Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
  • 0
ThePiotrix

[Solved]Problem z dołączeniem na serwer.

nicku1

Temat został już przywrócony :)

Wiadomość dodana przez nicku1

Pytanie

ThePiotrix    0

Witam,

Piszę w imieniu mojego kolegi, gdyż on nie ma konta na tym forum, a pisanie o problemie kolegi chyba nie jest karalne. Otóż ma on taki problem, a mianowicie nie może połączyć się z żadnym serwerem Minecraft. Nie ważne czy z moim, czy z innym, np. Hypixel. Wszędzie ma "Can't connect to server'. Ma bardzo dobre połączenie z Internetem. Próbowaliśmy wyłączać i włączać zaporę, odinstalowywać antywirusa, ale to nic nie dało. Problem jest na wszystkich wersjach MC. Problem występuje i na zwykłej Vanilii i na Forge z modami. Bardzo proszę o szybką pomoc, gdyż chciałbym go zaprosić do gry na moim serwerze.

Z góry dzięki,

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
ThePiotrix    0

Tak, ale serwery w LAN czy na Hamachi nie są aż tak wygodne (dla gracza) jak te na zwykłe IP. U mnie oczywiście wszystko jest w porządku jeśli chodzi o IP (bo dopóki mój  serwer nie otrzyma domeny to hostuję go na moim kompie bez Hamachi czy innych programów do tunelowania i mi wszystko działa, tzn. inni koledzy mogą wbić), więc tu raczej nie chodzi o problem z moim serwerem. Ok, ale co jeśli on chce pograć na jakimś serwerze publicznym (np. Waszym), a nie może bo o każdej porze ma "Can't connect to server"? Z resztą nie ważne czy on wpisze u siebie jakąś normalną domenę serwera czy zwykły adres IP to zawsze jest ten błąd. Tak jest z każdym serwerem jaki doda do listy w MC. Oczywiście przez Direct Connect także mu nie działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
nicku1    46

Zaznaczcie opcje którą pokazałem na obrazku poniżej. Jeżeli macie inny launcher, to również poszukajcie takiej opcji. Spróbujcie połączyć się z paroma serwerami i wyślijcie mi w spoilerze log z tego outputu.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
ThePiotrix    0

Przepraszam za moją nieaktywność, ale miałem problemy z Internetem. W między czasie udało mi się z kolegą rozwiązać ten problem. Dziękuję jednak za poświęcony czas.

Pozdrawiam, temat do zamknięcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
VenomPCPL    17

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został zamknięty, ponieważ został uznany przez moderatora za rozwiązany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.