Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
xThouSandGaming x

Zapraszam na mały serwer vanilla survival [1.12.2]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Niedawno stworzyliśmy z przyjaciółmi mały server minecraft. Chiałbym wam o nim opowiedzieć i serdecznie na niego zarposić. :)

Co to za server?

Jest to server vanilla survival. Co oznacza, ze nie ma on żadnych pluginów.

Co jest w nim takiego fajnego?

Wszystko :). To, że jest stworzony dla ludzi uwielbiających budować lub grać na singleplayerze. Dlaczego? Wspólnie sobie pomagamy a co najważniejsze dobrze się bawimy :D. Wspólne zabijanie smoka, rajdowanie morskich monumentów, budowanie czy pomoganie w tworzeniu swojego własnego małego królewstwa. Mamy to wszsytko!

Skoro nie ma tu żadnych pluginów to nie ma też zabezpieczeń, prawda?

Tak. I to jest jedna z najlepszych, rzeczy jakich można doświadczyć na naszym serverku. Czyli zaufanie i prawdziwie rodzinna atmosfera. Uwierz mi - jeśli nie pozwolisz, nikomu otworzyc twojej skrzynki nikt nawet się na nią nie spojrzy.

Jak sie połączę z serverem?

Nie potrzebujesz, żadnego hamachi czy innych tego typu rzeczy. Hosting jest oplacony na pół roku więc server na pewno nie padnie za 2 miesące ;)

Dodatkowe informacje:

ilość slotów: 10. Nie chciałbym więcej aby nie przeciążać servera. To ma być server na pół roku więc spodziewam się masy lagujących konstrukcji oraz mob spawnerów.

opłata: nic. null. zero. Tak jak mówiłem hosting jest opłacony.

wymagania: Praktycznie żadne. Oprócz umiejętności uszanowania czyjegoś dobytku :)

premium: Nie. 

ip?: Podam po zgłoszeniu się na pw. Wiadomo dlaczego - nie chcemy grieferów.

backup: robiony jest codziennie więc twoje postępy są bezpieczne :D

przyszłe edycje: Jeżeli będzie zainteresowanie to jestem w stanie sam opłacać hosting.

kontakt: pw, steam: 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

W dużym skrócie szukamy zapalonych graczy, którzy poświęcają masę czasu na grę na survivalu oraz potrafią działać w grupie i dobrze się przy tym bawić. Zapraszamy bo atmosfera jest naprawdę świetna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawidsla    0

Witam chciałbym zagrać tylko podaj numer świata w którym mógłbym zagrać . Jestem początkującym na forum

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez dphz

IP do skopiowania: surv.ml
      Jeżeli surv.ml nie działa, użyj dphz.mineland.pl

Typ serwera: Survival + Cuboidy + Slimefun
      Opis rozgrywki: survival na luźnych zasadach

Dziękuję za przeczytanie i zapraszam do gry 
    • Przez Asaznanie
      Witam

Szukam osób zaangażowanych w rozgrywkę celem stworzenia zorganizowanej grupy do gry.
      Typowy survival, gildie/frakcje oraz inne gry, również te nie Minecraftowe.
      Im nas więcej tym lepiej. Więcej informacji proszę na PW. A każdy zainteresowany dalszym rozwojem zdarzeń
      niech zjawi się na serwerze TS: te-es.pl
      na kanale 73.Warsztaty  Hasło: 123
      Jestem tam zawszę 19:00/19:30  do 21:30

• Przez Sugar Company
      Cześć!
      Szukam kogoś, kto chciałby pograć ze mną na podwodnej mapie "Atlantis" (link: 
      ) Mam ochotę wrócić do vanilla, survival minecrafta, ale samej jakoś tak nudno
      Jakby znalazł się jakiś ochotnik, to przegadamy sprawę serweru itp. 
    • Przez nitrous31
      Siemanko. Mam do zaprezentowania mój gród wypadowy na przygody w świecie minecrafta. Mapka zaczęła powoli powstawać w styczniu 2017 roku, co jakiś czasz ją rozwijam o kolejne elementy. Wygenerowany świat zawiera wielkie biomy.
      Otoczony wysokim murem, samowystarczalny gród z osadnikami. Idealny do wypadu z kolegami na przygody, a kilka domków mile ugości kilku graczy na raz. Zaczęło się od przebudowy wioski osadników. Klimat miejsca dodatkowo nadaje część budynków wykonana z bloków cegły i pomarańczowej gliny jako dachówki. 
      Przebudowie uległ też teren bezpośrednio w okół murów min. trwają pracę nad rzeką z lewej strony screena poniżej, która będzie wpadała do naturalnej fosy powstałej z wygenerowanej szczeliny. Szlak błekitnej wełny wyznacza nowe koryto rzeki. Okolice w okół porasta duży las ciemnego dębu z wielkimi grzybami a bezpośrednio za tyłami jest jezioro na tle gór, zasilane z górskiego strumienia i odpływem rzecznym do wspomnianej fosy. 
      Jak wam się podoba? 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Legenda:
      1. Brama wejściowa do grodu, z mechanizmem 2. Działo na rakiety Sędziego Dredda 3. Elektrownia wodna 4. Dom bliźniak dla graczy 5. Tawerna 6. Pixel art Super Mario  7. Bazar z częścią osadników 8. Budka z kebabem 9. Miejsce na piknik 10. Kościół 11. Dzwonnica 12. Mój domek 13. Stary mały ratusz, gabinet kartografa 14. Kamienica NPC'tów z pixel artami Mario 15. Laboratorium i rozdzielnia itemów z pixel artami Luigiegi 16. Duży nowy ratusz z mapą grodu 17. Drzewa z "waty cukrowej" z ukrytym mini domkiem 18. Farma zwierząt i automatyczna farma trzciny cukrowej (owce, świnie, krowy) 19. Stodoła, stajnia 20. Automatyczna farma grzybów al'a silos na zboże 21. Szklarnia z uprawami i automatyczna farma kaktusów 22. Pastwisko dla zwierząt i hodowla królików 23. Fabryka- generatorami kobla, automatyczna przepalarka, kuźnia, betoniarka (automat do robienia betonu), 24. Magazyn z automatycznym segregowaniem itemów 25. Czarna piramida z portalem do Netheru i parkur nad lawą 26. Skwerek wypoczynkowy z planszą do gry w warcaby dla graczy 27. Baza na palach, jedna z pierwszych konstrukcji na mapce 28. Pixel art z przeciwnikami z gry Space Invaders nad którymi wysoko "orbituję" satelita kosmiczny.
      Dalsza część screenów grodu w na : 

• Przez Michasx
      Witam chciałby zapytać czy ktoś chciałby ze mną zagrać na moim serverze. Na serverze będzie można zakładać miasta, pracować, budować i kopać. Jest to taki survival z miastami i pracodawcami. Jeśli ktoś miałby ochotę zagrać bardzo bym prosił żeby o tym napisał a ja mu podam server. Server jest na 1.12.2 oraz (może) dodam pluginy. Sever no-premium. Server jest odpalony jeśli ktoś na nim gra więc nie jest on zawsze otwarty