Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
ThePiotrix

Zmiana wersji moda

Rekomendowane odpowiedzi

ThePiotrix    0

Witam wszystkich,

Mam takie pytanie, a mianowicie czy da się zmienić wersję modyfikacji do Minecraft, np. znalazłem fajnego moda do MC w Internecie, ale jest on dostępny na wersję 1.11.2. Czy mogę w nim jakoś pogrzebać i może coś pozmieniać, tak abym mógł na nim grać na 1.12 albo na jeszcze nowszej wersji? Czy jest na to jakiś sposób, oprócz pisania do autora, aby zrobił nowszą wersję moda? No bo przecież autorzy modów jakoś to robią. Ja nigdy nie tworzyłem modów do Minecraft, więc nie wiem jak to się robi. A może ktoś może mi udzielić jakiś dodatkowych wskazówek na początek robienia modów do MC, bo w sumie też trochę ostatnio nad tym myślałem, ale nie wiem jak zacząć. Ale w tym poście chodzi mi głównie o to pierwsze pytanie. Wciąż jestem nowym użytkownikiem tego forum, więc sory jeśli ten post jest w złej kategorii.

Pozdrawiam

Edytowane przez ThePiotrix

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nicku1    44
5 minut temu, ThePiotrix napisał:

Ja nigdy nie tworzyłem modów do Minecraft, więc nie wiem jak to się robi.

Dlatego nawet się nie zabieraj za aktualizację modów do mc. To nie tylko zmiana cyferek w pliku, ale również zaimplementowanie funkcji do nowych rzeczy w nowej wersji. Wymaga to czasem dosyć sporej wiedzy na temat programowania. Myślę że jest pełno poradników od tworzenia własnych modów w internecie, poszukaj jakiś i może zacznij od tego, jak taki mod stworzyć i jak on działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nicku1    44

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.