Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
ThePiotrix

Nazwa serwera

Rekomendowane odpowiedzi

ThePiotrix    0

Witam,

Otóż od jakiegoś czasu pracuję nad publicznym serwerem MC, który z czasem chciałbym rozwinąć w serię różnych serwerów, każdy na inny temat. Oczywiście będzie potrzebna jakaś nazwa... Zastanawiałem się nad nią razem ze znajomymi i razem wymyśliliśmy kilka: GoldBlock (lub GoldBlocks), LavaBlock (lub LavaBlocks), Minecraft Super Zabawa i jeszcze kilka innych. Moje pytanie jest takie: czy te nazwy nie będą źle brzmieć? To znaczy czy nie brzmią zbyt dziecinne, kiczowato, itp.? Jeśli ktoś ma może jakiś inny pomysł na nazwę to byłbym wdzięczny za podsunięcie mi jakiegoś pomysłu. Może być to polska lub angielska nazwa, nie musi dotyczyć kategorii serwera (np. nazwa serwera Hypixel nie ma nic do jego tematu), dobrze bybyło żeby nie zawierał takich fraz jak "MC", "PL", "craft" i innych popularnych fraz.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nicku1    46

Co do dziecinności nazw serwerów, to przemyśl jeszcze raz w jaką grupę odbiorców celujesz. Minecraft Super Zabawa brzmi całkiem spoko, pamiętaj że nazwa sama nabierze na rozpoznawalności wraz z ilością graczy, która na nim będzie grać. Sam nie jestem dobry w wymyślaniu nazw, dlatego nie pomogę za bardzo ;c

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Blackovskyy    2

Mnie takie nazwy na pewno nie zachęcają, nawet jeżeli serwer prowadzą "ogarnięte" osoby to jeżeli zobaczę takie ip to zapewne nie wbiję "chyba że w skrajnych przypadkach".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
EverNever    0

Nie wiem, nie ma zasad co do tworzenia nazw, wszystkie z podanych przez Ciebie pomysłów już kiedyś istniały. 

Może spodoba Ci się, któraś z tych nazw.

MainCore.com.pl

YourCore.com.pl

WhyWe.com.pl

Bloczkowo.com.pl

DarmoweVIPY.com.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.