Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
hylus

Square Thief [Android]

Rekomendowane odpowiedzi

hylus    0

Kwadratowy Złodziej - Square Thief

Chciałbym zaprezentować pierwszą stworzoną przeze mnie grę w Unity3D, gdzie wcielamy się w kwadratowego złodzieja - stąd nazwa gry. Naszym celem jest dostanie się do pełnego pieniędzy sejfu i ucieczka z miejsca zbrodni. Na naszej drodze napotkamy wiele przeciwności jak lasery, innego złodzieja oraz oczywiście masę strażników.
Oprócz pieniędzy możemy ukraść również diamenty, które mogą (ale nie muszą) pojawić się w wybranym miejscu na obecnym poziomie.
W kryjówce możemy pomnożyć swoje (nie)uczciwie zarobione pieniądze, które przydadzą się nam do zakupu nowego wyglądu.
Gra zawiera (póki co) 30 zróżnicowanych poziomów, które będą oczywiście dorabiane w miarę upływu czasu.

Początkowo będziemy mieć styczność tylko ze strażnikami; kolejno będą dochodzić lasery wyłączane między innymi za pomocą kodu dostępu, który będziemy musieli znaleźć lub wyłączane poprzez nacisk skrzynki na platformę. Pojawi się również wcześniej wspomniany przeze mnie złodziej, który ma ten sam cel co my, jednakże to my musimy być lepsi!
Pozdrawiam  i liczę na krytykę.

Link do gry:

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

reklama.png.cc897407cb36ce6a0133bae4baa20efa.png

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez KoniuV2
      Witam,
      mam pewien problem ze sklepem, który zrobiłem na commandblock'ach. Mianowicie składa się on z 3 takich bloków, każda z nich ma kolejno komendy (połączone są repeater'ami w rzędzie):
      -msg @p[l=34] Masz za malo XP (Smuteczek)
      -/give @p[lm=35] enchanted_book 1 0 {StoredEnchantments:[{id:51,lvl:1}]}        --------       za 35 poziomów dostaje książkę z enchantem Infinity
      -xp -35l @p[lm=35]

I problem w tym, że kiedy ja stoję obok przycisku i mam 35 lvl dostaje item i mi zabiera lvl, ale gdy tego lvl nie mam, książkę dostaje najbliższa osoba która ten lvl ma, nie zależnie od tego czy wcisnęła przycisk.
      I teraz pytanie jak to naprawić , a może raczej poprawić.

(Mam problem z dodaniem załącznika, ale myślę że łatwo to sobie wyobrazić :D)
    • Przez Filiq343
      Poszukuję kogoś do gry na serwerze publicznym na paczce skyfactory3!
      Wymagany wiek: 12+
      Mutacja głosu: niewymagana
      Ogarnianie paczki skyfactory3: min. 7/10
      Minecraft premium: tak
      Zgłaszać się proszę pod tematem.
    • Przez Tivis
      Cześć!

Mam zamiar wykupić host serwera, ale szukam ogarniętej ekipy do pogrania na ten serwer (prywatny).
      Myślę że serwer będzie posiadał modyfikacje.
      Będzie stworzona Whitelista, więc rozdawanie IP i tak się nie uda.
      Osoby chętne do takiej prywatnej gry, chciałbym zaprosić na teamspeaka, aby pogadać.
      Myślę że nagrywanie na YT również wchodzi w grę.

Szukam max 6 / 8 osób.
      Ja mam 27 lat
      Jeśli jest ktoś chętny to zgadamy się na TS
    • Przez Sh0uterS
      Witam!
      Jak w Tytule tworzę serwer RealLife i potrzebuję pluginu na tworzenie itemków, lub modyfikowaniu obecnych np. Mistyczny Kilof (kolorowy napis), oraz moc niezniszczalnosc 10 .
      Jeśli macie jeszcze jakieś fajne pl na reallife to podsyłajcie na pewno zobaczę lub nawet pobiorę. 
      Pozdrawiam Sh0uterS
    • Przez kacper194
      MC.MCXC.PL
      Niezwykle fajny server mc w realiach, wraz z odtworzonym moim zdaniem wiernie jak na mc światem, GOTHIC , jest to server RPG lecz nie taki jak inny gdyż jest na nim jak w Gothicu możemy przyłączyć się do jednego z 3 obozów aby awansować musimy mieć poarcie, jak w Gothicu jest możliwość wydobywania rudy, polowań, zbierania ziela i więcej, zadania dostajesz od innych graczy wyższych rangą itp. Nie jestem w stanie opisać jak bardzo ten server jest super zapraszam serdecznie!!!
      IP: MC.MCXC.PL
      NA SERVERZE OBOWIĄZUJE JĘZYK JAK W GRACH RPG