Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

Pytanie

Kozaczekk    1

Witam mam problem na serwerze . Jeśli się bije z graczem który ma na mieczu Zaklety Ogien to i się pale nie daje mi to obrażenia ... ( Nie mam zadnych mikstur ) . Co zrobić ? Czy to jest przez jakiś plugin ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
nicku1    46
Godzinę temu, Kozaczekk napisał:

Czy to jest przez jakiś plugin ?

lista pluginów? :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
Kozaczekk    1

LotusPierozki , Skript , CombatLog, Essentials , BarAPI,LogIt , Wildskript , essentialsChat, Drop, PermissionsEX, StoneGenerator,Skquery,WorldBorder, KajAutoMessage, EssentialsSpawn, EssentialsProtect,World Edit , WoeldGuard , FunnyGuilds

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
M1Chh4l    5
15 godzin temu, Kozaczekk napisał:

LotusPierozki , Skript , CombatLog, Essentials , BarAPI,LogIt , Wildskript , essentialsChat, Drop, PermissionsEX, StoneGenerator,Skquery,WorldBorder, KajAutoMessage, EssentialsSpawn, EssentialsProtect,World Edit , WoeldGuard , FunnyGuilds

Zobacz w essentialu na samym dole możesz mieć wyłączone podpalanie:).

Edytowane przez M1Chh4l
  • Lubię to! 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
VenomPCPL    17

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został zamknięty, ponieważ został uznany za rozwiązany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Matley
      Siemano! Siemaneczko! Siemandero! Czyli cześć, elo, piątka, strzała!

Mam tu mały poradniczek dla ludzi rządnych wiedzy i kreatywnie-niekreatywnych pomysłów. 
      Poradnik przedstawia Zapper, inaczej zwany wieżą Tesli. Zapper zapewnia nam bezpieczeństwo np. w okolicy naszej "bazy", domu czy czego tam chcecie, nie przepuści żadnego moba i przedewszystkim jest w pełni bezpieczny dla nas. Do tego jakby go ładnie ubrać, robiłby niesamowity efekt!

A więc bierzcie i jedzcie z tego wszyscy albowiem to dzieło moje! 

• Przez boi559
      Witajcie 
      Stworzyłem serwer zmodowany i szukam chętnych do gry. Paczka modów będzie do ustalenia.

Wymagania:
      -mutacja
      -min. 14 lat 
      -sprawny mikrofon
      -Discord
      -Kultura osobista
      -Poczucie humoru

KONTAKT (discord) ---->   
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
         lub pisać w odpowiedziach i na priv  
    • Przez KUBA Animation Studios
      Witajcie
      Chciałbym wam przedstawić serwer mojego autorstwa. Nazywa się No Rules Network. jest to serwer survival choć mamy także BedWars (wersję alpha), Skywars (wersję beta) oraz SkyBlock, który jest troche inny od standardowego

Serwer nie jest bardzo rozbudowany i nie należy do "elity" Polskich serwerów, ale bardzo miło się na nim gra. Administracja i moderatorzy są raczej mili, choć zdarzają im się gorsze dni  

Jeśli chodzi możliwości serwera: Cuboidy (czyli działki jeśli ktoś nie wie), sklep z wirtualnymi pieniędzmi , eventy, arena PVP, lobby i wiele więcej!

Przydatne komendy:
      /survival         /sklep     /lubieplacki   komenda specjalna
      /lobby     /bedwars       /skyblock
      /pomoc     /kasa      /skywars
      /dzialki      /vip         /admini
      Adres: norules.msvr.pl

Bardzo by mi było miło gdybyście wbili. Proszę, bądźcie wyrozumiali. Serwer jest cały czas aktualizowany.  Nie chciałbym widzieć komentarzy "serwer do du**", "nie wchodzcie tam" czy innych takich.
      Bardzo wam dziękuję,
      Jesteście najlepsi,
      Sauron6 - Administrator
    • Przez melekhd
      Cześć!
      Mam pytanie do wszystkich co sie znaja na hostingach. Ktos wie dlaczego może, nie moge wgrac pluginow na hosting hostandplay na serwer za ktory zaplacilem 20 zł. Czy moze nie ma miejsca czy jak. Bylby ktos mi w stanie pomoc :D? Z gory dzieki