Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
OZX Gaming (OZXGaming)

Sprzedam minecraft za rozsądną cene.Kto chce skonatktować sie ze mną na gmail:olizawchart@gmail.com, lub na fb:Oliwier Zawadzki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Podobna zawartość

  • Przez blvcktxannyboii
   *Witam, mam na sprzedaż konta premium do minecraft z pelerynką optifine. *Forma płatności tylko przez kod paysadecard. *Najpierw przyjmuję kod, potem podaje hasła, aby uniknąć komplikacji.   *Cennik - Konto premium + Pelerynka optifine 50 zł PSC - Konto premium 30 zł PSC - Pelerynka optifine 20 zł PSC   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
  • Przez Steffan37
   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
  • Przez mlserver
   Chciałbym przeprowadzić ankietę odnośnie tego czy chcielibyście zagrać na serwerze Zombie Apocalipse (MineZ (DayZ w minecraft)).
   Serwer posiadałby wielką otwartą oraz oczywiście autorską mapę, z wieloma interesującymi lokacjami i autorskie pluginy oraz skrypty.
   Posiadałby on też bronie, samochody, helikoptery budowanie jak i raidowanie baz, do tego kilka innych interesujących nowości.
    
  • Przez pawelon
   Witam piekielnie serdecznie. Od razu przejdę do sedna. Razem z kumplem nagrywaliśmy głupie filmiki z minecrafta, ale w końcu coś we mnie pękło. Chciałem zrobić coś dobrego i naprawdę poświęcam temu dużo czasu. Z każdego odcinka wyciskam ile się da. Ciągle staram się naprawiać błędy z poprzednich filmów. Wiem, że to może stare, ale robimy serię fabularną. Minecraft jest dla mnie idealnym narzędziem. Wstawiam tu link do pierwszego odcinka. Na razie są 3.   Jeżeli chodzi o stare filmy, to są one wg mnie bardzo słabe, ale nie zamierzam ich usuwać bo pokazują o ile poprawiła się jakość video.
    
×