Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
Kociarz

Kociarz - kanał minecraft po staremu

Rekomendowane odpowiedzi

Kociarz    1

Siemanko! Widziałem, że ktoś niżej zareklamował swój kanał, więc może podzielę się swoją twórczością :D

Obecnie mam prawie 1200 subskrypcji, nagrywam głównie MC, czasem także Simsy 4, niedługo także 2kę. Moje filmy są proste, bez zbędnych ceregieli - tak, jak to nagrywali dawniej obecni najwięksi youtuberzy. Znajdziecie u mnie serię m.in. SkyBlock z Cedentką, prezentacje różnych projektów (np. Świeżaki w Minecraft), czasami prezentacje modów lub przechodzenie mapek adventure. Ogółem staram się do każdego odcinka dosypywać szczyptę humoru, odrobinę kociego pazura i kociej sierści.

W soboty zawsze odbywają się lajwy na których świetnie bawimy się z widzami. Współpracuję także z Cedentką oraz Skarabim, także na pewno zobaczycie ich na kilku moich odcinkach, oraz mnie - na ich kanałach! 

Przepraszam, jeśli reklama nie jest wskazana - ale zauważyłem, że ktoś w temacie niżej również polecił swój kanał, także zrobiłem to i ja.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez matixrd
      Hej,

Wracam na YouTube, chcę tworzyć rózne cut scenki oraz nagrywać m.in. minecrafta, fortnite itp.

To moja pierwsza produkcja ocenicie?

• Przez Matiigames
      Witajcie! Bardzo mocno zapraszam Was na mój kanał YT. Znajdziecie na nim wiele gier, vlogów i dużo poczucia humoru!
      Pamiętacie, że jak kanał Wam się spodoba i Chcecie być na bieżąco zostawcie po sobie ślad w postaci suba, łapki i komentarza.
      Od niedawna zacząłem zabawę z Minecraftem więc pomoc mile widziana
      Pozdro Matii!
    • Przez Prex
      Witam was wszystkich !

Na moim kanale rozpoczął się dopiero mój pierwszy sezon , więc zachęcam do oglądania , wspierania mnie , podawania swoich pomysłów oraz komentowania . Jeżeli podoba ci się filmik to zostaw  :thumbsup:  , natomiast gdy chcesz być na bieżąco daj suba , było by też mi ogromnie miło , gdybyście zostawili po sobie jakiś komentarz. Z góry dziękuje i zostawiam link do jednego z moich odcinków  :crazy:                                     

Poprawiony Link :   
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Jak widać link został poprawiony , więc czekam na nowe oceny  =) 
    • Przez MassDeckPL
      O MNIE

Cześć! Nazywam się Miłosz (mówcie mi "Miły"). Mam 16 lat oraz pochodzę ze Śląska, okolice Rybnika. Interesuje mnie piłka nożna, komputer, YouTube, nagrywanie, ale najbardziej to kocham moją dziewczynę â™¥. Do YouTube dołączyłem 7 lutego 2012 roku na moim starym kanale. Z uwagi na to, że tam nie wyszło - jakiś czas później zebrałem się do kupy, postanowiłem zrobić coś w lepszej jakości i stworzyłem kanał MassDeckPL i jakoś teraz leci.

KANAŁ

Ogółem to staram robić się filmiki w jak najlepszej jakości zarówno audio, jak i wideo. Dodatkowo przydatne miniaturki, intra itp. Na moim kanale znajdziesz głównie Minecrafta - Gramy na Modach Sezon 2, Mini-Games, mapki, prezentowanie modów, poradniki, paczki modów. Oprócz Minecrafta jest skończona seria zThe Walking Dead: 400 Days. Co jakiś czas będę nagrywał jakieś inne gry. Bonusowo czasem nagrywam RAP, który także wrzucam na kanał!
      Głównie próbuje urozmaicić kontent w nie tylko gry, ale i poradniki, prezentacje, a nawet muzykę!
      OD JAKIEGOŚ CZASU NAGRYWAM Z KAMERKĄ 

FILMY

Wrzucę kilka najciekawszych filmików na kanale:

[spoiler]Gramy na Modach:

Mody:

Rap:

Paczka modów:
      [/spoiler]  
      LIVE - TWITCH & FACEBOOK

Chciałbym jeszcze wspomnieć o moim twitchu, na którym dość często odbywają się ważne LIVE.

Oraz o moim profilu na Facebooku, na którym to są podawane ważne informacje na temat filmów oraz LIVE.
      (Facebookowi mają lepiej! )

Mam nadzieję, że z chęcią wejdziecie na mój kanał i Wam się spodoba!
      Dzięki za przeczytanie!
      Pozdrawiam! 

SUBSKRYBUJ!

~MassDeckPL~