Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

Pytanie

Bezradna    0
Cześć

Mam nadzieję, że wybrałam dobry temat.

Mój młodszy brat jest zafascynowany Minecraft'em, codziennie ogląda filmiki na YouTube. Ja nie mam o tym pojęcia, kompletnie się na tym nie znam, dlatego liczę na zrozumienie i pomoc.
On gra na Xbox one, spodobały mu się mody z czołgiem itp., czy jest w ogóle możliwość kupienia, pobrania tego na jego konsole? Jak to działa?  

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
nicku1    46

Spóźniony ale przybywam! Nie jestem pewien czy jest mod na czołgi na wersje konsolowe, trzeba przejrzeć w menu głównym "Marketplace" i poszukać, ale mocno powątpiewam aby były takie mody na wersje konsolową.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez boi559
      Witajcie 
      Stworzyłem serwer zmodowany i szukam chętnych do gry. Paczka modów będzie do ustalenia.

Wymagania:
      -mutacja
      -min. 14 lat 
      -sprawny mikrofon
      -Discord
      -Kultura osobista
      -Poczucie humoru

KONTAKT (discord) ---->   
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
         lub pisać w odpowiedziach i na priv  
    • Przez melekhd
      Cześć!
      Mam pytanie do wszystkich co sie znaja na hostingach. Ktos wie dlaczego może, nie moge wgrac pluginow na hosting hostandplay na serwer za ktory zaplacilem 20 zł. Czy moze nie ma miejsca czy jak. Bylby ktos mi w stanie pomoc :D? Z gory dzieki
    • Przez Sivid
      Witam ^^ 
      Prowadzę od niedawna w zasadzie kanał z filmikami do Minecrafta, zacząłęm nową serię niedawno i mam kilka spotów modów. Obczajcie i dajcie proszę znać co poprawić i co zmienić. 

Jeden ze spotów moda : 

I mini seria, którą niedawno zacząłem :

I co myślicie ? 
    • Przez beduinXXX
      Robię obecnie mapę clicker z pomocą komend i mam zamiar spytać się czy niektóre rzeczy są wykonalne z pomocą komend na czystym minecraft. 1. Da się ustawić własny loot dla potwora i ustawić jego spawnowanie (cykliczne). 2.Zmienić żywotność przedmiotu leżącego na ziemi? 3. Zrobić blok za pomocą komendy, ale żeby miał właściwości skrzyni. Jak będę miał więcej pytań to edytuje post i dzięki za pomoc ;). 
    • Przez kubix4120
      Witam , mam na imię Kuba i bardzo lubię uniwersum Władcy pierścieni i Hobbita . Szukam osoby z którą mógłbym odwzorować ten wspaniały świat w minecraft . 
      Osoba która rozpocznie ze mną tą przygodę musi mieć TSa albo Discorda i znać trochę WorldEdita ale przede wszystkim ważne jest zaangażowanie !