Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. Tryb Tryb naszego serwera to Survival polega on na samodzielnym wydobywaniu surowców bez żadnego dropu. Każdy gracz może posiadać jedną działkę (crafting cuboida jest pokazany na spawnie). Ser..."> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. Tryb Tryb naszego serwera to Survival polega on na samodzielnym wydobywaniu surowców bez żadnego dropu. Każdy gracz może posiadać jedną działkę (crafting cuboida jest pokazany na spawnie). Ser..."> Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
Giant_JABKO

[1.11.2][SURVIVAL][Offline] MaxSurvivalCraft.ench.pl - nowy serwer w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Giant_JABKO    0

Prezentacja

Nazwa serwera(IP): MaxSurvivalCraft.ench.pl

Link do strony: 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Tryb

Tryb naszego serwera to Survival polega on na samodzielnym wydobywaniu surowców bez żadnego dropu. Każdy gracz może posiadać jedną działkę (crafting cuboida jest pokazany na spawnie). Serwer posiada dwie rangi Vip i Premium (więcej informacji na serwerze). Serwer jest dla graczy Premium i Non Premium.

Opis rozgrywki

Jak sam tryb serwera mówi to jest Survival. Samodzielnie zbieramy różne przedmioty i surowce. Gracze mogą mieć sojusze, własne działki bądź też mogą razem mieszkać na jednej. PvP na serwerze jest włączone. Rozgrywkę jaką podejmiesz to wyłącznie zależy od Ciebie czy będziesz chciał się osiedlić, zbudować domek lub być wędrowcem i szukać przygód na mapie o wielkości 4000  tysięcy kratek to już samemu musisz się zdecydować.

 

ZAPRASZAMY!!!

Edytowane przez Giant_JABKO

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×