Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
Ciastekkk_PL

Rekrutacja do Administracji TS PSG!

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkich na rekrutacje do serwera teamspeak'a PSG!

[Polska Społeczność Graczy]

IP: PSGPL.myts.pw

Prowadzimy rekrutacje na rangi:

-Opiekun,

-Moderator,

-Helper

1.Aby podejść do rekrutacji należy:
-Mieć skończone 13 lat,
-Posiadać znajomość obsługi teamspeak,
-Znać regulamin Administracji jaki i rangi do której rekrutacja,oraz regulamin serwera,
-Zgłosić rekrutacje komentarzu oraz stawić się w wyznaczonym terminie na kanale.

Zapraszamy!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Acemen ;p
      Nazwa i opis projektu/serwera: Serwer z minigrami minecraft wersja 1.8-1.12.2 Oczekuję: Zaangażowania w życie serwera, umiejętności pracy w zespole, cierpliwości, opisz swoje umiejętności potrzebne wg Ciebie do sprawowania wybranej funkcji Oferuję: Rangę na serwerze, nie porzucenie serwera np po miesiącu jak to bywa z różnymi serwerami typu EasyHC, szacunek ze strony ekipy serwera ale działa tu zasada oczekujesz szacunku okazuj go sam. O mnie: Siema jestem Acemen serwerami minecraft zajmuję się od 4 lat zdobywając doświadczenie aby w końcu stworzyć własny serwer. Znam języki programistyczne takie jak: Java, HTML, PHP, CSS, JavaScript. Kontakt: Po przez komentarze pod tym postem lub przez formularz na stronie Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      Wygląd podania: Nick: Wiek: Ranga: Opis siebie:
    • Przez TheWiktorS_PL
      Witam jestem Wiktor. Przypominamy o trwającej rekrutacji na budowniczego na nasz serwer parkour. 
      Na pierwszym miejscu jesteś Ty i Twoja wyobraźnia, a tego nie zastąpi Ci żaden World Edit i inny plugin wspomagający budowę i edycję terenu. Jak potrafisz tworzyć pomysłowe, ładne i ciekawe mapki parkour w różnym stylu i chciałbyś nam pomóc to zapraszamy!
      Wymagania:
      Umiejętność obsługiwania WorldEdit i VoxelSniper Co najmniej 12 lat (są wyjątki) Umiejętność budowania ręcznie Chęci do budowania Posiadanie konta discord Jeśli spełniasz wszystkie wymagania zgłoś się do mnie na discord: TheWiktorS_PL#0414
    • Przez adupl21
      Witam, szukam grupy 3-4 do tworzenia serwera typu survival/freebuild. Na początek myślę o 30-50 slotach, jeśli uda się rozwinąć serwer oczywiście będziemy powiększać liczbę slotów. Dodam że posiadałem jakieś 2 lata temu kilka serwerów cieszących się dosyć dużą popularnością, niedawno wróciłem do Minecraft'a dlatego muszę sobie cześć rzeczy przypomnieć. Chętni pisać pw

Wymagania: 
      najlepiej 15+
      discord
      sprawne mikro
      znajomość pluginów itp
    • Przez adupl21
      Witam, poszukuje ok.10 osób na nowo stworzony przeze mnie serwer survival typu dobrze znana Kwadratowa Masakra czy dalej aktualna Ferajna. Szukam w miarę ogarniętych osób najlepiej 14+ z discordem. Chętni pisać priv
    • Przez Ciaston
      Witam. 
      Mam pewien problem z teamspeakiem oraz minecraftem. Otóż chodzi o to, że gram z kolegą w minecrafta na trybie pełnoekranowym i rozmawiam z nim na teamspeaku i kiedy jestem na zewnątrz to wszystko jest ok. Ale kiedy schodzę do kopalni to nagle przestaje mnie słychać, tak jagby mikrofon nie działał, ale kiedy zmieniam na tryb gry w oknie to nagle mnie słyszy. Nie wiem co z tym prosić, proszę o pomoc.