebny bukkit itp. ale o to się nie martwię, tylko o to jak to zrobić. Po prostu ludzie z premium będą wbijali przez moje IP na server [b]PREMIUM[/b]. Wiem, że jest dużo takich tematów, ale z non-premium a ja chcę [b]PREMIUM[/b].