Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
Hiro

Powrót do Minecraft w wieku 20 lat :)

Rekomendowane odpowiedzi

Hiro    0

Hej, taki mam ostatnio dylemat dotyczący Minecraft, dziewczyna gra na bieżąco i chciała bym usiadł razem z nią i ostatnio trafiła się okazja i kupiłem jakąś wersje Windows 10 Edition na Gogu za 5zł.

Wszystko fajnie, ale chciałem się tylko dowiedzieć jak ta wersja ma się do zwykłej gry względem aktualizacji, bo mam napisane na oknie startowym gry, że jest to wersja 1.1.5, a na necie czytam o jakiejś 1.12. Jakie to ma między sobą zależności i skąd w takim razie do tej mojej Win10 Edition brać chociaż texture pack'i? 

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. 

Hiro :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć

Niestety są to prawie 2 różne gry. Minecraft tradycyjny jest developowany przez mojang ale win 10 edition jest już Microsoftu. Aktualizacje są podobne ale troszkę to się wszystko niestety różni. Trzeba trochę czasu aby się przestawić.

Co do modów na 10 nie wiem czy są czy może jest to taki "Vanilla". Na pewno jeśli są to jest ich niewiele i na pewno nie znajdzie się wszystkiego. Tak mi się wydaje.

Jeśli twoja dziewczyna gra też w Minecrafta zapraszam na mój kanał z poradnikiem do tworzenia serwera.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gerluk    1

Minecraft na Windows 10 to nie to samo co normalny Minecraft. Pod koniec roku ma wyjść aktualizacja "Better Together". Dzięki niej  większość wersji zostanie połączone. Wtedy nie będzie miało znaczenia czy masz Win10 Edition czy Java Edition.

Edytowane przez Gerluk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nicku1    46
18 minut temu, Gerluk napisał:

Wtedy nie będzie miało znaczenia czy masz Win10 Edition czy Java Edition.

No niestety będzie miało, ponieważ Better Together nie obejmuje Java Edition :c

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.