Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
Rybson

szukam Mobile Legends Bang Bang

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Podobna zawartość

  • Przez xCiochu
   Od dłuższego czasu wraz z ekipą tworze serwery w Minecraft o tematyce Medieval. Teraz jednak postanowiliśmy stworzyć serwer w klimatach postapo. Pragniemy stworzyć serwer survival, open word z elementami RPG, w stylu Fallouta.
    
   I tu zwracam się do wszystkich użytkowników forum o pomoc. Szukam:
   -Budowniczych, którzy stworzą klimat postapo
   -Techników/programistów, którzy ogarną pluginy i ewentualne mody na serwer
   -Loremasterów, do stworzenia zarysu fabuły 
    
   !Oczywiście za dobrze wykonaną pracę można liczyć na wynagrodzenie(do ustalenia w jakiej formie).
   Jeśli jesteś zainteresowany jakąkolwiek formą współpracy zapraszam:
   -na Discorda
   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
   i pisanie tam do mnie w prywatnej wiadomości  -pisanie w prywatnej wiadomości na forum 
    
   Każda forma współpracy jest mile widziana.
    
   Mam nadzieje, że wkrótce się usłyszymy. 
  • Przez Vitus T
   CityLife
    
   Aktualnie buduję serwer RealLife. Serwer ten będzie bardzo rozbudowany, szczegóły podam na dole. Niestety aktualnie serwer buduję sam... Oprócz mnie jest tylko 1 technik serwera, a on nie zajmuje się budową. 
   I tu zwracam się z prośbą do was, potrzebuję porządnej administracji, nie chcę ludzi, którzy będą się tam tylko głupio bawić, a maiłem kilku takich....
   Kilka słów o mnie
    
   Siemka,
   Jestem Witek, mam 10 lat, wiem, wiem jestem bardzo młody, ale wiek to nie wszystko! Gram w Minecraft od około 2-3 lat. Gram w piłkę nożną na pozycji bramkarza, idzie mi dosyć dobrze. Jeżeli chodzi o moją przyszłą karierę, chciałbym zostać, tym bramkarzem. Gdy byłem młodszy ćwiczyłem Kung Fu, ale rzuciłem dla piłki nożnej. Jeszcze miałem krótki okres, gdy tańczyłem breakdance. Dobrze pływam.
   Lubię słuchać muzyki, głównie rapu, nie chodzi mi o polski rap, przepuszczam tylko Paktofonikę. Arle moim ulubionym raperem jest Eminem.
   Nie gram z dużo gier, właściwie tylko dwie, jest to Minecaft oraz FIFA 19.
    
   Czym dokładniej jest CityLife?
    
   Wspomniałem tylko, ze buduję serwer RealLife, oraz, że ma być rozbudowany, ale nie wspomniałem jak.
   Na naszym serwerze chcemy zrobić jak najwięcej rang, na które będzie rekrutacja. Aktualnie wymyśliliśmy 3 rangi, których nie ma zazwyczaj na serwerach RealLife:
   - Urzędnik - Będzie wyrabiał dowody osobiste oraz różne serwerowe dokumenty.
   - Policjant - Na naszym serwerze, będzie taryfikator banów, mandatów oraz odsiadek w więzieniu. Zadaniem policjanta będzie patrolowanie miasta, sprawdzanie graczy czy mają cheat'y, oraz czy posiadają dowód osobisty, jeżeli nie odsyłanie ich do urzędu,  oraz ogólnie pilnowanie, żeby nikt nie łamał regulaminów.
   - Lekarz - Na naszym serwerze będą występowały choroby. Chcemy zrobić, żeby trzeba było podawać im leki, zależnie od choroby, robić operacje, jeszcze nie wiemy jak, ale coś wymyślimy.
   Na większości serwerów RealLife są do wynajęcia tylko mieszkania, i kilka rodzajów domków jednorodzinnych. 
   Na naszym serwerze chcemy dorobić jachty, domki na wodzie, jeszcze nad tym myślimy. 
   Prace chcemy zrobić bardzo różnorodne, zaczynając od zwykłych drwali po ochroniarzy do wynajęcia.
   Mamy głowy pełne pomysłów, ale myślę, że 3 rzeczy inne niż an innych serwerach przekonają was do tego serwera.
   Kogo poszukujemy?
    
   Poszukujemy osób odpowiedzialnych, nie chcemy ludzi, którzy mają gdzieś serwer, chcą tylko się pobawić online.
   Aktualnie poszukujemy tylko administratorów, budowniczych oraz techników serwera jak i forum.
   Niestety nie płacimy, jak powyżej wspomniałem, mam tylko 10 lat, i niestety moi rodzice mi nie pozwolą mi płacić.
   Gdzie składamy podania?
    
    
   Podania składamy na naszym forum serwera forumcitylife.cba.pl
    
   NAPISZCIE PODANIE, ZAPRASZAM!
  • Przez Matrikx
   Projekt Minecraft - KeySide.eu
   Drodzy użytkownicy, jesteśmy nową ekipą w społeczności minecrafta, która za cel postawiła sobie stworzenie serwera RP/G. Jednakże projekt który tworzymy nie należy do najmniejszych dlatego poszukujemy solidnej ekipy, która pomoże nam w realizacji zadań, niezbędnych do wystartowania projektu, także szukamy: - dobrych budowniczymi,
   -  pomocników budowniczych, - osób które miałyby zamiar poduczyć się na budowniczego w ramach pracy u Nas, - osób do pomocy przy lore   Zadania grupy lore: - Tworzenie i przerabianie zadań (merytoryczne)
   - Tworzenie i przerabianie zadań (mechaniczne)
   - Tworzenie przedmiotów (merytoryczne)
   - Tworzenie przedmiotów (mechaniczne)
   - Wyznaczanie ciekawych lokacji na mapie i współpraca z budowniczymi Merytoryczne - Tworzenie opisów, planów, mechanik, przedmiotów, zadań za pomocą tekstu.
   Mechaniczne - Przepisywanie treści stworzonych merytorycznie na configi w pluginach.
    Ponadto, podczas współpracy z nami oferujemy:
   - przyjazne relacje z ekipą,
   - pomoc w problematycznych sytuacjach,
   - możliwość zdobycia nowego doświadczenia we współpracy z nami,
   - odpowiednio dostosowane do Waszych potrzeb godzin pracy.
    
   Osoby chętne odsyłamy do formularza znajdującego się pod linkiem (Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
   ), a w razie potrzeby do kontaktu z nami poprzez discorda: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
   .

    

    

    

    

  • Przez Xanter Polski
   Serwer NCraft.com.pl jest obecnie w przebudowie i poszukuje miłego, uczciwego i pracowitego człowieka od budowania przeróżnych budowli najlepiej w stylu nowoczesnym (Np. wieżowce, kamienice. W naszej mapie obecnie zaś brakuje do zakończenia przebudowy MobAreny, Parku Rozrywki, Kościoła i Przystani/Portu dla łódek). Czy mamy graczy? Obecnie nie, bo całe siły skupiamy na przebudowie, a nie promocji  . Jak tylko ukończymy serwer zostanie on mocno wypromowany.
   Co możemy zaoferować od siebie?
   Miłą atmosferę Rangę Budowniczego Zgrany zespół Jesteś zainteresowany/a (tak kobiety też mile widziane jako Budowniczy)? To napisz na x96@int.pl lub na Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    
  • Przez Vitus T
   Witajcie,   Aktualnie buduję serwer RealLife. Jest sporo takich serwerów, ale ten będzie wyglądał zupełnie inaczej. Aktualnie w szczegóły nie wchodzę, bo od razu ktoś podkradnie wszystkie pomysły, i te serwer już nie będzie wyjątkowy. Oczywiście, gdy ktoś dostanie rangę dostanie wszystkie odpowiedzi na temat serwera.   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   Właściwie kogo szukam?   Aktualnie poszukuję administratorów, techników/programistów oraz budowniczych. Gdy serwer zostanie otwarty będzie dużo rozmaitych rang na, które także będzie rekrutacja.  Wzór na admina i budowniczego jest na forum, technicy piszą do mnie na Discord.  Tłumaczyć jakie zadania te rangi tłumaczyć raczej nie muszę, ponieważ występują one na praktycznie każdym serwerze.   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Coś o mnie   Mam na imię Witek. Mam 10 lat, (wiem, wiem zaraz będzie pisanie: "10 latek... Ha, ha, ha. To ma być jakiś dowcip? Co ja będę tracił czas na serwerze dzieciaka"). Lecz na prawdę daję sobie z tym serwerem radę, wszystko ogarniam. Mało kto sam ode mnie odchodzi, 2 odlazło, bo uznali, że za darmo pracować nie będą (technicy serwera), a 1, bo się forum paprało, bo były jaja z hostingiem. Teraz wszyscy się mnie czepiają i krytykują. Reszta jest kupę czasu nieaktywna lub nie umie spełniać swojej roli. Jestem dobry z ortografii,   Więcej dowiecie się po przyjęciu.   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Czego oczekuję oraz co oferuję?  Oczekuję: Od wszystkich oczekuję przede wszystkim tego, żeby byli ogarnięci, umieli pisać poprawnie, byli dużo aktywni, posiadali Discord'a, najlepiej sprawny mikrofon (choć póki serwer nie jest otwarty nie wymagany). Budowniczy i administratorzy mają swoje wymagania na forum.  W sprawie techników pisać do mnie PW, lub na Discord'a  Oferuję: Ogarniętą administrację Nie bierzemy ludzi z ortografią rażącą w oczy. Łatwy kontakt Dobrą zabawę ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kontakt: Discord (ja prywatnie) - Vitus27#6342 Forum: ForumCityLife.cba.pl Pozdrawiam, Vitus27  
×