Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
nicku1

Struktura załogi forum

Rekomendowane odpowiedzi

nicku1    44

wlasciciel.png.f654dd2ead0a398c98942969b
Osoba odpowiedzialna za forum. Planuje dalsze losy forum i przydziela zadania administracji. Załatwia problemy zewnętrzne forum i reprezentuje załogę forum. Może pełnić rolę administratora, jednak nie ma takiego obowiązku. Rekrutuje nowych administratorów.

administrator.png.69c1f95972062c50da3995
Monitoruje forum i wprowadza ewentualne zmiany aby polepszyć działanie forum. Realizuje zadania przydzielone przez Właściciela i wykonuje swoje obowiązki. Wprowadza zmiany których nie mogą wykonać moderatorzy. Rekrutuje nowych członków do moderacji oraz nadzoruje ich działania. Rozwiązuje najtrudniejsze problemy użytkowników.

global-moderator.png.1668530c2c6c3f79725
Najwyższa ranga moderacyjna, opiekuje się moderacją oraz naucza jak moderować na naszym forum. Przekazuje aplikacje kandydatów do administracji oraz uwzględnia przy tym swoją opinię na temat kandydata do załogi. Bierze czynny udział w moderacji forum oraz przekazuje opinie/propozycje moderatorów.

moderator.png.2c940e77deb9c2dbc264ce8c16
Pełnoprawny członek załogi moderacyjnej. Edytuje, ukrywa i przenosi zawartość użytkowników która jest niezgodna z regulaminem forum. Stosuje kary w postaci ostrzeżeń punktowych. Rozwiązuje problemy użytkowników, edukuje poprawnego zachowania na forum i angażuje się w życie społeczności. Posiada wszystkie uprawnienia moderacyjne i wykonuje swoje obowiązki.

jr-moderator.png.9168cc2a0a2428e3521562d
Świeżo przyjęty kandydat do załogi. Uczy się pracy jako moderator forum, zadaje pytania moderacji i rozwiązuje popularne problemy użytkowników. Nie posiada pełni uprawnień moderacyjnych, w miejscach gdzie jest wymagane podjęcie działania, informuje moderatorów o zaistniałej sytuacji. Każdy kandydat który dobrze sprawuje się na tym stanowisku, uzyskuje szansę otrzymania awansu do Moderatora.

redaktor.png.d0603b70be45140202ec991b606
Strona główna jest ich drugim domem, zajmują się pisaniem nowych artykułów dla naszej społeczności. Wykazują się dobrą znajomością języka polskiego, pomagają pisać potrzebne dokumenty oraz ogłoszenia i wskazują w nich błędy do poprawienia. Wymyślają własne serie artykułów oraz je realizują. 

team_Grafik.png
Zajmuje się tworzeniem wszelakiej grafiki dla portalu. Opiniuje przy sprawach stylistycznych, jak przy edycji szablonu forum/strony głównej. Przekazuje propozycje zmian stylistycznych oraz pomaga w ich realizowaniu.

  • Lubię to! 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

×