Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
PiraloPlayGame YT

[Szuk] Serwer z minigrą podaną poniżej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chyba rok temu grałem w mini gierkę nie pamiętam na jakim serwie oraz jak się nazywała . 

Były 2 drużyny: czerwona i niebieska , każda z nich miała zamek i flagę . Były 3 klasy postaci łucznik ( łuk skórzane eq ) , tank ( diaxowe eq żelazny miecz ) i rycerz (diax miecz i żelazne eq ). Na mapie można było robić tunele budować się wysoko lecz mapa ta była w kwadracie który chroniony był cuboidem. Celem gry było przedarcie się przez środek mapy gdzie było najwięcej rycerzy zdobycie flagi ( czyli zniszczenie flagi przeciwnika która była blokiem wełny ) i wrócenie z nią do swojego zamku.

Ktoś może mi napisać jak ta mini gra się nazywa lub podać jakiś serwer z nią ? :D Daje plusiki i będę wdzięczny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nicku1    46

Wydaje mi się że taki tryb był na serwerze mc4u.pl ale nie wiem czy przypadkiem nie został usunięty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, nicku1 napisał:

Wydaje mi się że taki tryb był na serwerze mc4u.pl ale nie wiem czy przypadkiem nie został usunięty.

No niestety chyba usunęli.. a masz jakiś serwer z minigrą Turfwars?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nicku1    46

Nie ma co płakać, po prostu poszukaj po serwerach minigames, bo nie sądzę że tylko tam był ten tryb xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.